TDS - same problemy

Wstąp tutaj, jeśli utknąłeś w którejś misji, potrzebujesz pomocy, chcesz wyrazić swoją opinię i podzielić się przemyśleniami na temat OMs z poszczególnych części Thiefa: 1, Gold, 2, T:DS oraz 4.

Moderator: Bruce

Awatar użytkownika
HIUBI
Miastolud
Posty: 41
Rejestracja: 12 stycznia 2006, 15:54

TDS - same problemy

Post autor: HIUBI »

Witam.
Mam problem prawie na poczatku gry a mianowicie nie wiem czy ten dziwny stwor ktorego uwolnilem musi przezyc czy ie?? Bo zawsze go zabijaja.
Monsieur
Mechanista
Posty: 351
Rejestracja: 05 stycznia 2006, 18:57

Re: TDS - same problemy

Post autor: Monsieur »

Ważne jedynynie żebyś go wypuścił , potem możesz o nim zapomnieć , jest chyba potrzebny tylko po to by dał Ci mapę Kurszockich podziemi.
Awatar użytkownika
Bukary
Homo Rhetoricus
Posty: 5569
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 18:15
Lokalizacja: Gildia Topielników (przy tawernie Pod Rozszalałym Wichrem)

Re: TDS - same problemy

Post autor: Bukary »

Dokładnie. Nie martw się Gravidem. Zabierz tylko jego mapę.
Thief Antologia PL: od 20 X 2006 w sklepach!
Zagraj w FM Old Comrades, Old Debts i zobacz moje zrzuty.
Awatar użytkownika
HIUBI
Miastolud
Posty: 41
Rejestracja: 12 stycznia 2006, 15:54

Re: TDS - same problemy

Post autor: HIUBI »

Wielkie dzieki.
Pozdro.


EDIT

Mam tylko jeszcze pytanie. Wypuściłem tego Gravida wziąlem mapę ale czy muszę pozabijać tych wszystkich żołnierzy??? Bo zabikjam ich i je a po jakimś czase znów mi się tam paletaja i już mne to zaczyna denerwowac.
A i 2 pytanie teraz jak mie zbiją to trafiam do więzieniai za chiny nie ogę z tamtąd wyjść.
Awatar użytkownika
HIUBI
Miastolud
Posty: 41
Rejestracja: 12 stycznia 2006, 15:54

Re: TDS - same problemy

Post autor: HIUBI »

Proszę :pom
Ostatnio zmieniony 18 stycznia 2006, 10:16 przez HIUBI, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Jacek
Strażnik Glifów
Posty: 3200
Rejestracja: 28 sierpnia 2003, 23:05
Lokalizacja: Zwoleń

Re: TDS - same problemy

Post autor: Jacek »

HIUBI pisze:czy muszę pozabijać tych wszystkich żołnierzy
Thief to nie jest gra polegająca na zabijaniu, czy widziałeś gdzieś tam objectiv "Kill all ....." ? Po prostu wypełniaj zadania.
Awatar użytkownika
HIUBI
Miastolud
Posty: 41
Rejestracja: 12 stycznia 2006, 15:54

Re: TDS - same problemy

Post autor: HIUBI »

Nio nnie wiem bo ja nie mam zadnej instrukcji do tej gry no a tle z tej gry rozumiem co nic.
No to co mam dale zrobic jak mam ta mape Grvida i jak mam sie wydostać z wiezienia jak mie straznicy zabija????


Musze sobie chyba kupic polska wersje bo tak chyna jej nie przejde :( .
Awatar użytkownika
Jacek
Strażnik Glifów
Posty: 3200
Rejestracja: 28 sierpnia 2003, 23:05
Lokalizacja: Zwoleń

Re: TDS - same problemy

Post autor: Jacek »

Jeśli nic nie rozumiesz to raczej kup polską, to nie jest gra którą da się przejść bez czytania a jeśli nawet się uda to nie ma sensu bo traci cały swój urok i klimat.

Ktoś na forum chce sprzedać TZC PL za 35zł
Awatar użytkownika
_OskaR
Poganin
Posty: 736
Rejestracja: 26 stycznia 2005, 16:07

Re: TDS - same problemy

Post autor: _OskaR »

Jacek pisze:Jeśli nic nie rozumiesz to raczej kup polską, to nie jest gra którą da się przejść bez czytania a jeśli nawet się uda to nie ma sensu bo traci cały swój urok i klimat.

Ktoś na forum chce sprzedać TZC PL za 35zł
Jeśli chodzi o moją ofertę, napisałem, że sprzedaję TDS- PL jest TYLKO instrukcja (i pudełko). Sama gra jest w wersji ANGIELSKIEJ..

Co do tego stwora z więzienia- jak go się wypuści, wystarczy nie zostać zauważonym i tyle.
Awatar użytkownika
bobik
Mechanista
Posty: 465
Rejestracja: 10 czerwca 2005, 20:00

Re: TDS - same problemy

Post autor: bobik »

Jacek pisze:Thief to nie jest gra polegająca na zabijaniu, czy widziałeś gdzieś tam objectiv "Kill all ....." ? Po prostu wypełniaj zadania.

Hehehe dobre :P:P fajne obiektive :-D
Glory of the MANY
Awatar użytkownika
HIUBI
Miastolud
Posty: 41
Rejestracja: 12 stycznia 2006, 15:54

Re: TDS - same problemy

Post autor: HIUBI »

To sie dowiedzialem :(
Monsieur
Mechanista
Posty: 351
Rejestracja: 05 stycznia 2006, 18:57

Re: TDS - same problemy

Post autor: Monsieur »

Jak Cię zabiją to weź od sejwa... tak jak ja to robię 8-) . Więzienie zostaw sobie jako smaczek np na koniec . W miarę mozliwości graj tak żeby nikt Cię nie zauważył , a jak Cię strażnik zacznie gonić to dawaj dyla :!: . Nie zabijaj to tylko robi często zbędny hałas (zabijany wrzeszczy i jego kumple mogą to usłyszeć) , używaj rympała podkradając się do typa od tyłu 8-) , po ogłuszeniu, ścierwo najlepiej schowaj gdzieś w jakiś zaciemniony zakąt. Poruszaj się z pełną rozwagą, miej oczy dookoła głowy.

Postępując tak winieneś osiągnąć sukcesy :)
Awatar użytkownika
HIUBI
Miastolud
Posty: 41
Rejestracja: 12 stycznia 2006, 15:54

Re: TDS - same problemy

Post autor: HIUBI »

Dzięki. Właśne staram się zawsze gości traktować z drewnianej palki a ciała chować.
Tam oprócz strażnikow sa jakieśbabki i inni goście z mieczami nie raz mogę sobie spokojne kolo nich przejśc a nieraz jak ktoś zobaczy zabitego to mie gonią(choć nie zabilem tej osoby) a najlepsze jak miedzy sobą się tną aż fajnie się na to patrzy. Tylko teraz mam w celu misji a mianowicie: "Meet with yhe Keepers in Terces Courtyard in Stanomarket Plaza". Nie wiem o co chodzi z tego co rozumiem to trzeba iśc na ulicę sprzedawców ale już tam blłem odwiedziłe te sklepy, kupilem niektore rzeczy a w innym sprzedałem wszystkie wczesniej skradzione blyskotki i nic sie ie dzieje.

W ktoryms watku pojawil sie scren w ktorym był przedstawiony kamieś ktory był u samego dołu budunku na którym przedstawiony jest jakis rysunek. Podobno trzeba było w to strzelac a ten kamien bendze jaoś świecił czy cuś no wię c strzelam w ten kamień i nić się nie dzieje.
Awatar użytkownika
Bruce
Strażnik Glifów
Posty: 3834
Rejestracja: 06 maja 2003, 17:58
Lokalizacja: Lublin
Płeć:

Re: TDS - same problemy

Post autor: Bruce »

Jacek pisze:czy widziałeś gdzieś tam objectiv "Kill all ....." ?
Ja widziałem :-D W TDP/TG w misji "Strange Bedfellows" ("Nieoczekiwani Sprzymierzeńcy") :hyh
Tomorrow comes tomorrow goes
But the cloud remains the same
Wonder why he’s feeling down
Tears of a clown
Obrazek
Awatar użytkownika
BigBoss
Ożywieniec
Posty: 117
Rejestracja: 30 grudnia 2005, 14:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: TDS - same problemy

Post autor: BigBoss »

► Pokaż Spoiler
Jeśli nie jesteś ze mną, jesteś przeciwko mnie.
Awatar użytkownika
HIUBI
Miastolud
Posty: 41
Rejestracja: 12 stycznia 2006, 15:54

Re: TDS - same problemy

Post autor: HIUBI »

Kurcze napiście coś na tego mojego ostatniego posta bo ie wiemm co mam zrobić aby przejść dalej :pom
Awatar użytkownika
_OskaR
Poganin
Posty: 736
Rejestracja: 26 stycznia 2005, 16:07

Re: TDS - same problemy

Post autor: _OskaR »

HIUBI pisze:Kurcze napiście coś na tego mojego ostatniego posta bo ie wiemm co mam zrobić aby przejść dalej Pomocy
Spojler:
A więc co do kamieni: będziesz mógł to robić w dalszej części gry Very Happy
Po przeczytaniu notatki Drepta.
A co do Meet with yhe Keepers in Terces Courtyard in Stanomarket Plaza" to trzeba dojść do takiego pomieszczenia? na dworzu z Gargulcem
Masz oznaczone na mapie miejsce Terces Courtyard w Stonemarket plaza
Awatar użytkownika
marek
Garrett
Posty: 4775
Rejestracja: 09 grudnia 2003, 08:52
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: TDS - same problemy

Post autor: marek »

HIUBI pisze:Kurcze napiście coś na tego mojego ostatniego posta bo ie wiemm co mam zrobić aby przejść dalej
terces: idź tam, gdzie łazi strażnik i potem za róg budynku (tylko się czasem nie cofnij!)
co do kamieni:najpierw idź na spotkanie, kamienie są ważne jak się uporasz z tym co chcą keeperzy
ObrazekObrazek
"No one reads books these days"
Awatar użytkownika
HIUBI
Miastolud
Posty: 41
Rejestracja: 12 stycznia 2006, 15:54

Re: TDS - same problemy

Post autor: HIUBI »

Marek pisze:
HIUBI pisze:Kurcze napiście coś na tego mojego ostatniego posta bo ie wiemm co mam zrobić aby przejść dalej
terces: idź tam, gdzie łazi strażnik i potem za róg budynku (tylko się czasem nie cofnij!)
co do kamieni:najpierw idź na spotkanie, kamienie są ważne jak się uporasz z tym co chcą keeperzy
Awatar użytkownika
Flack
Szaman
Posty: 1023
Rejestracja: 19 lutego 2003, 13:44
Lokalizacja: Zyc zostalo: 2

Re: TDS - same problemy

Post autor: Flack »

Uh-oh. Idz do tego Stonemarket Plaza, a tam do Terces Courtyard. Wszystko zaznaczone jest na mapie. Jak juz bedzie to sie troche tam pokrec i uruchomi sie cutscena.
There are people who reshape the world by force or argument,
but the cat just lies there, dozing; and the world quietly reshapes
itself to suit his comfort and convenience.
- Allen and Ivy Dodd
Awatar użytkownika
HIUBI
Miastolud
Posty: 41
Rejestracja: 12 stycznia 2006, 15:54

Re: TDS - same problemy

Post autor: HIUBI »

Ja mam dość <głową w ściane> jakie to było proste.



Mam tylko pyt czemu dalsza czesc "co do kamieni:" wyświetla mi się na niebiesko i nic nie mogę przeczytać dopiero jak dam na opcje"odpowiedz z cytatem" to mogę przeczytać co jest tam napisane Po co jest uzywana ta opcja "spoil" jak nie morzna przeczyta ć co jest napisane??? Tam była ważna informacja a mianowicie: "najpierw idź na spotkanie, kamienie są ważne jak się uporasz z tym co chcą keeperzy
Awatar użytkownika
Flack
Szaman
Posty: 1023
Rejestracja: 19 lutego 2003, 13:44
Lokalizacja: Zyc zostalo: 2

Re: TDS - same problemy

Post autor: Flack »

Spoiler jest, aby nie zepsuc innym zabawy, nie zostawiac waznych informacji o fabule, rozwiazaniu zagadek, etc na wierzchu.
HIUBI pisze:wyświetla mi się na niebiesko i nic nie mogę przeczytać dopiero jak dam na opcje"odpowiedz z cytatem" to mogę przeczytać co jest tam napisane
Metoda najczesciej uzywana jest zaznaczanie myszka (lewy przycisk i przeciaaaagamy).
HIUBI pisze:Po co jest uzywana ta opcja "spoil" jak nie morzna przeczyta ć co jest napisane???
E tam, spoilery jeszcze sa rozsadne. Dopieru szukanie ukrytych glifow w postach i tajemnych znaczen jest ciezkie. Ale na to trzeba miec conajmniej 5 poziom wtajemniczenia.
There are people who reshape the world by force or argument,
but the cat just lies there, dozing; and the world quietly reshapes
itself to suit his comfort and convenience.
- Allen and Ivy Dodd
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: TDS - same problemy

Post autor: Bandit »

HIUBI pisze:Po co jest uzywana ta opcja "spoil" jak nie morzna przeczyta ć co jest napisane?
Jeśli nie uczyli Cię w szkole obsługi myszki albo nie znasz skrótu klawiaturowego do zaznaczania całości to użyj opcji "cytuj" - masz ją przy każdym poście. ;)
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
HIUBI
Miastolud
Posty: 41
Rejestracja: 12 stycznia 2006, 15:54

Re: TDS - same problemy

Post autor: HIUBI »

Bandit pisze: Jeśli nie uczyli Cię w szkole obsługi myszki albo nie znasz skrótu klawiaturowego do zaznaczania całości to użyj opcji "cytuj" - masz ją przy każdym poście. ;)
Jakbyś zauwżył wyżej napisałem że przeczytałem to własnie ccac "odpowiedzieć z cytatem".

Ale już nieważne bo popadamy w oftop wieęc wracając do gry.
Dopszlo już do spotkania i teraz mam dylemat. a mianowicie mam dwa cele a jeśli wejde już do kościola to te cele znikaja bo pojawiają sie nowe(ale miejsza z tym) Wa żniejsze jest dla mie jak można "załatwic tego kapłana boz tymi strażnikami sobie jakoś radzę
Awatar użytkownika
BigBoss
Ożywieniec
Posty: 117
Rejestracja: 30 grudnia 2005, 14:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: TDS - same problemy

Post autor: BigBoss »

► Pokaż Spoiler
W razie kłopotów pytaj :)



EDIT:
► Pokaż Spoiler
Jeśli nie jesteś ze mną, jesteś przeciwko mnie.
ODPOWIEDZ