Raaaatunku QuickSave ogłupiał !!!!!

Wstąp tutaj, jeśli utknąłeś w którejś misji, potrzebujesz pomocy, chcesz wyrazić swoją opinię i podzielić się przemyśleniami na temat OMs z poszczególnych części Thiefa: 1, Gold, 2, T:DS oraz 4.

Moderator: Bruce

Awatar użytkownika
SebaSamurai
Bełkotliwiec
Posty: 3
Rejestracja: 03 marca 2005, 14:26
Lokalizacja: Kraków

Raaaatunku QuickSave ogłupiał !!!!!

Post autor: SebaSamurai »

Proszę Mistrów Fachu o pomoc !!!! Właśnie dotarłem do Doków, poszedłem przeczytać list od Pogan i rozejrzeć się w ich kwaterze w Dokach. Następnie udałem się na statek i przeczytałem co było do przeczytania (po drodze ukradłem drzewko :P ) Właśnie miałem zamiar udać się do Cytadeli przez kanały, ale komp mi sie zawiesił. Gdy po ponownym uruchomieniu wczytałem quicksave - okazało się, że jestem przy wejściu do Doków, ale nie mam żadnych przedmiotów i zadnej broni !!! Gorzej... nie mam nawet żadnych questów (zadań, ani notatek)... Nie kumam... Chyba potrzebuje sava... Czy ktoś mógłby mnie poratować??? Może być jakiś z pierwszego pojawienia się w Dokach. Najwyżej przejde statek jeszcze raz...

plisss help MasterThieves !!!!

seba-samurai@o2.pl

gg: 2237215

Z góry dziękuję -Seba.
May the Shadows Be With You...
Awatar użytkownika
Bruce
Strażnik Glifów
Posty: 3835
Rejestracja: 06 maja 2003, 17:58
Lokalizacja: Lublin
Płeć:

Re: Raaaatunku QuickSave ogłupiał !!!!!

Post autor: Bruce »

To jest typowy objaw. Jak grasz w Thiefa i masz reset kompa to dosyć często znika ci cały ekwipunek, broń itp. Jedyne rozwiązanie, to wczytanie innego save'a albo ewentualnie rozpocząć misję od nowa.
Tomorrow comes tomorrow goes
But the cloud remains the same
Wonder why he’s feeling down
Tears of a clown
Obrazek
Awatar użytkownika
SebaSamurai
Bełkotliwiec
Posty: 3
Rejestracja: 03 marca 2005, 14:26
Lokalizacja: Kraków

Re: Raaaatunku QuickSave ogłupiał !!!!!

Post autor: SebaSamurai »

...i tu jest problem - brak innych savów, a zaczynać grę od początku - to byłoby nie fair... :( Proszę, niech ktoś podeśle mi SAVE'a !!!!!
May the Shadows Be With You...
Henry
Arcykapłan
Posty: 1420
Rejestracja: 10 października 2003, 22:15
Lokalizacja: Piła

Re: Raaaatunku QuickSave ogłupiał !!!!!

Post autor: Henry »

Próbowałem, Rydzyk świadkiem, ale któryś serwer nie przepuścił, spróbuję jeszcze raz, albo przez GG.
ODPOWIEDZ