T1 - między przedostatnią a ostatnią misją

Wstąp tutaj, jeśli utknąłeś w którejś misji, potrzebujesz pomocy, chcesz wyrazić swoją opinię i podzielić się przemyśleniami na temat OMs z poszczególnych części Thiefa: 1, Gold, 2, T:DS oraz 4.

Moderator: Bruce

RoBiNN
Bełkotliwiec
Posty: 2
Rejestracja: 26 października 2009, 21:25

T1 - między przedostatnią a ostatnią misją

Post autor: RoBiNN »

Witam!

Przeszedłem T2 i T3 ale wciąż nie mogę dokończyć T1. Problem jest w błędzie pojawiającym się w przedostatniej misji. Gdy elegancko ze zdechłym magiem młotków na ramieniu podchodzę do ich kryjówki (ostatnie zadanie) wywala mnie do Windowsa. Mam oryginalną grę z Kolekcji Klasyki, czyli Thief GOLD. Ale ten sam błąd pojawia się przy wersji z gazetki Top Secret. Nawet ściągnąłem z neta zwykłego Thief'a, efekt ten sam co w poprzednich. Co robić?
Awatar użytkownika
Colin
Skryba
Posty: 268
Rejestracja: 28 stycznia 2009, 16:47
Lokalizacja: Lubin

Re: T1 - między przedostatnią a ostatnią misją

Post autor: Colin »

Nie ten dział, uciekaj póki nie ma Bruca. :-)
Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. ~ Mark Twain
Awatar użytkownika
Spidey
Poganin
Posty: 727
Rejestracja: 18 marca 2009, 14:17
Lokalizacja: Bytom

Re: T1 - między przedostatnią a ostatnią misją

Post autor: Spidey »

Jeżeli chodzi o naprawę to Ci niestety nie pomogę, ale jeśli nie uda się tego naprawić to w trakcie misji naciśnij Ctrl+Alt+Shift+End. To Cię przeniesie do następnej misji. :kwd Powodzenia.
Człowiek, który uczy się tylko tego, co inni już wiedzą, podobny jest w ignorancji do osoby, która nie uczy się w ogóle.        ~Kronika Pierwszego Wieku
ODPOWIEDZ