Gdzie jest Kusy?

Wstąp tutaj, jeśli utknąłeś w którejś misji, potrzebujesz pomocy, chcesz wyrazić swoją opinię i podzielić się przemyśleniami na temat OMs z poszczególnych części Thiefa: 1, Gold, 2, T:DS oraz 4.

Moderator: Bruce

Awatar użytkownika
Justi
Miastolud
Posty: 57
Rejestracja: 23 sierpnia 2007, 23:58
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Katowice

Re: Gdzie jest Kusy?

Post autor: Justi »

Ktoś pisał, że zombiaków można powalić miczem.

[ Dodano: Sob 25 Sie, 2007 13:36 ]
Sorry: mieczem.
Awatar użytkownika
Bruce
Strażnik Glifów
Posty: 3834
Rejestracja: 06 maja 2003, 17:58
Lokalizacja: Lublin
Płeć:

Re: Gdzie jest Kusy?

Post autor: Bruce »

Można, ale po chwili wstają.
Tomorrow comes tomorrow goes
But the cloud remains the same
Wonder why he’s feeling down
Tears of a clown
Obrazek
Awatar użytkownika
eLPeeS
Garrett
Posty: 3879
Rejestracja: 21 października 2004, 15:55

Re: Gdzie jest Kusy?

Post autor: eLPeeS »

Aj tam. Nie po chwili, tylko jak się na nich wlezie ;)

Swoja drogą też bym się wpieniał jakby ktoś właził na mnie kiedy sobie kimam na podłodze :-)
"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice."
Łucznik
Arcykapłan
Posty: 1305
Rejestracja: 21 października 2006, 19:15

Re: Gdzie jest Kusy?

Post autor: Łucznik »

w 3 misji t1 można ich mieczem ubić raz na zewsze (tak długow walimy aż wepchniemy ich do wody)
Awatar użytkownika
Leming
Złodziej
Posty: 2564
Rejestracja: 17 stycznia 2005, 10:16
Lokalizacja: Statua postępu

Re: Gdzie jest Kusy?

Post autor: Leming »

Łucznik pisze:w 3 misji t1 można ich mieczem ubić raz na zewsze (tak długow walimy aż wepchniemy ich do wody)
Można również wykorzystać pułapkę strzelającą niebieskim pociskiem. Wystarczy pobiegać, zwabić kilku(nastu) zombich i zaprowadzić ich w miejsce tej pułapki. My przechodzimy pod pociskiem na kuckach, przeciwnicy nie mają tej umiejętności więc wszystkie pociski w nich trafiają.
Kupię Azjatkę - najlepiej Japonkę (może być używana)

Suma całkowitej ilości Informacji we Wszechświecie jest stała i jest równa 0 (zero)
Łucznik
Arcykapłan
Posty: 1305
Rejestracja: 21 października 2006, 19:15

Re: Gdzie jest Kusy?

Post autor: Łucznik »

tak jak z ratmanem w ostatniej misji t1 ale w gold już go chyba nie ma?
reg29
Bełkotliwiec
Posty: 8
Rejestracja: 22 sierpnia 2007, 19:29
Lokalizacja: nowhere

Re: Gdzie jest Kusy?

Post autor: reg29 »

Justi pisze:Misja dość upiorna.
Ale za to jaka klimatyczna :-D. Tu chyba każdy kto przeszedł jedynkę się ze mną zgodzi.
Justi pisze:Nie pamiętam tytułu ale dotarłam do wielkiej katedry i nie mogę znaleźć klucza aby do niej wejść.
Do katedry nie ma klucza. Obejdź budynek dookoła, wejdź na kamienne stopnie i stań w niewielkim otworze okiennym. Wysłuchaj tego co ma Ci do powiedzenia Oko. Dana przez nie wskazówka powinna pomóc Ci pchnąć akcję do przodu.
Awatar użytkownika
Artass
Egzekutor
Posty: 1539
Rejestracja: 07 października 2006, 11:45
Lokalizacja: Kraków

Re: Gdzie jest Kusy?

Post autor: Artass »

Bruce pisze:Cholera chłopie, ile masz lat? 5? Sam nie umiesz grać? To dopiero druga misja, a już masz dziesiątki pytań. Strach pomyśleć co będzie dalej. Kusy umiera zawsze, co byś nie robił. Po prostu rób to co masz napisane w celach misji.
Przesadzasz ... po pierwsze to podforum jest przeznaczone do udzielania pomocy ... po drugie "Mauuury"<--- trudne słowo>(pamięta ktoś tą reklamę :-D ?) jest początkującym ! Nie wierzę w to że jak ty zaczynałeś grać w Thiefa to był z ciebie taki "Wielki Miszczuniu"
Obrazek
Awatar użytkownika
Mauuury
Miastolud
Posty: 51
Rejestracja: 12 sierpnia 2007, 10:02

Re: Gdzie jest Kusy?

Post autor: Mauuury »

Artass pisze:
Bruce pisze:Cholera chłopie, ile masz lat? 5? Sam nie umiesz grać? To dopiero druga misja, a już masz dziesiątki pytań. Strach pomyśleć co będzie dalej. Kusy umiera zawsze, co byś nie robił. Po prostu rób to co masz napisane w celach misji.
Przesadzasz ... po pierwsze to podforum jest przeznaczone do udzielania pomocy ... po drugie "Mauuury"<--- trudne słowo>(pamięta ktoś tą reklamę :-D ?) jest początkującym ! Nie wierzę w to że jak ty zaczynałeś grać w Thiefa to był z ciebie taki "Wielki Miszczuniu"
Tamten post został napisany 13 sierpnia, a my już mamy 26! :-D Poza tym, ja się nie obraziłem... udzieliłem tylko tylko mądrej odpowiedzi na zadane przez Bruce'a pytania (szkoda tylko że był wtedy taki wściekły :) ). Nie wiem po co wracasz do takich rzeczy...

PS: Nie pamiętam tej reklamy...
Okazji, do perfekcyjnych kradzieży jest wiele... ...perfekcyjny złodziej jest natomiast tylko jeden.
Awatar użytkownika
Black_Fox
Szaman
Posty: 1015
Rejestracja: 23 września 2006, 11:54
Lokalizacja: The City

Re: Gdzie jest Kusy?

Post autor: Black_Fox »

Ja jakoś T1 i 2 przeszedłem bez żadnych solucji i na średnim poziomie trudności. ;)
- And...
- Remember to pick pocket of the party guests?
Awatar użytkownika
Bruce
Strażnik Glifów
Posty: 3834
Rejestracja: 06 maja 2003, 17:58
Lokalizacja: Lublin
Płeć:

Re: Gdzie jest Kusy?

Post autor: Bruce »

Artass pisze:
Bruce pisze:Cholera chłopie, ile masz lat? 5? Sam nie umiesz grać? To dopiero druga misja, a już masz dziesiątki pytań. Strach pomyśleć co będzie dalej. Kusy umiera zawsze, co byś nie robił. Po prostu rób to co masz napisane w celach misji.
Przesadzasz ... po pierwsze to podforum jest przeznaczone do udzielania pomocy ... po drugie "Mauuury"<--- trudne słowo>(pamięta ktoś tą reklamę :-D ?) jest początkującym ! Nie wierzę w to że jak ty zaczynałeś grać w Thiefa to był z ciebie taki "Wielki Miszczuniu"
A żebyś wiedział. Utknąłem dopiero w misji "Undercover" szukając jednego przełącznika przez ok. dwa tygodnie ;) Poza tym gra nie przysporzyła mi wielkich trudności, aż do momentu kiedy zacząłem grać na poziomie expert i doszedłem do katedry. Kląłem jak szewc szukając tych lootów.
PS. Mój 2200 post :P
Tomorrow comes tomorrow goes
But the cloud remains the same
Wonder why he’s feeling down
Tears of a clown
Obrazek
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Garrett
Posty: 5183
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 21:32
Lokalizacja: Świątynia Nieba z Zaginionego Miasta
Płeć:
Kontakt:

Re: Gdzie jest Kusy?

Post autor: SPIDIvonMARDER »

Przeszedłem przed chwilą Kopalnię (takie miejsce się z dużej pisze ;) ), po raz pierwszy na 100%. Zauważyłem jednak pewną nieścisłość:
► Pokaż Spoiler
Obrazek
Garrett z Piły
Ożywieniec
Posty: 87
Rejestracja: 24 września 2007, 17:22
Lokalizacja: Piła

Re: Gdzie jest Kusy?

Post autor: Garrett z Piły »

sprawdz dobrze, na najwyzszym pietrze kopalni (z tego co pamietam) kaplica wciaz tam jest i ma sie dobrze :)

na 100%
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Garrett
Posty: 5183
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 21:32
Lokalizacja: Świątynia Nieba z Zaginionego Miasta
Płeć:
Kontakt:

Re: Gdzie jest Kusy?

Post autor: SPIDIvonMARDER »

Ale ja nie mówię o tej wielkiej, z drewnianą podłogą.
Obrazek
Garrett z Piły
Ożywieniec
Posty: 87
Rejestracja: 24 września 2007, 17:22
Lokalizacja: Piła

Re: Gdzie jest Kusy?

Post autor: Garrett z Piły »

ja tez :) zawsze tam szedłem, zeby za darmo nasaczyc strzały święconką, i pozałatwiac zombiaki w poblizu.

to ta kaplica w ktorej znajduja sie tez bodajze 2 butelki z woda swiecona, złoty młotek i swicznik chyba, oraz jakies strzały wodne chyba. były tam tez i wspomniane wiszace dywaniki z młotkami. to musi byc to
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Garrett
Posty: 5183
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 21:32
Lokalizacja: Świątynia Nieba z Zaginionego Miasta
Płeć:
Kontakt:

Re: Gdzie jest Kusy?

Post autor: SPIDIvonMARDER »

► Pokaż Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
marek
Garrett
Posty: 4775
Rejestracja: 09 grudnia 2003, 08:52
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: Gdzie jest Kusy?

Post autor: marek »

Też mi się wydaje, że są w sumie 2 kapliczki: jedna w kwaterach na wyższym piętrze, druga jeszcze w kopalniach. Zresztą tu jest mapa: http://www.thief-thecircle.com/guides/k ... ootmap.asp
ObrazekObrazek
"No one reads books these days"
Awatar użytkownika
Bruce
Strażnik Glifów
Posty: 3834
Rejestracja: 06 maja 2003, 17:58
Lokalizacja: Lublin
Płeć:

Re: Gdzie jest Kusy?

Post autor: Bruce »

marek pisze:Też mi się wydaje, że są w sumie 2 kapliczki: jedna w kwaterach na wyższym piętrze, druga jeszcze w kopalniach.
Tak. Tyle, że ta w kopalniach jest tylko na normalnym poziomie trudności. Na trudnym i ekspercie jest tylko jedna.
Tomorrow comes tomorrow goes
But the cloud remains the same
Wonder why he’s feeling down
Tears of a clown
Obrazek
Garrett z Piły
Ożywieniec
Posty: 87
Rejestracja: 24 września 2007, 17:22
Lokalizacja: Piła

Re: Gdzie jest Kusy?

Post autor: Garrett z Piły »

to mozliwe, ze cos pokrecilismy.

ja od niepamietnych czasow gram w thiefa tylko na najwyzszym poziomie, wiec mozliwe, ze dlatego nie pamietam tej drugiej kaplicy
ODPOWIEDZ