T1 Misja 6

Wstąp tutaj, jeśli utknąłeś w którejś misji, potrzebujesz pomocy, chcesz wyrazić swoją opinię i podzielić się przemyśleniami na temat OMs z poszczególnych części Thiefa: 1, Gold, 2, T:DS oraz 4.

Moderator: Bruce

Mateusz1992
Bełkotliwiec
Posty: 4
Rejestracja: 26 sierpnia 2007, 17:35

T1 Misja 6

Post autor: Mateusz1992 »

Mam problem gdzie znajdę 4 naszyjniki które otworzą drzwi do katedry
Awatar użytkownika
nottis
Skryba
Posty: 263
Rejestracja: 28 grudnia 2005, 17:58
Lokalizacja: zewsząd

Re: T1 Misja 6

Post autor: nottis »

Chodzi ci o talizmany ognia,wody,powietrza i ziemi? Odnajdziesz je w następnych misjach.
Mateusz1992
Bełkotliwiec
Posty: 4
Rejestracja: 26 sierpnia 2007, 17:35

Re: T1 Misja 6

Post autor: Mateusz1992 »

to jak przejść misje
Awatar użytkownika
nottis
Skryba
Posty: 263
Rejestracja: 28 grudnia 2005, 17:58
Lokalizacja: zewsząd

Re: T1 Misja 6

Post autor: nottis »

Domyślam się, że dopiero co trafiłeś przed drzwi katedry. Udaj się na jej tyły i tam porozglądaj. Spróbuj zajrzeć przez dziurę w prezbiterium.
Ostatnio zmieniony 26 sierpnia 2007, 18:29 przez nottis, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
eLPeeS
Garrett
Posty: 3879
Rejestracja: 21 października 2004, 15:55

Re: T1 Misja 6

Post autor: eLPeeS »

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice."
Mateusz1992
Bełkotliwiec
Posty: 4
Rejestracja: 26 sierpnia 2007, 17:35

Re: T1 Misja 6

Post autor: Mateusz1992 »

dobra spoko zrobiłem to co mówiłeś:) skoro te talizmany mam w następnej misji to jak zakończyć misję 6??
Awatar użytkownika
nottis
Skryba
Posty: 263
Rejestracja: 28 grudnia 2005, 17:58
Lokalizacja: zewsząd

Re: T1 Misja 6

Post autor: nottis »

Całe rozwiązanie (a raczej linki do niego) podał eLPeeS. Będziesz wiedział, co robić, po prostu wykonaj polecenie oka.
Mateusz1992
Bełkotliwiec
Posty: 4
Rejestracja: 26 sierpnia 2007, 17:35

Re: T1 Misja 6

Post autor: Mateusz1992 »

kurcze chyba za głupi jestem!! mam zrobione kasę mam katedrę znalazłem, znalazłem mapę!! zostało mi odnaleźć wyjście z ruin i to coś według wskazówek oka!!:/
Henry
Arcykapłan
Posty: 1420
Rejestracja: 10 października 2003, 22:15
Lokalizacja: Piła

Re: T1 Misja 6

Post autor: Henry »

Idź do pomieszczenia z wodą i wysepką na środku.
reg29
Bełkotliwiec
Posty: 8
Rejestracja: 22 sierpnia 2007, 19:29
Lokalizacja: nowhere

Re: T1 Misja 6

Post autor: reg29 »

Potem stań na podeście w kształcie klucza o którym mówiło Oko. No i rozświetl statuę opiekuna :P znajdującą się we wnęce ściany.
Dalerius
Bełkotliwiec
Posty: 3
Rejestracja: 18 maja 2012, 16:05

The Haunted Cathedral - problem

Post autor: Dalerius »

Witam wszystkich użytkowników, jako, że na forum jestem nowy.

Ale może przejdźmy do rzeczy. Otóż gram teraz w Thief'a Gold i jestem właśnie w wyżej wymienionej misji. Wszystko szło dobrze, do pewnego czasu...
Gdy zbliżałem się do Katedry, pozbyłem się spacerujących tu i tam ożywieńców, gdyż przeszkadzaliby mi zapewne w poruszaniu. Straciłem nieco święconej wody i strzał ognistych (wszystkie strzały). I tu zaczyna się problem... po dotarciu do witraża Katedry i wysłuchania wskazówek Oka, ruszyłem do mostu, o którym wspominał. Niestety, nie zrozumiałem wszystkiego dobrze, gdyż angielskiego (ze słuchu) póki co nie mam mocnego. Postanowiłem sprawdzić solucję i tu leży pies pogrzebany... aby przejść dalej, muszę użyć ognistych strzał. I tu proszę o pomoc. Czy są być może gdzieś jeszcze te strzały w tej lokacji? Mam co prawda zapis trochę przed, ale nie uśmiecha mi się przechodzenia poszczególnych fragmentów ponownie.
Ostatnio zmieniony 28 maja 2012, 13:18 przez Dalerius, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Hattori
Młotodzierżca
Posty: 939
Rejestracja: 18 listopada 2011, 16:40
Lokalizacja: The Keepers' Chapel (Zamurze)
Kontakt:

Re: The Haunted Cathedral - problem

Post autor: Hattori »

http://www.thief-thecircle.com/guides/k ... ootmap.asp Szukaj cyferek z Fire arrows.

Prośba na przyszłość: aby nie psuć sobie zabawy, korzystaj z tych map tylko wtedy, gdy jest to naprawdę niezbędne. :) Thief to nie jest zwyczajna gra i naprawdę szkoda ułatwiać sobie życie w ten sposób.
Dalerius
Bełkotliwiec
Posty: 3
Rejestracja: 18 maja 2012, 16:05

Re: The Haunted Cathedral - problem

Post autor: Dalerius »

O, jak mógłbym zapomnieć. Przecież niedaleko był fire man, a z nich lecą ogniste strzały. Krótko mówiąc, nie sprawdzałem nawet mapki :). Ale dzięki za pomoc. Postanawiam poprawę w następnych misjach. :)
Ostatnio zmieniony 27 maja 2012, 11:39 przez Dalerius, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Bruce
Strażnik Glifów
Posty: 3834
Rejestracja: 06 maja 2003, 17:58
Lokalizacja: Lublin
Płeć:

Re: The Haunted Cathedral - problem

Post autor: Bruce »

Poza tym o ile się nie mylę są chyba 4 ogniste strzały obok katedry. 2 to na bank w tych kamiennych wnękach obok chodzącego ducha. Pozostałe dwie gdzieś na ziemi już na terenie katedry. No i potrzebujesz aby jednej strzały :-D
Tomorrow comes tomorrow goes
But the cloud remains the same
Wonder why he’s feeling down
Tears of a clown
Obrazek
ODPOWIEDZ