Błagam o pomoc - potrzebuje save'ów

Wstąp tutaj, jeśli utknąłeś w którejś misji, potrzebujesz pomocy, chcesz wyrazić swoją opinię i podzielić się przemyśleniami na temat OMs z poszczególnych części Thiefa: 1, Gold, 2, T:DS oraz 4.

Moderator: Bruce

grzesioz
Bełkotliwiec
Posty: 2
Rejestracja: 10 lutego 2005, 09:19

Błagam o pomoc - potrzebuje save'ów

Post autor: grzesioz »

witam!!! prosze o pomoc!!!! przeszukałem forum i nigdzie nie znalazłem podobnego problemu, a jeżeli źle szukałem to przepraszam jeszcze raz za zaśmiecanie forum!!!
jako że sesja się skończyła zasiadłem w końcu do Thiefa 3 z wielką ambicją że nic nie oderwie mnie od monitara jak w końcu go nie przejdę i tak sobie grałem aż tu komp mi sie zawiesił i niestety savy wcieło. ostatnią misją jaką przeszedłem było Inner Cradle i teraz miałem podążać za duchem Lauryn. nie posiadam żadnych savów więc prosze was o pomoc, czy jakaś dobra duszyczka mogłaby mi podesłać savy z jakiejś dalszej misji, idealnie by było gdyby była to misja w której akurrat byłem, ale będę wdzięczny za jakiekolwiek, bo niestety nie mam czasu aby zaczynać tą cudną grę od nowa. Z góry bardzo dziękuje!!! proszę o wysłanie ich na grzesiozad@cp.crmedia.pl
Henry
Arcykapłan
Posty: 1420
Rejestracja: 10 października 2003, 22:15
Lokalizacja: Piła

Re: Błagam o pomoc - potrzebuje save'ów

Post autor: Henry »

Piszesz i masz.
grzesioz
Bełkotliwiec
Posty: 2
Rejestracja: 10 lutego 2005, 09:19

Re: Błagam o pomoc - potrzebuje save'ów

Post autor: grzesioz »

wielkie dzięki!!!
ODPOWIEDZ