T3: Save vs. Vista

Wstąp tutaj, jeśli utknąłeś w którejś misji, potrzebujesz pomocy, chcesz wyrazić swoją opinię i podzielić się przemyśleniami na temat OMs z poszczególnych części Thiefa: 1, Gold, 2, T:DS oraz 4.

Moderator: Bruce

django
Bełkotliwiec
Posty: 1
Rejestracja: 21 grudnia 2009, 22:50

T3: Save vs. Vista

Post autor: django »

Witam
Chciałem sobie wgrać save, żeby spokojnie dokończyć grę od muzeum, a tu niespodzianka. Folder, w którym powinny być stany gry jest pusty. Pamiętałem, że kiedyś musiałem wejść do gry i tam zapisać, żeby się utworzył ten folder, więc tak zrobiłem i dalej nic.
Niezbyt podoba mi się wizja przechodzenia całości od nowa, bo zamiast spokojnie się poskradać, usiłuję jak najszybciej przebrnąć do tej misji (a to prawie koniec gry...) i to mi psuje cały klimat.

Jak temu zaradzić? Przypominam, że chodzi tu o system Windows Vista.
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Garrett
Posty: 5183
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 21:32
Lokalizacja: Świątynia Nieba z Zaginionego Miasta
Płeć:
Kontakt:

Re: T3: Save vs. Vista

Post autor: SPIDIvonMARDER »

Zawsze jak nic nie pomoże, to możesz ściagnąć save sprzed tej misji. Skontaktuj się wtedy, chyba taki mam ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
ERH+
Kurszok
Posty: 530
Rejestracja: 14 sierpnia 2009, 04:34
Lokalizacja: Kadath... ...w okolicach poduszki przed trzecią w nocy

Re: T3: Save vs. Vista

Post autor: ERH+ »

Nie wiem, jak działa Vista, ale może save jest po prostu w innej lokacji (na partycji C, w "My Documents"?). Poszperaj, skoro save'ujesz to gdzieś to potem musiało wylądować!
Z drugiej strony: czy zmieniałeś coś w systemie w międzyczasie?
Charakter człowieka jest jego przeznaczeniem.
Awatar użytkownika
Spidey
Poganin
Posty: 727
Rejestracja: 18 marca 2009, 14:17
Lokalizacja: Bytom

Re: T3: Save vs. Vista

Post autor: Spidey »

Jeżeli nie uruchamiałeś jeszcze żadnych FMek do T3 to możesz wypróbować moje save'y [poziom: expert] -> KLIK
Człowiek, który uczy się tylko tego, co inni już wiedzą, podobny jest w ignorancji do osoby, która nie uczy się w ogóle.        ~Kronika Pierwszego Wieku
ODPOWIEDZ