jak wejśc do Biblioteki Strazników?

Wstąp tutaj, jeśli utknąłeś w którejś misji, potrzebujesz pomocy, chcesz wyrazić swoją opinię i podzielić się przemyśleniami na temat OMs z poszczególnych części Thiefa: 1, Gold, 2, T:DS oraz 4.

Moderator: Bruce

prisoner
Bełkotliwiec
Posty: 1
Rejestracja: 03 listopada 2008, 15:10

jak wejśc do Biblioteki Strazników?

Post autor: prisoner »

witam
jestem po misji w sierocińcu w T3, podążałem za duchem Lauryn do warowni i katakumb, tam był przerywnik filmowy po nim, wychodze z warowni jestem w Starej Dzielnicy i chce iśc do Biblioteki Strażników bo takie mam zadanie i .... i tu mam problem bo niewiem jak tam wejśc, wogule niema oznaczenia glifem, jest jeden glif, który otwieram wychodząc z cmenatrza koło warowni
dziwny problem, zawsze udawało mi się wejśc do róznych dzielnic czy budynków a teraz no nie moge znalesc. Albo jestem slepy :) albo jakiś błąd gry, albo czegoś nie zrobiłem ale to niemożliwe bo wszytskie zadania wykonałem.
proszę o pomoc
Awatar użytkownika
Dex
Paser
Posty: 257
Rejestracja: 28 września 2008, 14:40
Lokalizacja: Wrocław

Re: jak wejśc do Biblioteki Strazników?

Post autor: Dex »

następnym razem, przed założeniem tematu, postaraj się korzystać z funkcji "szukaj" na forum.

-> http://thief-forum.pl/search.php?mode=results

temat pewnie do zablokowania..
Awatar użytkownika
Bruce
Strażnik Glifów
Posty: 3834
Rejestracja: 06 maja 2003, 17:58
Lokalizacja: Lublin
Płeć:

Re: jak wejśc do Biblioteki Strazników?

Post autor: Bruce »

Kurwa. Nie bez przyczyny ten temat jest przyklejony. Proszę zastosować się do treści o kolorze czerwonym. Następnym razem będzie gorzej. Temat zamykam.
Tomorrow comes tomorrow goes
But the cloud remains the same
Wonder why he’s feeling down
Tears of a clown
Obrazek
Zablokowany