T 3 - Biblioteka Keepersów

Wstąp tutaj, jeśli utknąłeś w którejś misji, potrzebujesz pomocy, chcesz wyrazić swoją opinię i podzielić się przemyśleniami na temat OMs z poszczególnych części Thiefa: 1, Gold, 2, T:DS oraz 4.

Moderator: Bruce

Berni26
Bełkotliwiec
Posty: 14
Rejestracja: 01 lutego 2005, 09:07

T 3 - Biblioteka Keepersów

Post autor: Berni26 »

yo yo :) teraz juz wiem ze sobie bez was nie poradze :) bo moj angielski jest kiepski ... no wiec powiuem o co chodzi jestem w misji w kotrej maja on jakies zebranie... mialem tam pdnalesc podajrze 2 pokoje it. wiec wiekszosc rzeczy mam juz zaliczone ale martwi mnie cos najwaznejszego - to make the keepers door glyph usable again i cos tam destroy ..... kurka nie wiem o co z tym chodzi bo w tej bibliotece juz nikogo nie ma a ja krece sie bez sensu... dodam ze wszystkim wybilem hehehe wiec moze to byl moj blad.... dajcie znac jak cos... aha i jeszcze cos potem ma napisane lastly... caduca morder cos tam ... the lover librares.... no wiec jestem w tym pomieszczeniu i tez nic sie nie dzieje ... na scianie widze ten czerwony znak ale przejsc nigdzie nie ma.... kurde pomozcie bo juz tak nie wiele do konca gry a ja strasznie sie mecze....
Ostatnio zmieniony 22 kwietnia 2009, 11:12 przez Berni26, łącznie zmieniany 1 raz.
Henry
Arcykapłan
Posty: 1420
Rejestracja: 10 października 2003, 22:15
Lokalizacja: Piła

Re: T 3 - Biblioteka Keepersów

Post autor: Henry »

Bardzo brzydko z twojej strony, że wybiłeś opiekunów, nie czytałeś kim oni byli dla Garretta :?: :!: :evil:
► Pokaż Spoiler
Następnym razem, jak będziesz mordował Opiekunów nie będę Ci pomagał :wink:
Berni26
Bełkotliwiec
Posty: 14
Rejestracja: 01 lutego 2005, 09:07

THXXXXXXXXX

Post autor: Berni26 »

No tak :) Ludzia ktorzy ida do wiezienia mowi sie NIEZNAJOMOSC PRAWA SZKODZI :) a tym ktorzy graja w THIEF 3 powinno sie mowic ze nieznajomosc angielskiego szkodzi :) gdybym wiedzial z pewnoscia przyjaciol wgrze bym nie zabijal :) a tak ... hmmmm porostu jakos tak wyszlo... wiec dzieki za podpowiedzi... juz znow dzieki wam jestem w nastepnej misji :) i do konca o ile sie nie myle zostaly mi tylko 2 :) yeeeeeee a tak na marginesie poniewaz jestem tu od niedawan... widze tu tematy jakis fan misji .... itd.. a czy sa jakies dodatki do TDS ??? pozdrawiam wszystkich zlodzieji :)
Awatar użytkownika
Jacek
Strażnik Glifów
Posty: 3200
Rejestracja: 28 sierpnia 2003, 23:05
Lokalizacja: Zwoleń

Re: T 3 - Biblioteka Keepersów

Post autor: Jacek »

a czy sa jakies dodatki do TDS ???
Nie ma bo nie ma edytora ale fanmisji do T1 i T2 jest ponad 400 więc jeśli się nudzisz... naprawdę jest w co pograć.
Awatar użytkownika
Gregorius
Egzekutor
Posty: 1716
Rejestracja: 28 maja 2003, 08:47
Lokalizacja: Civitas Kielcensis
Kontakt:

Re: T 3 - Biblioteka Keepersów

Post autor: Gregorius »

Henry pisze:
► Pokaż Spoiler
Ja to zrobiłem subtelniej i ciszej ;)
► Pokaż Spoiler
Brothers in arms & beer...
Henry
Arcykapłan
Posty: 1420
Rejestracja: 10 października 2003, 22:15
Lokalizacja: Piła

Re: T 3 - Biblioteka Keepersów

Post autor: Henry »

Zauważyliście, że do pokoju Orlanda można też się dostać
► Pokaż Spoiler
Awatar użytkownika
Master Garret
Akolita
Posty: 169
Rejestracja: 12 grudnia 2004, 21:47
Lokalizacja: Wrocław

Re: T 3 - Biblioteka Keepersów

Post autor: Master Garret »

Ano można i tak ;P
gucio928
Bełkotliwiec
Posty: 1
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 10:47

Problem T:DS

Post autor: gucio928 »

Witam,
to mój pierwszy post na forum więc proszę o wyrozumiałość. Potrzebuje pomocy w bibliotece Strażników, jestem w komnacie Orlanda i mam w zadaniach zniszczyć "pieczęć więzi" aby można było się korzystać z drzwi glificznych. Mój problem polega na tym iż nie wiem jak ów pieczęć zniszczyć :/ Co mam z nią zrobić? Z góry dziękuję.
Awatar użytkownika
Colin
Skryba
Posty: 268
Rejestracja: 28 stycznia 2009, 16:47
Lokalizacja: Lubin

Re: T 3 - Biblioteka Keepersów

Post autor: Colin »

gucio928, , post Gregoriusa, 3 posty nad tobą.
Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. ~ Mark Twain
Awatar użytkownika
Bruce
Strażnik Glifów
Posty: 3834
Rejestracja: 06 maja 2003, 17:58
Lokalizacja: Lublin
Płeć:

Re: T 3 - Biblioteka Keepersów

Post autor: Bruce »

Dodam też swoje 3 grosze. To ja przeniosłem temat gucia do tego, za co oczywiście otrzymuje warna. Najwyraźniej opcja "Szukaj" jest obca dla większej ilości osób.
Tomorrow comes tomorrow goes
But the cloud remains the same
Wonder why he’s feeling down
Tears of a clown
Obrazek
Awatar użytkownika
Colin
Skryba
Posty: 268
Rejestracja: 28 stycznia 2009, 16:47
Lokalizacja: Lubin

Re: T 3 - Biblioteka Keepersów

Post autor: Colin »

Bruce pisze:Dodam też swoje 3 grosze. To ja przeniosłem temat gucia do tego, za co oczywiście otrzymuje warna. Najwyraźniej opcja "Szukaj" jest obca dla większej ilości osób.
Bruce szukajka nie jest obca, szukajka gryzie ;)
Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. ~ Mark Twain
ODPOWIEDZ