Thief Gold - Wieże Magów

Wstąp tutaj, jeśli utknąłeś w którejś misji, potrzebujesz pomocy, chcesz wyrazić swoją opinię i podzielić się przemyśleniami na temat OMs z poszczególnych części Thiefa: 1, Gold, 2, T:DS oraz 4.

Moderator: Bruce

Adrian
Bełkotliwiec
Posty: 7
Rejestracja: 12 czerwca 2009, 12:53

Thief Gold - Wieże Magów

Post autor: Adrian »

Witam, tak jak w temacie mam problem z misją "Wieże Magów". Nie mam pojęcia w jaki sposób dostać się do kolejnych wierz. Podchodząc do drzwi jakiejkolwiek wierzy nie zostają one podświetlone, nie można na nich wypróbować żadnych kluczy ani wytrychów... Czy gdzieś jest ukryty jakiś przełącznik, który otwiera wszystko... ? Chyba byłem już wszędzie, lecz nie mogę dostać się do tych wierz. Proszę o jakieś wskazówki ?! Z góry dziękuję ! :)
...
Awatar użytkownika
Daweon
Arcykapłan
Posty: 1344
Rejestracja: 06 lipca 2009, 19:15
Lokalizacja: Tarnów

Re: Thief Gold - Wieże Magów

Post autor: Daweon »

Po pierwsze http://www.thief-forum.pl/viewtopic.php?t=3304

A teraz ci odpowiem: Drzwi się samych w sobie nie otwiera, tylko otwiera się zamek koło tych drzwi. Z tego co pamiętam koło każdych drzwi do wieży żywiołów i drzwi na sam szczyt jest specjalne miejsce na taki klucz. Pierwszy klucz zdobywa się w wieży wody do wieży ziemi, potem w wieży ziemi do powietrza, w wieży powietrza do wieży ognia, na koniec z wieży ognia do szczytu głównej wieży
Człowiek żyje by być szczęśliwy
Szczęście zaś to tylko chęć życia
Jesteśmy więc po to by chcieć tu być
Bo oprócz trwania nie mamy nic innego
ODPOWIEDZ