problem z misją ,,dom wdowy moira"

Wstąp tutaj, jeśli utknąłeś w którejś misji, potrzebujesz pomocy, chcesz wyrazić swoją opinię i podzielić się przemyśleniami na temat OMs z poszczególnych części Thiefa: 1, Gold, 2, T:DS oraz 4.

Moderator: Bruce

twixior1
Bełkotliwiec
Posty: 2
Rejestracja: 27 września 2009, 19:20

problem z misją ,,dom wdowy moira"

Post autor: twixior1 »

chcialbym zapytac, czy ktos z was nie mial takiego problemu w thief 3: Otóz idąc w dokach do łódki gdzie mam wypłynąd do domu wdowy po marynarzu, to gra nie rozpoczyna misji, wogole nie reaguje, a znak glificzny swieci nad lodka, wiec nie wiem co jest grane;/ a nie mam starych sawe'ów i nie chce zaczynac od nowa,a tu ugrzązłem:( dodam jeszcze ze tak sie dzialo przed pojsciem do zatopionej cytadeli, a potem po powrocie z zatopionej cytadeli bylo to samo, nie moge przejsc dalej.da sie cos z tym zrobic?prosze o odpowiedz!!pozdrawiam...
Awatar użytkownika
waldeq
Kurszok
Posty: 517
Rejestracja: 03 grudnia 2006, 22:12
Lokalizacja: Południowa Dzielnica

Re: problem z misją ,,dom wdowy moira"

Post autor: waldeq »

Gra jest oryginalna?
Awatar użytkownika
Spidey
Poganin
Posty: 727
Rejestracja: 18 marca 2009, 14:17
Lokalizacja: Bytom

Re: problem z misją ,,dom wdowy moira"

Post autor: Spidey »

Jak ci się nie uda tego rozkminić to masz tu moje save'y (żeby łatwiej znaleźć tą, o którą ci chodzi, polecam chwilowo wyciąć gdzieś swoje save'y).

http://hostuje.net/file.php?id=eb8a7483 ... 2838507a68

EDIT: Zapomniałem o najważniejszym. :oops: Save'y są zrobione przed każdą misją jak i przed ważniejszymi wydarzeniami w Mieście (z tego co pamiętam na poziomie expert) i prawdopodobnie nie zadziałają, jeżeli gramy w FMs stosując config Bukarego --> http://thief-forum.pl/viewtopic.php?f=4&t=2812 ponieważ save'y pochodzą z okresu, w którym jeszcze nie grałem w T3 FMs.
Ostatnio zmieniony 28 września 2009, 18:27 przez Spidey, łącznie zmieniany 2 razy.
Człowiek, który uczy się tylko tego, co inni już wiedzą, podobny jest w ignorancji do osoby, która nie uczy się w ogóle.        ~Kronika Pierwszego Wieku
twixior1
Bełkotliwiec
Posty: 2
Rejestracja: 27 września 2009, 19:20

Re: problem z misją ,,dom wdowy moira"

Post autor: twixior1 »

gra jest oryginalna, znaczy hmmm ze cd-actiona ze spolszczeniem;)
no mozliwe ze nie rozkminie tego problemu wiec z gory dzieki za save'y:) pozdrawiam:)

Użyłem save'ow, sa dwa save'y z nadmorskiej posiadlosci, poziom latwy i expert;) ja chcialem przechodzic raczej trudny wiec bede musial przejsc najpierw statek z zombie a potem wybrac swoj poziom trudnosci:) wiec problem tak jakby rozwizany, dzieki spidey:)
ODPOWIEDZ