Wasza ogólna opinia

Wstąp tutaj, jeśli utknąłeś w którejś misji, potrzebujesz pomocy, chcesz wyrazić swoją opinię i podzielić się przemyśleniami na temat OMs z poszczególnych części Thiefa: 1, Gold, 2, T:DS oraz 4.

Moderator: Bruce

Ulubiona część

T1
24
30%
T2
22
28%
TDS
20
25%
T2X
2
3%
Gold
7
9%
Thievery
5
6%
 
Liczba głosów: 80

Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Garrett
Posty: 5183
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 21:32
Lokalizacja: Świątynia Nieba z Zaginionego Miasta
Płeć:
Kontakt:

Re: Wasza ogólna opinia

Post autor: SPIDIvonMARDER »

Koniec tematu! Macie żale, to wylewajcie je na PW, tak samo popcorn. To jest temat o ogólnej opinii a propos Thiefa i o niczym innym. Kto będzie przeszkadzał... dostanie warna.
Obrazek
Awatar użytkownika
Mjodek
Poganin
Posty: 707
Rejestracja: 12 kwietnia 2008, 16:25
Lokalizacja: Zadupie

Re: Wasza ogólna opinia

Post autor: Mjodek »

SPIDIvonMARDER pisze:Koniec tematu! Macie żale, to wylewajcie je na PW, tak samo popcorn.
to popcorn da się wylać? :shock:

A tak serio, kurde, każdy ma swoje gusta, ja np. wolę okradać chaty i rezydencje z żywymi mieszkańcami, a te z nieżywymi traktuję jako przerywnik. Dlatego też bardziej podobało mi się T2 niż T1...

Mimo że T1 ma swój NIEPOWTARZALNY klimat, w T2 jest inny klimat, ale jednak również NIEPOWTARZALNY. Pamiętam, że aż mnie ciarki przechodziły gdy jeden ze służących zaczynał mówić tym swoim szeptem...
Tak samo jak w T1, gdy pierwszy raz usłyszałem Haunta...

Innymi słowy, wszystkie części Thiefa są co najmniej dobre, po prostu w zależności od gustu każdemu dzłekowi się inna bardziej podoba. U mnie np. T2 stoi minimalnie wyżej od T1, ale T:DS, mimo dobrej grafiki, jest zdecydowanie niżej w rankingu, ale i tak otrzymuje ode mnie czwórkę (w skzolnej skali ocen). Ta daaaaa
Awatar użytkownika
Spidey
Poganin
Posty: 727
Rejestracja: 18 marca 2009, 14:17
Lokalizacja: Bytom

Re: Wasza ogólna opinia

Post autor: Spidey »

Mjodek pisze:Innymi słowy, wszystkie części Thiefa są co najmniej dobre, po prostu w zależności od gustu każdemu dzłekowi się inna bardziej podoba.
Tak jest, nie da się wszystkim dogodzić. Zawsze jedna grupa wychwala jakąś grę, druga narzeka, że nie grała w nic gorszego. :roll:
Człowiek, który uczy się tylko tego, co inni już wiedzą, podobny jest w ignorancji do osoby, która nie uczy się w ogóle.        ~Kronika Pierwszego Wieku
Awatar użytkownika
Daweon
Arcykapłan
Posty: 1344
Rejestracja: 06 lipca 2009, 19:15
Lokalizacja: Tarnów

Re: Wasza ogólna opinia

Post autor: Daweon »

Spidey pisze:Tak jest, nie da się wszystkim dogodzić. Zawsze jedna grupa wychwala jakąś grę, druga narzeka, że nie grała w nic gorszego.
W sumie to racja. Ankieta nie pokazuje która gra jest najlepsza, pokazuje jaki procent graczy ma jaki gust.
Człowiek żyje by być szczęśliwy
Szczęście zaś to tylko chęć życia
Jesteśmy więc po to by chcieć tu być
Bo oprócz trwania nie mamy nic innego
ODPOWIEDZ