problem z balkonem w hali "D: Thief II

Wstąp tutaj, jeśli utknąłeś w którejś misji, potrzebujesz pomocy, chcesz wyrazić swoją opinię i podzielić się przemyśleniami na temat OMs z poszczególnych części Thiefa: 1, Gold, 2, T:DS oraz 4.

Moderator: Bruce

cygaro
Bełkotliwiec
Posty: 10
Rejestracja: 06 kwietnia 2005, 07:59
Lokalizacja: kłodzko

problem z balkonem w hali "D: Thief II

Post autor: cygaro »

Cześć po raz kolejny zwracam sie do was z prośbą o pomoc :cry: A mianowicie jak mam sie dostać na balkon po przeciwnej stronie maszyny by ją włączyć ,winda jest na górze a na dole nie ma żadnych przelączników. Wbijam strzale z winoroślą w kratke nad nim ale liny zostaja na tym balkonie. Chodzi mi o balkon z przełącznikami.
w drugim pomieszczeniu hali D.mam tam zrobić chyba pierwszy przekażnik. jeżeli możecie pomóc to będę wdzięczny. :wink: nara.
Awatar użytkownika
Bruce
Strażnik Glifów
Posty: 3835
Rejestracja: 06 maja 2003, 17:58
Lokalizacja: Lublin
Płeć:

Re: problem z balkonem w hali "D: Thief II

Post autor: Bruce »

Chyba wiem o co chodzi. Po prostu wbijasz strzałę w niewłaściwe miejsce.W tej sali jest taka mała sadzwka. Nad nią jest żelazna krata i półka. I właśnie w tą kratę trzeba wbić strzałę.
Tomorrow comes tomorrow goes
But the cloud remains the same
Wonder why he’s feeling down
Tears of a clown
Obrazek
cygaro
Bełkotliwiec
Posty: 10
Rejestracja: 06 kwietnia 2005, 07:59
Lokalizacja: kłodzko

balkon

Post autor: cygaro »

cześć .strzałę wbijam w kratę znajdującą się nad balkonem z windą i przełącznikami
.w ksiązce pisze zeby włożyć dane rzeczy i dać znać do kogoś na tym balkonie żeby właczyć tę maszynę ,tam nikogo nie ma czyli muszę sam sie tam dostać proste tylko jak.krata nad tym balkonem jest trochę głębiej i liny nie sięgają .jest tam jeszcze jakies wejście ale nie wiem jak tam sie dostać.
Awatar użytkownika
Bruce
Strażnik Glifów
Posty: 3835
Rejestracja: 06 maja 2003, 17:58
Lokalizacja: Lublin
Płeć:

Re: problem z balkonem w hali "D: Thief II

Post autor: Bruce »

Na miłość boską człowieku, umiesz czytać? Jeśłi tak, to przeczytaj mój poprzedni post.
Tomorrow comes tomorrow goes
But the cloud remains the same
Wonder why he’s feeling down
Tears of a clown
Obrazek
Awatar użytkownika
marek
Garrett
Posty: 4775
Rejestracja: 09 grudnia 2003, 08:52
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: problem z balkonem w hali "D: Thief II

Post autor: marek »

tamtędy przejdziesz do wejścia na owy balkonik... ale możesz zamiast tego strzelić zwykłą strzałą w przycisk , a linowej strzały użyć aby strzelić z dołu windy pionowo do góry i wejść
ObrazekObrazek
"No one reads books these days"
ODPOWIEDZ