Thief moje wyrzuty sumienia

Wstąp tutaj, jeśli utknąłeś w którejś misji, potrzebujesz pomocy, chcesz wyrazić swoją opinię i podzielić się przemyśleniami na temat OMs z poszczególnych części Thiefa: 1, Gold, 2, T:DS oraz 4.

Moderator: Bruce

murmandamus
Bełkotliwiec
Posty: 19
Rejestracja: 30 marca 2005, 21:26

Thief moje wyrzuty sumienia

Post autor: murmandamus »

Mam zarowno 1 jak i 2. Przeszedlem 2 i jestem w trakcie 1.
Otoz mam nastepujacy wyrzut sumienia. Tyczy sie on
czitu przeskoku do nastepnej misji automatycznie. Otoz uzylem go w 3 misjach 2 razy w Metal Age i raz w Dark Projet bo nie moglem przejsc kompletnie do konca. W pierwszym przypadku bylo to w Powrocie do Zagubionego miasta- Kidnaping brrr zupelnie nie moglem znalezc tego ciula a co dopiero nawiac. Drugi raz Przy odwiedzeniiu posiadlosci tego Greviusa na prezeszpiegi i okradzenie maski(zrobilem wszyskie objectivy w tych 2 ale mimo ze wychodzilem na zewnatrz to misja sie nie konczyla nie wiem czemu)

No i 1 1 ten zatracony Lost City(tez mialem wszystkie obj poziom:expert poza zatraconymi 200 w klejnotach) lazilem lazilem i kij uzylem przeskoku po dojscie w poblize wyjscia.


Czy nalezy mnie potepic tu? Bo glupawo ze nie wykonalem tego do konca ale swiadomosc jednoczesnie ze tak niewiele brakowalo i na srednim poziomie nie mowiac o normalnym juz bym to przeszedl jak sadze.

ten przeskok te wlasnie koncowki misjii wyzej wymienionych. Osadzcie mnie dobrzy ludzie.
Awatar użytkownika
van_HellSing
Egzekutor
Posty: 1864
Rejestracja: 23 października 2003, 18:48
Lokalizacja: Wejherowo

Re: Thief moje wyrzuty sumienia

Post autor: van_HellSing »

Idź i nie grzesz więcej :-)
Überm Sternenzelt richtet Gott, wie wir gerichtet
murmandamus
Bełkotliwiec
Posty: 19
Rejestracja: 30 marca 2005, 21:26

Re: Thief moje wyrzuty sumienia

Post autor: murmandamus »

i mam nadzieje nigdy juz nie uzyc tej przekletej kombinacji ;)


Czy T3 ma podobny ingine do 2 i 1 ? znaczy zasady podobne? bo widzialem gdzies Trailer ze perspektywa z 3 osoby jest :( to by bylo niesmaczne.
Awatar użytkownika
van_HellSing
Egzekutor
Posty: 1864
Rejestracja: 23 października 2003, 18:48
Lokalizacja: Wejherowo

Re: Thief moje wyrzuty sumienia

Post autor: van_HellSing »

Widok można zmieniać.

Nieco różni się sposób poruszania - zaimplementowano coś o nazwie "body awareness" (świadomość ciała), co oznacza że np. patrząc w dół widzisz własne nogi. Efektem ubocznym jest to, że postać czasem reaguje z pewnym opóźnieniem, np. gdy zatrzymamy się, i popatrzymy w bok, to Garrett faktycznie obróci jedynie głowę. Jeżeli teraz ruszymy, ułamek sekundy zajmie obrócenie reszty ciała w odpowiednim kierunku. Idzie się przyzwyczaić. Niestety gorzej działa wychylanie :(.
Überm Sternenzelt richtet Gott, wie wir gerichtet
Awatar użytkownika
Juliusz
Złodziej
Posty: 2776
Rejestracja: 04 stycznia 2004, 11:28
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

Re: Thief moje wyrzuty sumienia

Post autor: Juliusz »

murmandamus pisze:Otoz mam nastepujacy wyrzut sumienia.
Stary - tylko samobójstwa nie popełniaj! To już by było największe pójście na łatwiznę... ;)
Awatar użytkownika
Jacek
Strażnik Glifów
Posty: 3200
Rejestracja: 28 sierpnia 2003, 23:05
Lokalizacja: Zwoleń

Re: Thief moje wyrzuty sumienia

Post autor: Jacek »

Czity są bardzo, bardzo złe... Ja też mam parę na sumieniu, szczęście że użyłem ich dopiero w Fanmisjach (parę sobie zepsułem), zdecydowanie nie polecam ale rozumiem cię synu :wink:
murmandamus
Bełkotliwiec
Posty: 19
Rejestracja: 30 marca 2005, 21:26

Re: Thief moje wyrzuty sumienia

Post autor: murmandamus »

hem hem, jako pokute daje sobie zawsze grac juz na expercie ;)
Awatar użytkownika
Jacek
Strażnik Glifów
Posty: 3200
Rejestracja: 28 sierpnia 2003, 23:05
Lokalizacja: Zwoleń

Re: Thief moje wyrzuty sumienia

Post autor: Jacek »

hem hem, jako pokute daje sobie zawsze grac juz na expercie
Dorzuć jednocześnie Ghost Style i Ironman (bez sejwów) :-D
murmandamus
Bełkotliwiec
Posty: 19
Rejestracja: 30 marca 2005, 21:26

Re: Thief moje wyrzuty sumienia

Post autor: murmandamus »

co to znaczy ghost man , czy chodzi o to by nikt nie zobaczyl cie? czy to + bez ogluszania?
Iron man mowicie bez savow
Awatar użytkownika
Pablo
Arcykapłan
Posty: 1398
Rejestracja: 13 sierpnia 2002, 11:06
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Thief moje wyrzuty sumienia

Post autor: Pablo »

Oj nie ładnie... Ale to już Twoja sprawa, ja tam nawet nie zaglądałem do solucji. Może dlatego czasem już byłem na skraju załamania nerwowego kiedy czegoś nie mogłem długo wykonać. Przed skorzystaniem z „pomocy naukowych” powstrzymywały mnie ewentualne wyrzuty sumienia :wink: , nigdy bym sobie nie wybaczył pójścia na łatwiznę i świadomości, że się poddałem w tak świetnej grze.

A tu masz opisane style: http://thief-forum.pl/viewtopic.p ... ight=style
Pablo
Awatar użytkownika
Dziarsky
Garrett
Posty: 4861
Rejestracja: 02 listopada 2003, 12:26
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: Thief moje wyrzuty sumienia

Post autor: Dziarsky »

zupelnie nie moglem znalezc tego ciula
LOL ale mnie rozbawiłeś :-) CIULA hehehe :-) Taki potoczny język w zderzeniu z Thiefem wypada smiesznie :)
Obrazek
Henry
Arcykapłan
Posty: 1420
Rejestracja: 10 października 2003, 22:15
Lokalizacja: Piła

Re: Thief moje wyrzuty sumienia

Post autor: Henry »

mur... za długa ksywka, jak przejdziesz T1 i T2 po 10 razy, to już nie będziesz korzystał z tipsów, a niektóre problemy z misjami pomożemy Ci przejść.
ODPOWIEDZ