Ile razy graliście w Thief'a?

Wstąp tutaj, jeśli utknąłeś w którejś misji, potrzebujesz pomocy, chcesz wyrazić swoją opinię i podzielić się przemyśleniami na temat OMs z poszczególnych części Thiefa: 1, Gold, 2, T:DS oraz 4.

Moderator: Bruce

Awatar użytkownika
Flavia
Egzekutor
Posty: 1606
Rejestracja: 07 maja 2012, 15:34
Lokalizacja: Dno Piekieł

Re: Ile razy graliście w Thief'a?

Post autor: Flavia »

Happyman pisze:zawsze tak uruchamia się ten poziom? :D
Zawsze jak zginiesz na mieście, nieważne, czy zaciuka Cię strażnik, wpadniesz do wody, czy szlag Cię trafi.
Dla mnie ten poziom też był trochę za krótki i za liniowy, ale zważywszy na fakt, że to raczej bonus, "jestem na tak" :D
Heroes are so annoying.
Awatar użytkownika
Mjodek
Poganin
Posty: 707
Rejestracja: 12 kwietnia 2008, 16:25
Lokalizacja: Zadupie

Re: Ile razy graliście w Thief'a?

Post autor: Mjodek »

Hattori pisze:Też nie przepadam za ostatnią FM z T2. Zbyt specyficzna jak dla mnie, poza tym dużo niewykorzystanej przestrzeni. Zakończenie też nie przypadło mi do gustu, gdy za pierwszym razem przechodziłem, spodziewałem się bomby (uczuciowej) na kształt T1.

A co do T3, czemu więzienie na marnym poziomie? Za drugim razem czy trzecim pewnie tak, ale z pierwszego mam całkiem ciekawe wspomnienia. :)

Hah, pamiętam, jak pierwszy raz ukończyłem T:MA...
Garrett mówi "show me...", myślę "omg omg co dalej co dalej" a tu pach, koniec scenki... Myślałem, że mam jakąś niepełną wersję albo jakiś błąd, że przed czasem mi się wyłącza... Ale i tak T:MA to moja ulubiona częśc cyklu jak dotąd xD Na chwilę obecną mam ją ukończoną już 5 razy, Golda chyba 4, a T:DS dwa.
Awatar użytkownika
Bruce
Strażnik Glifów
Posty: 3834
Rejestracja: 06 maja 2003, 17:58
Lokalizacja: Lublin
Płeć:

Re: Ile razy graliście w Thief'a?

Post autor: Bruce »

Happyman pisze:Miałem taką radochę że odkryłem nowy poziom : ) a tu pac, 15 minut, trochę skradania, żadnego wysiłku i koniec :T. Co mnie ciekawi: trafiłem tam po tym jak wpadłem do wody w Dokach zaraz po zabugowaniu się pomiędzy deskami na przystani, zawsze tak uruchamia się ten poziom? :D
Uruchamia się tylko podczas śmierci. I tylko raz. Następnym razem tam nie wejdziesz. Po zgonie masz po prostu koniec gry.
Tomorrow comes tomorrow goes
But the cloud remains the same
Wonder why he’s feeling down
Tears of a clown
Obrazek
Awatar użytkownika
Hattori
Młotodzierżca
Posty: 939
Rejestracja: 18 listopada 2011, 16:40
Lokalizacja: The Keepers' Chapel (Zamurze)
Kontakt:

Re: Ile razy graliście w Thief'a?

Post autor: Hattori »

Mjodek pisze:Hah, pamiętam, jak pierwszy raz ukończyłem T:MA...
Garrett mówi "show me...", myślę "omg omg co dalej co dalej" a tu pach, koniec scenki... Myślałem, że mam jakąś niepełną wersję albo jakiś błąd, że przed czasem mi się wyłącza...
Tak dokładnie mówi "Tell me". Miałem takie samo odczucie, mogliby to sensowniej rozwinąć :P

U mnie to jeszcze były takie jajca, że filmik stawał w miejscu, już na samym początku, gdy Bachor wrzucał węgielek do paleniska. A dźwięk grał dalej. Musiałem przerywać, wychodzić z gry i oglądać z katalogu gry pełną wersję :? O satysfakcji mogłem zapomnieć.
Awatar użytkownika
Flavia
Egzekutor
Posty: 1606
Rejestracja: 07 maja 2012, 15:34
Lokalizacja: Dno Piekieł

Re: Ile razy graliście w Thief'a?

Post autor: Flavia »

Hattori pisze:Musiałem przerywać, wychodzić z gry i oglądać z katalogu gry pełną wersję :? O satysfakcji mogłem zapomnieć.
Ja tak oglądałam wszystkie filmiki z obu części :? Samo zmuszenie gry do działania wyczerpało moją cierpliwość i nie chciało mi się jeszcze babrać z filmikami. Fabuły prawie nie szło zrozumieć dopóki nie znalazłam tego chromolonego folderu. Potem, na szczęście, "zaskoczyło".
Heroes are so annoying.
Awatar użytkownika
Mixthoor
Złodziej
Posty: 2334
Rejestracja: 12 listopada 2007, 13:15
Lokalizacja: Dojczlandia
Płeć:

Re: Ile razy graliście w Thief'a?

Post autor: Mixthoor »

Trza było czytać FAQ / pisać na FAQ, pomoglibyśmy.
W IT nic tak po prostu "nie zaskakuje" ;)
Awatar użytkownika
Flavia
Egzekutor
Posty: 1606
Rejestracja: 07 maja 2012, 15:34
Lokalizacja: Dno Piekieł

Re: Ile razy graliście w Thief'a?

Post autor: Flavia »

"Zaskoczyło" w sensie, że ja w końcu zrozumiałam, o co chodzi w grze x)
Chociaż z drugiej strony do dziś nie wiem, które z rozwiązań przywróciło mi filmiki w T2. Któregoś dnia po prostu... zadziałały. I to wtedy, gdy straciłam nadzieję.
Heroes are so annoying.
Awatar użytkownika
Kurhhan
Kurszok
Posty: 541
Rejestracja: 20 czerwca 2012, 12:43
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ile razy graliście w Thief'a?

Post autor: Kurhhan »

Ile razy graliście w Thief'a ?

Każdą część po raz na expercie. Nie mam zamiaru wracać ponieważ za dużo misji mi się nie podoba a i "ratowanie świata" to nie to co lubię w Thiefie.

Tylko FM-ki teraz. Wspaniała sprawa. Hmm, może kiedyś trójkę jeszcze spróbuje ponieważ mało z niej pamiętam.
Forgotten Tomb
ODPOWIEDZ