Szukam zapisu stanu gry do T3

Wstąp tutaj, jeśli utknąłeś w którejś misji, potrzebujesz pomocy, chcesz wyrazić swoją opinię i podzielić się przemyśleniami na temat OMs z poszczególnych części Thiefa: 1, Gold, 2, T:DS oraz 4.

Moderator: Bruce

patrik
Bełkotliwiec
Posty: 28
Rejestracja: 26 sierpnia 2011, 17:28
Lokalizacja: Jarocin

Szukam zapisu stanu gry do T3

Post autor: patrik »

Proszę o pomoc. Poszukuję zapisu z TDS na poziomie normalnym. Rozchodzi mi się o sam początek w dzielnicy Starodale po przejściu misji w domu dla obłąkanych. Posiadam oryginalnego Thiefa DS (wersja 1.1), który był dołączony do CD-ACTION. Problem polega na tym, iż po przejściu misji w przytulisku dla obłąkanych nie mogę przedostać się do dzielnicy Starodale, aby kontynuować grę. Niby dzielnica wczytuje się, ale po załadowaniu się wywala mnie natychmiast do pulpitu z komunikatem, że program przestał poprawnie działać. Jeden z forumowiczów stwierdził, iż jest to zdecydowanie wina samej gry oraz zasugerował "przeskoczenie tego fragmentu" w postaci innego zapisu. Mój e-mail to: patrik@o2.pl. Z góry dziękuję.
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Garrett
Posty: 5183
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 21:32
Lokalizacja: Świątynia Nieba z Zaginionego Miasta
Płeć:
Kontakt:

Re: Szukam zapisu stanu gry do T3

Post autor: SPIDIvonMARDER »

Mam wrażenie, że już ktoś takie coś tutaj zamieszczał (w sensie save). Poszukaj w dziale "Oryginalne misje". Jeśli jednak to tylko błędne wspomnienie, to przepraszam.
Obrazek
Awatar użytkownika
Hadrian
Złodziej
Posty: 2423
Rejestracja: 08 stycznia 2009, 13:38
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Szukam zapisu stanu gry do T3

Post autor: Hadrian »

A może byś zamieścił twój zapis po Przytulisku, a ktoś, kto ma zainstalowanego T3 mógłby poświęcić 5-10 min. na przejście do Starodali?
patrik
Bełkotliwiec
Posty: 28
Rejestracja: 26 sierpnia 2011, 17:28
Lokalizacja: Jarocin

Re: Szukam zapisu stanu gry do T3

Post autor: patrik »

Oczywiście, że mógłbym, ale przyznam szczerze, że nie wiem jak to zrobić. Rozchodzi się o to, że nie wiem, gdzie miałbym zamieścić tez zapis. Jestem trochę zielony w funkcjonowaniu forum.
Awatar użytkownika
Hadrian
Złodziej
Posty: 2423
Rejestracja: 08 stycznia 2009, 13:38
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Szukam zapisu stanu gry do T3

Post autor: Hadrian »

Pod funkcją pisania posta masz "Dodaj załącznik". w Przeglądaj wybierasz plik, potem ew. komentarz i dodaj plik. Możesz też dać na coś w stylu chomika i dać linka na forum.
Awatar użytkownika
raven4444
Szaman
Posty: 1011
Rejestracja: 29 lipca 2007, 14:00
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: Szukam zapisu stanu gry do T3

Post autor: raven4444 »

patrik
Bełkotliwiec
Posty: 28
Rejestracja: 26 sierpnia 2011, 17:28
Lokalizacja: Jarocin

Re: Szukam zapisu stanu gry do T3

Post autor: patrik »

Zapisy podane w linku działają. Nie wiem dlaczego, ale teraz mam nawet taką rozdzielczość, jakiej nie mogłem uzyskać wcześniej. Jestem bardzo wdzięczny wszystkim tym, którzy mi pomogli w moim problemie. Nie spodziewałem się, że tak szybko można uzyskać pomoc na forum. Wątek ten można uznać za zamknięty. Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję.
ODPOWIEDZ