ZAPIS

Wstąp tutaj, jeśli utknąłeś w którejś misji, potrzebujesz pomocy, chcesz wyrazić swoją opinię i podzielić się przemyśleniami na temat OMs z poszczególnych części Thiefa: 1, Gold, 2, T:DS oraz 4.

Moderator: Bruce

MERLIN
Bełkotliwiec
Posty: 8
Rejestracja: 10 kwietnia 2011, 08:48

ZAPIS

Post autor: MERLIN »

NIE MOGE ZAPISAC GRY PRZESZEDŁEM PRZYTULISKO ALE MNIE ZABIJA I W KANAŁACH NIA MA OD POCZĄTKU MISJI CZY MAM GRE USZKODZONA ZAWSZE ZACZYNAM OD POCZATKU OD TRENINGU I BY DOJSC TAM GDZIE JESTEM MUSZE GRAC 10 GODZIN
Awatar użytkownika
Gregorius
Egzekutor
Posty: 1716
Rejestracja: 28 maja 2003, 08:47
Lokalizacja: Civitas Kielcensis
Kontakt:

Re: ZAPIS

Post autor: Gregorius »

Proste pytanie: masz oryginał?
Bo jeżeli masz pirata to nikt Ci nie pomoże...
NO I PRZESTAŃ KRZYCZEĆ ;)
Brothers in arms & beer...
Awatar użytkownika
_OskaR
Poganin
Posty: 736
Rejestracja: 26 stycznia 2005, 16:07

Re: ZAPIS

Post autor: _OskaR »

Wypadałoby pisać coś takiego jak zdania. Ani kropki, ani przecinka - czego teraz uczą w szkołach?
matilon
Młotodzierżca
Posty: 851
Rejestracja: 23 grudnia 2009, 13:41
Lokalizacja: Lublin

Re: ZAPIS

Post autor: matilon »

_OskaR pisze:Wypadałoby pisać coś takiego jak zdania. Ani kropki, ani przecinka - czego teraz uczą w szkołach?
Uczą... a wiesz, że sam do końca nie wiem, choć obracam się w tamtym świecie ;)
Zrób tak:
1. W czasie gry włącz menu (ESC)
2. Kliknij na "zapisz grę"
3. Kliknij "nowy zapis"
4. Naciśnij ESC
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Garrett
Posty: 5183
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 21:32
Lokalizacja: Świątynia Nieba z Zaginionego Miasta
Płeć:
Kontakt:

Re: ZAPIS

Post autor: SPIDIvonMARDER »

Sie śmiejecie okrutnie z kolegi, a może po prostu to taki nowy trend PISZ DUZYMI LITERAMI BEZ KROPEK I INNYCH PIERDOL LOL2 XD <3
Obrazek
Awatar użytkownika
ERH+
Kurszok
Posty: 530
Rejestracja: 14 sierpnia 2009, 04:34
Lokalizacja: Kadath... ...w okolicach poduszki przed trzecią w nocy

Re: ZAPIS

Post autor: ERH+ »

Się śmiejecie, ale niech któryś spróbuje przejść całego Thiefa za jednym podejściem, bez savów. Chyba nie było takich śmiałków w temacie o rekordach. ;)
Charakter człowieka jest jego przeznaczeniem.
matilon
Młotodzierżca
Posty: 851
Rejestracja: 23 grudnia 2009, 13:41
Lokalizacja: Lublin

Re: ZAPIS

Post autor: matilon »

Ja chciałem mu na serio pomóc! ;)
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Garrett
Posty: 5183
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 21:32
Lokalizacja: Świątynia Nieba z Zaginionego Miasta
Płeć:
Kontakt:

Re: ZAPIS

Post autor: SPIDIvonMARDER »

A ja w sumie popieram kolegę
precz z 2wszelkimi zasadami kropkami i inymi bzrdetami piszmy jak nam sie kujwa podoba lol!!1
Obrazek
matilon
Młotodzierżca
Posty: 851
Rejestracja: 23 grudnia 2009, 13:41
Lokalizacja: Lublin

Re: ZAPIS

Post autor: matilon »

no wlasnje oczyfffiscie lol
MERLIN
Bełkotliwiec
Posty: 8
Rejestracja: 10 kwietnia 2011, 08:48

Re: ZAPIS

Post autor: MERLIN »

mam orginał z cd-actio,z tym menu przez ecs nie działa pokazuje mi że w tym miejscu gra jest uszkodzona.Może jest inny sposób
matilon
Młotodzierżca
Posty: 851
Rejestracja: 23 grudnia 2009, 13:41
Lokalizacja: Lublin

Re: ZAPIS

Post autor: matilon »

Spróbuj zapisać przez szybki zapis (domyślnie F10 lub F12).
bob
Szaman
Posty: 1161
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 10:44
Kontakt:

Re: ZAPIS

Post autor: bob »

ERH+ pisze:Się śmiejecie, ale niech któryś spróbuje przejść całego Thiefa za jednym podejściem, bez savów. Chyba nie było takich śmiałków w temacie o rekordach. ;)
Dla mnie to jest zadanie na przyszłość :) :jez . Miałbym kilkanaście GB tego filmu.
MERLIN
Bełkotliwiec
Posty: 8
Rejestracja: 10 kwietnia 2011, 08:48

Re: ZAPIS

Post autor: MERLIN »

zagram w niedziele bo mi zejdzie cały dzień na gre może ten zapis sie uda a jak nie to znowu tylko do kanałów choć raz mi sie udało przejść starodole ten gliff do zabicia posągów mi pomógł ale w starej dzielnicy ci z warowni mnie załatwili gram w tą gre dopiero od września ale bez zapisu to nawet super gra męczy po tylu godzinach non stop
dzięki za pomoc
Awatar użytkownika
Leming
Złodziej
Posty: 2564
Rejestracja: 17 stycznia 2005, 10:16
Lokalizacja: Statua postępu

Re: ZAPIS

Post autor: Leming »

MERLIN pisze:mam orginał z cd-actio,z tym menu przez ecs nie działa pokazuje mi że w tym miejscu gra jest uszkodzona.Może jest inny sposób
1. Nowe zdanie należy zaczynać dużą literą.
2. Nie pisze się "orginał" tylko "oryginał".
3. Tytuł czasopisma pisze się dużymi literami (nie wspomnę, że dodatkowo jest błąd, gdyż brakuje litery).
4. Nazwy klawiszy specjalnych powinno się wyszczególnić dużymi literami (np. F1, Alt, Esc...).
5. Po kropce, przecinku lub innym znaku interpunkcyjnym stawia się spację.
6. Na końcu zdania stawia się zawsze kropkę.

<tu miałem wstawić drugi cytat, ale jak go zobaczyłem to Obrazek>
Kupię Azjatkę - najlepiej Japonkę (może być używana)

Suma całkowitej ilości Informacji we Wszechświecie jest stała i jest równa 0 (zero)
MERLIN
Bełkotliwiec
Posty: 8
Rejestracja: 10 kwietnia 2011, 08:48

Re: ZAPIS

Post autor: MERLIN »

NIE MAM CZASU NA INTERPUNKCJE PISZE BO MAM PROBLEM A NIE BY SOBIE PO PISAĆ PO YO JEST FORUM JAK CI NIE PASUJE TO PO COTU JESTES {A OBRAZEK MASZ PASKUDNY}
Awatar użytkownika
Bruce
Strażnik Glifów
Posty: 3834
Rejestracja: 06 maja 2003, 17:58
Lokalizacja: Lublin
Płeć:

Re: ZAPIS

Post autor: Bruce »

Akurat Leming ma rację. Pisz poprawnie. Poza tym bawią mnie usprawiedliwienia typu: "Źle piszę bo się śpieszyłem". Na tym forum nie toleruje się złej pisowni i Caps Locka. I drugi warn.
Tomorrow comes tomorrow goes
But the cloud remains the same
Wonder why he’s feeling down
Tears of a clown
Obrazek
MERLIN
Bełkotliwiec
Posty: 8
Rejestracja: 10 kwietnia 2011, 08:48

Re: ZAPIS

Post autor: MERLIN »

Dobrze moi państwo, mi nie pomogliście a na czym polega samo forum? jak było w dawnym Rzymie? Każdy mógł wyrazić własna opinię tak jak chciał.Skoro wam ja nie pasuje to już się nie narzucam. Przeszedłem prawie wszystkie gry,oprócz tej,chciałem pomocy a wy z ortografią wyskoczyliście
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Garrett
Posty: 5183
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 21:32
Lokalizacja: Świątynia Nieba z Zaginionego Miasta
Płeć:
Kontakt:

Re: ZAPIS

Post autor: SPIDIvonMARDER »

To jak piszesz posty, świadczy o Tobie jako o człowieku. Osoba kulturalna i chcąca być elegancką, pisze poprawnie, bez ortów, bez capslocka oraz pamiętając o interpunkcji. Inaczej po prostu inni biorą Ciebie za idiotę i nie traktują poważnie.
A forum na pewno nie polega na pomaganiu osobom, które nas nie traktują poważnie pisząc tak jak mieliśmy przykład. Jeśli w Rzymie nie umiałeś mówić poprawnie, to wtedy taka osoba mogła sobie najwyżej z lustrem wymienić opinie.
Obrazek
MERLIN
Bełkotliwiec
Posty: 8
Rejestracja: 10 kwietnia 2011, 08:48

Re: ZAPIS

Post autor: MERLIN »

W wieku 50 lat już powagi się nie stosuje bo co mi pozostało a tu historia się kłania, w Rzymie jak to nazwałeś(aś) do lustra nikt nie mówił. Tam stawało sie na kamieniu i mówiło co się myśli
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Garrett
Posty: 5183
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 21:32
Lokalizacja: Świątynia Nieba z Zaginionego Miasta
Płeć:
Kontakt:

Re: ZAPIS

Post autor: SPIDIvonMARDER »

W wieku 50 lat (o ile faktycznie tyle masz) wypadałoby znać znaczenie słów takich jak ortografia czy interpunkcja. To nie jest forum onetu, gdzie można sobie bluzgać i olewać zasady poprawnej pisowni. U nas obowiązują pewne standardy, dzięki którym to forum przez lata wyrobiło sobie atmosferę i status.

A co do znajomości historii...

"...Senat zapomniał o nim, nikt bowiem nie traktował go poważnie, nawet najbliżsi krewni. Przecież to jego matka, Antonia, nazywała go monstrum zaczętym, ale nie dokończonym prze naturę. I ona to, aby zobrazować czyjąś tępotę, używała porównania: "Jest głupszy nawet od mego syna Kaludiusza!". Także babka :Liwia, kobieta mądra i przenikliwa, odnosiła się doń z pogardą. August wolał nie pokazywać go publicznie, choć dostzregał w nim dużo wewnętzrnej szlachetności i niekeidy podziwiał trafność wypowiedzi. Tak, ale pewna wada wymowy sprawiała, że wszystko, co Klaudiusz chciał rzec, wypadało jakoś śmiesznie..."

cytat za: Aleksander Krawczuk, Poczet Cesarzy Rzymskich - dominat

Widzisz, Twoja wada wymowy (czyli w środowisku internetowym - pisownia) też dziwnym trafem powoduje, że co powiedziałeś wydało się jakieś śmieszne...
Obrazek
MERLIN
Bełkotliwiec
Posty: 8
Rejestracja: 10 kwietnia 2011, 08:48

Re: ZAPIS

Post autor: MERLIN »

Witam wszystkich niestety nie udało zapisać mi się gry więc zawsze zaczynałem od początku.
UDAŁO SIĘ BEZ ZAPISU ZAJĘŁO TO 9 GODZIN I 43 MINUTY
Pozdrawiam merlin
bob
Szaman
Posty: 1161
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 10:44
Kontakt:

Re: ZAPIS

Post autor: bob »

ERH+ pisze:Się śmiejecie, ale niech któryś spróbuje przejść całego Thiefa za jednym podejściem, bez savów. Chyba nie było takich śmiałków w temacie o rekordach. ;)
bob pisze:Dla mnie to jest zadanie na przyszłość :) :jez . Miałbym kilkanaście GB tego filmu.
Wykonane przeze mnie w połowie 2013 roku. Cały Thief na filmie w około 40 minut - speedrun, bo tylko tak się dało, przecież nie walkthrough o długości około 8 godzin, to by była przesada w gigabajtach ale i w długości filmu :roll: ;) .
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Garrett
Posty: 5183
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 21:32
Lokalizacja: Świątynia Nieba z Zaginionego Miasta
Płeć:
Kontakt:

Re: ZAPIS

Post autor: SPIDIvonMARDER »

A na jakim poziomie trudności? 100% lootu czy jak?
Obrazek
bob
Szaman
Posty: 1161
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 10:44
Kontakt:

Re: ZAPIS

Post autor: bob »

Na poziomach trudności - na normalnym i na ekspercie. Lootu tyle by zaliczyło misję.
ODPOWIEDZ