Druga misja w T2

Wstąp tutaj, jeśli utknąłeś w którejś misji, potrzebujesz pomocy, chcesz wyrazić swoją opinię i podzielić się przemyśleniami na temat OMs z poszczególnych części Thiefa: 1, Gold, 2, T:DS oraz 4.

Moderator: Bruce

cotton wool
Bełkotliwiec
Posty: 35
Rejestracja: 30 stycznia 2005, 10:49
Lokalizacja: Lublin

Druga misja w T2

Post autor: cotton wool »

Witam
Mam problem: jak dostać się na pierwsze piętro sklepu z dziełami sztuki ??? i jeszcze jedno: jak otworzyć sejf na pierwszym piętrze w sklepie "Steki Mynella" ???
Awatar użytkownika
marek
Garrett
Posty: 4775
Rejestracja: 09 grudnia 2003, 08:52
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: Druga misja w T2

Post autor: marek »

Nie wiem jak otworzyć sejf, ale jeśli chodzi o dzieła sztuki tomusisz przy windzie strzelić strzałą w przycisk u góry
ObrazekObrazek
"No one reads books these days"
Awatar użytkownika
Jacek
Strażnik Glifów
Posty: 3200
Rejestracja: 28 sierpnia 2003, 23:05
Lokalizacja: Zwoleń

Re: Druga misja w T2

Post autor: Jacek »

Nie jestem pewien czy mówimy o tym samym ale klucz do sejfu jest chyba w pomieszczeniu z pająkami i stalową kratą na podłodze.
cotton wool
Bełkotliwiec
Posty: 35
Rejestracja: 30 stycznia 2005, 10:49
Lokalizacja: Lublin

Re: Druga misja w T2

Post autor: cotton wool »

Jacek pisze:Nie jestem pewien czy mówimy o tym samym ale klucz do sejfu jest chyba w pomieszczeniu z pająkami i stalową kratą na podłodze.
No właśnie tak coś mi świtało w głowie, że tam, bo tą misję przechodziłem rok temu, ale teraz nijak w tym pomieszczeniu klucza znaleźć nie mogę :? Czy mógłbyś napisać nieco dokładniej w którym miejscu się on znajduje ???

__________________________

Już przeszedłem :-D a klucz leżał na podłodze, ale bardzo niewidoczny :-P Dzięki za wszelaką pomoc.
Awatar użytkownika
Bruce
Strażnik Glifów
Posty: 3835
Rejestracja: 06 maja 2003, 17:58
Lokalizacja: Lublin
Płeć:

Re: Druga misja w T2

Post autor: Bruce »

► Pokaż Spoiler
Tomorrow comes tomorrow goes
But the cloud remains the same
Wonder why he’s feeling down
Tears of a clown
Obrazek
ODPOWIEDZ