Ulubiona misja ze względu na wątek fabularny

Wstąp tutaj, jeśli utknąłeś w którejś misji, potrzebujesz pomocy, chcesz wyrazić swoją opinię i podzielić się przemyśleniami na temat OMs z poszczególnych części Thiefa: 1, Gold, 2, T:DS oraz 4.

Moderator: Bruce

Awatar użytkownika
Hadrian
Złodziej
Posty: 2423
Rejestracja: 08 stycznia 2009, 13:38
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Ulubiona misja ze względu na wątek fabularny

Post autor: Hadrian »

Takiego tematu jeszcze nie było :) Jaka jest wasza ulubiona misja, ale ze względu na fabułę? Może chodzić o główny wątek fabularny (zwrot akcji itp.) czy też tło fabularne, teksty i rozmowy. Próbowałem zrobić ankietę, ale

Ja najbardziej lubię pod tym względem Posiadłość Lorda Bafforda. Za każdym razem, jak ją przechodzę, po prostu muszę przeczytać znowu o nieświeżych wiktuałach ze Skalnego Targu czy też o problemach w Dziupli :) No i kultowe już "Bear Pits" ;)

Z T2, ze względu na zwrot akcji, lubię Szantaż. Ale jeśli chodzi o teksty, to podoba mi się Załadunek i... odbiór. Misja wprowadza wątek Mechanistów, przedstawia ich jako dziwnych wynalazców i mamy tu wątek problemów kilku osób: m.in. Rampone'ów, Gilvera, Noah Jerma, Portera i Selentury ;)

W T3 na pewno, jak inni, będzie to Dom Wdowy Moiry. Melancholia i intrygi służby oraz domowych gości w tle. I wątek samej Moiry oraz Ginny...
Awatar użytkownika
Hattori
Młotodzierżca
Posty: 939
Rejestracja: 18 listopada 2011, 16:40
Lokalizacja: The Keepers' Chapel (Zamurze)
Kontakt:

Re: Ulubiona misja ze względu na wątek fabularny

Post autor: Hattori »

Fakt, tematu nie było, a jako zawodowcy możemy wyszczególnić nawet i to :)

Na razie przychodzi mi do głowy tylko Assassin's z TG. Wątek Nadzorców poruszony pierwszy i OSTATNI raz, nad czym ubolewam...
Awatar użytkownika
Hadrian
Złodziej
Posty: 2423
Rejestracja: 08 stycznia 2009, 13:38
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Ulubiona misja ze względu na wątek fabularny

Post autor: Hadrian »

Ostatni? W T2 mamy Wydział do Spraw Nadzorców, chociaż to tylko tyle ;)
Awatar użytkownika
Caer
Szaman
Posty: 1054
Rejestracja: 05 stycznia 2003, 13:23
Lokalizacja: Karath-din
Kontakt:

Re: Ulubiona misja ze względu na wątek fabularny

Post autor: Caer »

adriannn pisze:...Wydział do Spraw Nadzorców...
Wydział do walki z przestępczością zorganizowaną brzmi lepiej ;).
Awatar użytkownika
Hattori
Młotodzierżca
Posty: 939
Rejestracja: 18 listopada 2011, 16:40
Lokalizacja: The Keepers' Chapel (Zamurze)
Kontakt:

Re: Ulubiona misja ze względu na wątek fabularny

Post autor: Hattori »

adriannn pisze:Ostatni? W T2 mamy Wydział do Spraw Nadzorców, chociaż to tylko tyle ;)
Nie sprecyzowałem: oczywiście w T2 mamy ten wydział + nazwisko Ramireza, który nie przybył na bankiet, nawet w T3 jego grób :) Ale biega mi właśnie o to, że to wszystko. Wątek Nadzorców największe znaczenie miał w Assassin's - a przecież to niezagospodarowany temat-rzeka, który wydaje się być cholernie ważny dla Miasta i który można spokojnie rozwinąć. W coś 10x większego.
Awatar użytkownika
Hadrian
Złodziej
Posty: 2423
Rejestracja: 08 stycznia 2009, 13:38
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Ulubiona misja ze względu na wątek fabularny

Post autor: Hadrian »

Jeszcze aukcja u Ramireza wspominana przez Gerwazjusza, ale to tak na marginesie :P

Tak, ten temat to Rzeka, tak jak temat Zawietrzników i innych gildii złodziejskich. Aż dziw, że tylko tyle o nich było. Przynajmniej dobrze rozwinięto wątki głównych frakcji i Straży Miejskiej ;)
ODPOWIEDZ