Najgłupsza śmierć

Wstąp tutaj, jeśli utknąłeś w którejś misji, potrzebujesz pomocy, chcesz wyrazić swoją opinię i podzielić się przemyśleniami na temat OMs z poszczególnych części Thiefa: 1, Gold, 2, T:DS oraz 4.

Moderator: Bruce

Awatar użytkownika
Spidey
Poganin
Posty: 727
Rejestracja: 18 marca 2009, 14:17
Lokalizacja: Bytom

Re: Najgłupsza śmierć

Post autor: Spidey »

Umieram i... dalej żyję :szo
Przechodziliście misję z 0 HP? :shock:
Człowiek, który uczy się tylko tego, co inni już wiedzą, podobny jest w ignorancji do osoby, która nie uczy się w ogóle.        ~Kronika Pierwszego Wieku
Awatar użytkownika
Colin
Skryba
Posty: 268
Rejestracja: 28 stycznia 2009, 16:47
Lokalizacja: Lubin

Re: Najgłupsza śmierć

Post autor: Colin »

Spidey pisze:Umieram i... dalej żyję :szo
To brzmi jak byś był zombie :-D
Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. ~ Mark Twain
Awatar użytkownika
Spidey
Poganin
Posty: 727
Rejestracja: 18 marca 2009, 14:17
Lokalizacja: Bytom

Re: Najgłupsza śmierć

Post autor: Spidey »

Gwoli ścisłości to zginąłem przez ducha szamana Młotów ;)
Może to ma jakiś związek, chociaż ja w to wątpię.
Człowiek, który uczy się tylko tego, co inni już wiedzą, podobny jest w ignorancji do osoby, która nie uczy się w ogóle.        ~Kronika Pierwszego Wieku
bob
Szaman
Posty: 1161
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 10:44
Kontakt:

Re: Najgłupsza śmierć

Post autor: bob »

raven4444 pisze:Głupią śmierć miałem w DS. Nie przeczytałem instrukcji i wskoczyłem do wody (kilka razy!!!). Przypominam że w DS Garret nie umie pływać.
Wsteczny rozwój zachowań. Piszę tak, bo nie grałem namiętnie w Thiefa 3. Samo dotknięcie i po mnie :prze http://www.przeklej.pl/plik/dziwny-blad ... 1cem6og03p

EDIT: Dotknąłem ścianę i się zabiłem tak po prostu...
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Adrian
Bełkotliwiec
Posty: 7
Rejestracja: 12 czerwca 2009, 12:53

Re: Najgłupsza śmierć

Post autor: Adrian »

Chcąc wyskoczyć przez okno w misji gdzie musiałem odsłuchać nagrania Karrasa w Thiefie II, wyskoczyłem ciutkę za mocno i pośliznąłem się na gzymsie. Spadłem i "dead" od razu. Ciekawe jest to w tym, że spadłem centralnie na łeb dużego robota:)
...
ODPOWIEDZ