Wasza ulubione misje...

Wstąp tutaj, jeśli utknąłeś w którejś misji, potrzebujesz pomocy, chcesz wyrazić swoją opinię i podzielić się przemyśleniami na temat OMs z poszczególnych części Thiefa: 1, Gold, 2, T:DS oraz 4.

Moderator: Bruce

Jakie są twoje ulubione misje?

Kradzieże w rezydencjach.
37
50%
Kradzieże w ponurych miejscach. (typu kopalnia młotodzierżców)
13
18%
Kradzieże na otwartej przestrzenii.
7
9%
Misje specjalne. (takie jak uwolnienie Kusego z więzienia)
6
8%
Inne.
3
4%
Misje z nieumarłymi
8
11%
 
Liczba głosów: 74

Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Garrett
Posty: 5183
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 21:32
Lokalizacja: Świątynia Nieba z Zaginionego Miasta
Płeć:
Kontakt:

Re: Wasza ulubione misje...

Post autor: SPIDIvonMARDER »

Zmieniłem zdanie... z rezydencji na ponure miejsca
-Irytuje mnie nadmiar strażników w rezydencjach
-Fajny loot jest wszedzie
-Uwielbiam zagadki z Bonehoardu
-Nie ma to jak strach :P
-No i czuję się bardziej luzacko w takich miesjcach, gdzie nie ma ludzi. Pod względem takim, że nawet jak wyskoczy zombie spod ziemi, to nie musze robić loadu, tylko wyciągam miecz i... odwracam jego uwagę od siebie :P
-Z kolei też nie wiem nigdy co mnie czeka... to jest element NIEpewności dla odmiany... też rajcujący :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Daweon
Arcykapłan
Posty: 1344
Rejestracja: 06 lipca 2009, 19:15
Lokalizacja: Tarnów

Re: Wasza ulubione misje...

Post autor: Daweon »

Widzę, że większość jest za redyzencjami. Ja tam znowu za nimi nie przepadam. Podobnie jak Spidi lubię ponure miejsca, czyli tym czym się szczyci Thief.
Człowiek żyje by być szczęśliwy
Szczęście zaś to tylko chęć życia
Jesteśmy więc po to by chcieć tu być
Bo oprócz trwania nie mamy nic innego
Awatar użytkownika
Takeo
Miastolud
Posty: 45
Rejestracja: 06 sierpnia 2008, 03:46

Re: Wasza ulubione misje...

Post autor: Takeo »

Wybrałem rezydencje z powodu dużej ilości loota :)
Obrazek
"Istotą równowagi jest obojętność"
Mayar, Third Keeper
matilon
Młotodzierżca
Posty: 851
Rejestracja: 23 grudnia 2009, 13:41
Lokalizacja: Lublin

Re: Wasza ulubione misje...

Post autor: matilon »

Takeo pisze:Wybrałem rezydencje z powodu dużej ilości loota :)
Cóż ja tak samo, ale również dla tego że te misje są tak dziwnie pociągające.
Awatar użytkownika
Marcin.B.Black
Paser
Posty: 188
Rejestracja: 01 sierpnia 2010, 16:41

Re: Wasza ulubione misje...

Post autor: Marcin.B.Black »

Misje specjalne. Zawsze to jakaś milsza i (jeszcze) ciekawsza odmiana od zwykłych kradzieży ;).
"Some people in the City are just too rich for their own good... lucky they have me to give them a hand".

https://www.deviantart.com/marcinbblack
https://www.youtube.com/channel/UCnL6k1 ... XeCGfP7UWA
Awatar użytkownika
garret
Bełkotliwiec
Posty: 36
Rejestracja: 24 października 2009, 14:17

Re: Wasza ulubione misje...

Post autor: garret »

REZYDENCJE uwielbiam sie do nich zakradać :wst itd. A TIEFA UWILBIAM JAKO GRE grałem w Thiefa 3 i zrobił na mnie ogromne wrażenie teraz mam zamiar przejść 1 i 2 tylko hm.. po angielsku :D no nic zobaczymy podobno klimacik jest :D
Awatar użytkownika
Flavia
Egzekutor
Posty: 1606
Rejestracja: 07 maja 2012, 15:34
Lokalizacja: Dno Piekieł

Re: Wasza ulubione misje...

Post autor: Flavia »

Stawiam na misje specjalne. Rabowanie posiadłości czy katakumb jest zabawne, ale po pewnym czasie staje się monotonne. Można je przyrównać do głównego składnika posiłku: może i stanowią jego esencję, ale to przyprawy (w tym przypadku - zadania specjalne) nadają mu smak :))
Heroes are so annoying.
Adam
Bełkotliwiec
Posty: 38
Rejestracja: 04 maja 2009, 14:08

Re: Wasza ulubione misje...

Post autor: Adam »

Ja tam lubię misje w ponurych miejscach. Dobre oświetlenie i tekstury tworzą odpowiedni klimacik, a przeciwnicy mogą być bardzo zróżnicowani. ;)
Awatar użytkownika
Hattori
Młotodzierżca
Posty: 939
Rejestracja: 18 listopada 2011, 16:40
Lokalizacja: The Keepers' Chapel (Zamurze)
Kontakt:

Re: Wasza ulubione misje...

Post autor: Hattori »

Flavia pisze:Stawiam na misje specjalne. Rabowanie posiadłości czy katakumb jest zabawne, ale po pewnym czasie staje się monotonne. Można je przyrównać do głównego składnika posiłku: może i stanowią jego esencję, ale to przyprawy (w tym przypadku - zadania specjalne) nadają mu smak :))
W pełni popieram. Rezydencje to niejako motyw przewodni, złodziejski standard, dobry do łacherowych pogaduszek w karzczmie czy wtrącenia gdziekolwiek w serii. Jednak prawdziwa akcja dzieje się zawsze w miejscach, których istnienia nie podejrzewałabyś nawet w świecie Złodzieja... :twisted:
Adam pisze:Ja tam lubię misje w ponurych miejscach. Dobre oświetlenie i tekstury tworzą odpowiedni klimacik, a przeciwnicy mogą być bardzo zróżnicowani. ;)
Na przykład w ilości oryginalnej tkanki mięśniowej na resztkach ich ciał, he he 8-)
Awatar użytkownika
Flavia
Egzekutor
Posty: 1606
Rejestracja: 07 maja 2012, 15:34
Lokalizacja: Dno Piekieł

Re: Wasza ulubione misje...

Post autor: Flavia »

Najlepszy klimacik jest wtedy, kiedy nie ma żadnych wrogów, a i tak gracz czuje, że zaraz na zawał zejdzie :)) Jak na początku Przytuliska. Ale to rzadki klejnot.

Co do przeciwników, najbardziej zróżnicowani są chyba w dziczy, tylko dzicz mi jakoś nie bardzo na cel dla Garretta pasuje, wszak to typowy miastotłuk. No i co niby miałby tam kraść, śliwki z drzewa? :roll:
Heroes are so annoying.
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Garrett
Posty: 5183
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 21:32
Lokalizacja: Świątynia Nieba z Zaginionego Miasta
Płeć:
Kontakt:

Re: Wasza ulubione misje...

Post autor: SPIDIvonMARDER »

W takich misjach zazwyczaj kradnie jakieś naturalne dobra, typu kamienie szlachetne, albo dzieła sztuki Pogańskiej. Ale fakt, że to są miejsca, gdzie albo nie ma czego kraść, albo są to rzeczy wcześniej zagrabione mieszczanom.
Obrazek
Awatar użytkownika
Bluu
Skryba
Posty: 298
Rejestracja: 09 lipca 2011, 13:31
Lokalizacja: Deadwood

Re: Wasza ulubione misje...

Post autor: Bluu »

Flavia pisze:Najlepszy klimacik jest wtedy, kiedy nie ma żadnych wrogów, a i tak gracz czuje, że zaraz na zawał zejdzie :)) Jak na początku Przytuliska. Ale to rzadki klejnot.
Jeśli lubisz tego typu klimaty, to polecam Ci zagrać w FM do T2: Deceptive Perception 2. Tam w każdej chwili utrzymuje się niepewność.
Ten, któremu starczy odwagi i wytrwałości, by przez całe życie wpatrywać się w mrok, pierwszy dojrzy w nim przebłysk światła - Chan
Awatar użytkownika
Flavia
Egzekutor
Posty: 1606
Rejestracja: 07 maja 2012, 15:34
Lokalizacja: Dno Piekieł

Re: Wasza ulubione misje...

Post autor: Flavia »

To, co lubię, to zwarta fabuła, a tego mi w DP2 brakowało. Gra zdawała się skakać po tematach jak mucha po, ekhem. No i to zakończenie mnie odrzuciło. Jakoś Garrett kojarzy mi się z małym szczurkiem, który zawsze wyjdzie cało, nawet gdy świat wokół niego legnie w gruzach :)) A tu taki marny koniec... Ale fakt, klimacik był milusi. I te efekty...
SPIDIvonMARDER pisze:W takich misjach zazwyczaj kradnie jakieś naturalne dobra, typu kamienie szlachetne, albo dzieła sztuki Pogańskiej.
Też bym chciała znajdować kamienie szlachetne i bryłki złota pod każdym krzaczkiem w lesie :))
Heroes are so annoying.
ODPOWIEDZ