Deadly Shadows - Potrzebny Save

Wstąp tutaj, jeśli utknąłeś w którejś misji, potrzebujesz pomocy, chcesz wyrazić swoją opinię i podzielić się przemyśleniami na temat OMs z poszczególnych części Thiefa: 1, Gold, 2, T:DS oraz 4.

Moderator: Bruce

Awatar użytkownika
karobarca
Bełkotliwiec
Posty: 8
Rejestracja: 12 grudnia 2008, 19:07

Deadly Shadows - Potrzebny Save

Post autor: karobarca »

Witam!
Bardzo proszę o save do Thief Deadly Shadows. Save ma być w momencie gry jak trzeba się dostać do muzeum (w mieście chodzą strażnicy w maskach i mnie szukają). No właśnie to już spory kawał gry.. a komp po formacie i nie chce mi się od nowa przechodzić... PLZ....
Awatar użytkownika
Moira
Skryba
Posty: 319
Rejestracja: 04 listopada 2008, 21:15
Lokalizacja: Białystok

Re: Deadly Shadows - Potrzebny Save

Post autor: Moira »

ahh... nie rozumiem jak to się może nie chcieć przechodzić... heeej.... o ile mi wiadomo, do muzeum idzie się gdy nie ma już egzekutorów... nie ma ich już po przytulisku, a właściwie po dotarciu z lauryl do fort ironwood... czy ci przypadkiem coś się nie pomyliło?
Obrazek
Awatar użytkownika
karobarca
Bełkotliwiec
Posty: 8
Rejestracja: 12 grudnia 2008, 19:07

....

Post autor: karobarca »

^^ Być może, mi się pomyliło. Ale moment gry w jakim skończyłam to właśnie na pewno po przytulisku. Ale wydawało mi się, że jeszcze chodzą po mieście... ok ale pamiętam na pewno, że przed formatowaniem, (a było to w miarę dawno bo zapomniałam sobie o grze) to stałam przed muzeum, które było zamknięte i nie wiedziałam jak mam do tego dojść. Ok ale dalej PLZ o saVE!! ;] :guard:
Awatar użytkownika
raven4444
Szaman
Posty: 1011
Rejestracja: 29 lipca 2007, 14:00
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: Deadly Shadows - Potrzebny Save

Post autor: raven4444 »

Ja mogę podrzucić sejwa z początku przytuliska bo tylko takiego mam na skrzynce.
Awatar użytkownika
karobarca
Bełkotliwiec
Posty: 8
Rejestracja: 12 grudnia 2008, 19:07

Re: Deadly Shadows - Potrzebny Save

Post autor: karobarca »

Ok... Możesz dać :] Dzięki. Ale dalej liczę na bliżej "mojego" momentu:D... Aha jak coś to nie mówcie "mogę dać" tylko dawajcie :] z góry THX
Awatar użytkownika
raven4444
Szaman
Posty: 1011
Rejestracja: 29 lipca 2007, 14:00
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: Deadly Shadows - Potrzebny Save

Post autor: raven4444 »

karobarca, napisz na PW twój e-mail.
Awatar użytkownika
karobarca
Bełkotliwiec
Posty: 8
Rejestracja: 12 grudnia 2008, 19:07

Re: Deadly Shadows - Potrzebny Save

Post autor: karobarca »

Ok . Ale podam też tu - karobarca#gmail.com
Boty nie śpią ->Bruce
Ostatnio zmieniony 21 kwietnia 2009, 19:40 przez karobarca, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ