Casing the joint - cos o czym nie bylo mowy we wczesniejszym

Wstąp tutaj, jeśli utknąłeś w którejś misji, potrzebujesz pomocy, chcesz wyrazić swoją opinię i podzielić się przemyśleniami na temat OMs z poszczególnych części Thiefa: 1, Gold, 2, T:DS oraz 4.

Moderator: Bruce

gawr0n
Miastolud
Posty: 69
Rejestracja: 28 września 2004, 14:01

Casing the joint - cos o czym nie bylo mowy we wczesniejszym

Post autor: gawr0n »

1. dlaczego jak biore tę korespondencje tych kochankow z biblioteki,ktora jest w calej bibliotece porozrzucana i wlozona a to raz na oknie,a to raz miedzy ksiazkami na polce i na stole rowniez - gdy na nie klikam to nie pokazuje mi sie caly tekst tylko kawalek jakby jest powiekszony i tylko go moge przeczytac?...Tak jest normalnie,czy to przez polonizacje?bo mam spolszczenie Lorda
2. Czy wiedzieliscie ze w bibliotece jest ukryte przejscie do malutkiego pomieszczenia z dwoma ofiarami?:>...trzeba na dole ruszyc ksiazke na jednej z polek od strony po kotrej nie ma okien...
Awatar użytkownika
Bruce
Strażnik Glifów
Posty: 3835
Rejestracja: 06 maja 2003, 17:58
Lokalizacja: Lublin
Płeć:

Re: Casing the joint - cos o czym nie bylo mowy we wczesniejszym

Post autor: Bruce »

1. To jest wiadomość podzielona na kilka części. jak to po polsku jest to nie wiem, bo po polsku jeszcze nie grałem.
2.Gawron, Ameryki nie odkryłeś. To wie chyba każdy.
Tomorrow comes tomorrow goes
But the cloud remains the same
Wonder why he’s feeling down
Tears of a clown
Obrazek
gawr0n
Miastolud
Posty: 69
Rejestracja: 28 września 2004, 14:01

Re: Casing the joint - cos o czym nie bylo mowy we wczesniejszym

Post autor: gawr0n »

no wyobraz sobie ze ja o tym nie wiedzialem i sadze ze malo jest osob ktore przechodza cala biblioteke wzdluz polek klikacjac ciagle myszka:-P
Awatar użytkownika
eLPeeS
Garrett
Posty: 3880
Rejestracja: 21 października 2004, 15:55

Re: Casing the joint - cos o czym nie bylo mowy we wczesniejszym

Post autor: eLPeeS »

Kiedys swego czasu tez mialem problem z "Casing The Joint" i lazilem po calym pietrze domu opukuja sciany zeby znalezc jakies tajne przejscie :wink: ale to bylo daaaawno temu jak jeszcze raczkowalem w Thiefa 8-)
"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice."
Awatar użytkownika
Maveral
Bruce Dickinson
Posty: 4661
Rejestracja: 11 kwietnia 2003, 12:07
Lokalizacja: Radlin
Płeć:

Re: Casing the joint - cos o czym nie bylo mowy we wczesniejszym

Post autor: Maveral »

no wyobraz sobie ze ja o tym nie wiedzialem i sadze ze malo jest osob ktore przechodza cala biblioteke wzdluz polek klikacjac ciagle myszka:-P
Ooooo zdziwiłbyś się - kazdy szuka secretów o ile nie są znalezione wszystkie. Mnie zawsze nie dawało to spokoju jak nie miałem wszystkich znalezionych :wink:
Ciemność jest naszym sprzymierzeńcem!
Awatar użytkownika
Lord_N
Mechanista
Posty: 380
Rejestracja: 06 maja 2004, 11:21
Lokalizacja: Chorzów

Re: Casing the joint - cos o czym nie bylo mowy we wczesniej

Post autor: Lord_N »

gawr0n pisze: - gdy na nie klikam to nie pokazuje mi sie caly tekst tylko kawalek jakby jest powiekszony i tylko go moge przeczytac?...Tak jest normalnie,czy to przez polonizacje?bo mam spolszczenie Lorda_N
Moja wina, moja wina, moja bardzo wielka(no, może nie aż tak wielka:-D ) wina. To robak i nie wiem, jak to zlikwidować. U mnie to występuje tylko w grze "załatanej" do wersji 1.18.
ODPOWIEDZ