Thief DS - THE END -

Wstąp tutaj, jeśli utknąłeś w którejś misji, potrzebujesz pomocy, chcesz wyrazić swoją opinię i podzielić się przemyśleniami na temat OMs z poszczególnych części Thiefa: 1, Gold, 2, T:DS oraz 4.

Moderator: Bruce

Berni26
Bełkotliwiec
Posty: 14
Rejestracja: 01 lutego 2005, 09:07

Thief DS - THE END -

Post autor: Berni26 »

Helloo wszystkim fanom gry THIEF :) w koncu doszedlem do konca 3 czesci tej gry :) musze powiedziec ze to byla swietna przygoda i mam nadzieje ze twory tej gry wydadza jej czwarta czesc na ktora bede z niecierpliwoscia czekal :) przy okazji chcialbym podziekowac wszystkim ktorzy przez ten okres mojego grania pomagali mi bo bylo kilka momentow w grze w ktorych juz sobie odpuszczalem i gra nie byla uruchamiana przeze mnie po kilka dni ale pozniej znow pojawiala sie chec dojscia do konca :) i dzieki Wam mi sie to udalo :) jestescie zajebisci !!!
i zajebista jest ta wasza strona ktora wszystkich was tutaj zbiera by razem pasjonowac sie ta gra :) jesli chodzi o gre uwazam ze ma znakomity klimat, dzwiek i grafike :) porostu wspaniala na pozne wieczory :) sama fabula jest rowniez znakomita i choc nie do konca przeze mnie rozumiana ze wzgledu na moj angielski to dzieki wam jakos sobie to wszystko ukladalem i staralem sie grac dalej i robic postepy :) Chcialbym tez wyrazic cos na temat misji zawartych w tej grze... a dokladniej ze moja najlepsza misjia i najbardziej klimatyczna byla misja w MUZEUM :) piekne klimaty tego zamku jego dziedzinca i okolic... a juz widoki z samej gory mnie rozwalil :) poza tym bylo tam wielu rycerzy ktorych tak bardzo lubilem sciagac z daleka za pomoca luku hehehe :) co do najgorszej misji albo najtrudniejszej przy ktorej chcialem juz zrezygnowac z grania to zdecydowanie jest to misjia w Siercincu.... strasznie zakrecona i tutaj naprawde gdyby nie wy kto wie moze i bym sie poddal... na szczescie bylo inaczej i wszystko skonczylo sie jak nalezy :) JESZCZE RAZ WIELKIE DZIEKI CHLOPAKI ZA POMOC :) jestescie wspaniali i takimi pozostancie :) mam nadzieje ze dalej bedziecie wciagac to innych :) by grali w ta znokomita gre i bedziecie im pomagac :) THIEFFFF RULEZZZZZZZZZZZZ :) pozdrawiam was wszystkich :) byeeeeeeeee :) i do zobaczenia w czescie THIEF 4 :) mysle ze i ja w miare mozliwosci bede odwiedzal wasze forum i pomagal innym na ile bede mogl :) PAAAAAAAAAA :) NIECH MOC BEDZIE Z WAMI... !!!
Awatar użytkownika
Pablo
Arcykapłan
Posty: 1398
Rejestracja: 13 sierpnia 2002, 11:06
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Thief DS - THE END -

Post autor: Pablo »

Berni czekając na T4 warto zagrać w poprzednie części :wink: .
Pablo
Awatar użytkownika
Master Garret
Akolita
Posty: 169
Rejestracja: 12 grudnia 2004, 21:47
Lokalizacja: Wrocław

Re: Thief DS - THE END -

Post autor: Master Garret »

Gratulacje:) fajnie ze dotarłeś do końca, spróbuj teraz na wyzszym poziomie trudności, albo zagraj bez zabijania i ogłuszania:)
pozdrawiam
Awatar użytkownika
eLPeeS
Garrett
Posty: 3880
Rejestracja: 21 października 2004, 15:55

Re: Thief DS - THE END -

Post autor: eLPeeS »

Sugerowalbym teraz powrot do korzeni czyli Thief the Dark Project coby porownac jak ewoluowal przez te wszystkie latka :)

P.S. Nie bylo mnie kilka dni i co? Gdzie sie podzialy czapeczki emotów? Toz niedługo swieta :wink:
"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice."
Awatar użytkownika
Thrashmazur
Ożywieniec
Posty: 111
Rejestracja: 14 lutego 2005, 19:28
Lokalizacja: Wrocław

Re: Thief DS - THE END -

Post autor: Thrashmazur »

Niedawno tez przeszedlem D3:DS njie wiem czemu ale jakos mnie to nie cieszylo :( a raczej smucilo :cry: Dlaczego oni robia takie krotkie gierki??!!??!!??!!??!!??!! :cry: No ale niedlugo moze wyjdzie thief 4 :-D . Przynajmniej mam nadzieje.
Come to shadow....
ODPOWIEDZ