Problem z Casing Joint

Wstąp tutaj, jeśli utknąłeś w którejś misji, potrzebujesz pomocy, chcesz wyrazić swoją opinię i podzielić się przemyśleniami na temat OMs z poszczególnych części Thiefa: 1, Gold, 2, T:DS oraz 4.

Moderator: Bruce

Tomasz Kańtoch
Bełkotliwiec
Posty: 2
Rejestracja: 16 kwietnia 2005, 01:21

Problem z Casing Joint

Post autor: Tomasz Kańtoch »

mam wypełnione 2 objectives,ten z listem i drugi z sekretnym przejściem na 3 piętro.Mam wszystkie maski z 3 piętra,wyszedłem przez foyer,a misja nie zakańcza się.Prosze o pomoc
Henry
Arcykapłan
Posty: 1420
Rejestracja: 10 października 2003, 22:15
Lokalizacja: Piła

Re: Problem z Casing Joint

Post autor: Henry »

O ile mnie pamięć nie myli, ważne jest którędy wychodzisz, trzeba chyba głównym wejściem, ja również miałem z tym problem. Jak Bruce będzie na forum to da dokładne namiary.
Awatar użytkownika
Bruce
Strażnik Glifów
Posty: 3835
Rejestracja: 06 maja 2003, 17:58
Lokalizacja: Lublin
Płeć:

Re: Problem z Casing Joint

Post autor: Bruce »

Tak jak napisał Henry. Trzeba wyjś głównym wejściem. Znajduje się tuż zaraz za Balroom (tam gdzie znajduje się kukułkę do zegara potrzebnego do zaliczenia questa). Tego wejścia pilnuje jeden strażnik który stoi w miejscu (najlepiej załatwić go dwoma żabkami) i dodatko są zamknięte.
Tomorrow comes tomorrow goes
But the cloud remains the same
Wonder why he’s feeling down
Tears of a clown
Obrazek
Awatar użytkownika
Kruk
Skryba
Posty: 310
Rejestracja: 31 stycznia 2005, 19:25
Lokalizacja: Środek nieskończoności

Re: Problem z Casing Joint

Post autor: Kruk »

Po co odrazu załatwiać? :-D Ja tam stanęłam centralnie za nim i dzwi otwosrzyłam :wink:
"Don't be afraid of the dark. Be afraid of what is hides"
Tomasz Kańtoch
Bełkotliwiec
Posty: 2
Rejestracja: 16 kwietnia 2005, 01:21

Casing joint

Post autor: Tomasz Kańtoch »

Bruce pisze:Tak jak napisał Henry. Trzeba wyjś głównym wejściem. Znajduje się tuż zaraz za Balroom (tam gdzie znajduje się kukułkę do zegara potrzebnego do zaliczenia questa). Tego wejścia pilnuje jeden strażnik który stoi w miejscu (najlepiej załatwić go dwoma żabkami) i dodatko są zamknięte.
Wielkie dzięki !!!!!!!!
Nie pomyślałbym że to takie proste
:oops: :)
Awatar użytkownika
Lord_N
Mechanista
Posty: 380
Rejestracja: 06 maja 2004, 11:21
Lokalizacja: Chorzów

Re: Problem z Casing Joint

Post autor: Lord_N »

Jaki ja miałem zaciach w tej misji!!! Wychodziłem kazdym możliwym wyjściem, oprócz tego właściwego. :sword:
Awatar użytkownika
Juliusz
Złodziej
Posty: 2776
Rejestracja: 04 stycznia 2004, 11:28
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

Re: Problem z Casing Joint

Post autor: Juliusz »

Można też oknem nad wejściem. Wówczas jedna strzała w korytarz na wygonienie strażnika + jedna strzała z liną w drewniany sufit i nawet nie trzeba się przejmować trzaskiem zbitej szyby...
ODPOWIEDZ