Zaloguj | Zarejestruj

Autor Wiadomość
PostNapisane: 03 mar 2014 22:49 
Egzekutor

Nie wiem, czy każda będzie na tyle problematyczna, by zasłużyć na własny temat, więc tworzę zbiorczy. Najwyżej się później rozdzieli.

Robię właśnie pierwszą misję dla Vittoriego, tą w której trzeba odprowadzić Lenny'ego. Zacinam się przy pierwszej parze strażników _^_ Nasz cel zatrzymuje się, żeby z nimi pogadać, jeden narzeka na zgaszoną fajkę (swoją drogą, co za debil przetłumaczył to jako rura poszła?! :wmu ), a potem tylk ostoją i co jakiś czas odzywa się ten z fajką. I co? Mam mu zajebać ze strzały ognistej?

PostNapisane: 03 mar 2014 23:27 
Złodziej

Flavia napisał(a):
Robię właśnie pierwszą misję dla Vittoriego...

Widziałem na gameplayu tą misję z czaszką, całkiem niezła sprawa pod koniec misji jak gracz ją zdobędzie i czaszka zaczyna komentować sytuację.
A co do twojego problemu to po prawej stronie zbirów jest zawór rury, trzeba by go trochę odkręcić i sprawić, że akcja się zaogni. ;)

Suma całkowitej ilości Informacji we Wszechświecie jest stała i jest równa 0 (zero)

PostNapisane: 04 mar 2014 03:38 
Egzekutor

Dzięki.
Czy tylko ja mam wrażenie, jakby tę grę pisał jakiś niewyżyty małolat? Nawet Rosie musieli splugawić...

PostNapisane: 05 mar 2014 13:30 
Złodziej

T4 - Perwersyjny kolekcjoner (2 misja od Vittoriego)

Jak rozwiązać problem ze strażnikiem w piwnicy? Tak żeby go nie ogłuszyć.

PostNapisane: 05 mar 2014 15:33 
Złodziej

Pytanie do tej samej misji, co powyżej. Jak zdobyć szyfr do sejfu?

PostNapisane: 05 mar 2014 17:03 
Złodziej

Jeżeli testament jest aktualny, tzn z bieżącego roku to
szyfr - urodziny syna

PostNapisane: 05 mar 2014 18:48 
Paser

PiotrS napisał(a):
T4 - Perwersyjny kolekcjoner (2 misja od Vittoriego)

Jak rozwiązać problem ze strażnikiem w piwnicy? Tak żeby go nie ogłuszyć.

Ja zrobiłem tak:
Spojler:
Jak już jesteś w piwnicy, chodź ciągle za nim lub po drugiej strony podpory na środku pokoju. Zbieranie łupu tutaj jest łatwe.
Co do obrazu. Tutaj bawiłem się w save&load. Najpierw szukałem przycisków, wczytałem, szybko kliknąłem i z powrtorem za strażnika. Otwierasz "sejf" po jednym kółeczku, za każdym razem, kiedy się odwróci. Po każdym kółeczku wracasz za strażnika. Jak będziesz otwierał drzwi, to bardzo ważny jest wślizg, bo inaczej możesz nie zdążyć zamknąć i zauważy je w trakcie zamykania.

To dotyczy wyjścia z tej lokacji, więc nie czytajcie tego spoilera, jeżeli nie macie z tym problemu.
Spojler:
Miałem spory orzech do zgryzienia z wyjściem, ale udało mi się i strasznie trzeba się nawygimnastykować. Robimy tak:
1. Kiedy wszyscy wchodzą do środka, my też wchodzimy i ukrywamy się albo między drzwiami(tymi do pokoju, w którym stał strażnk) a ścianą.
2. Jeden strażnik stoi na korytarzu, a drugi chodzi drogą korytarz->kuchnia(pokój, w którym był strażnik)->pokój z kominkiem i tak w kółko. Mamy teraz okazję zabrać rzeczy z kuchni, w tym unikatowy obraz. Kiedy strażnik będzie wchodził do kuchni, ukrywamy się za stołem, lub za drzwiami między kuchnią, a kominkiem.
3. Teraz chcemy iść do schodów. Ważne, żeby patrolujący strażnik był przechodził przez korytarz. Używamy wślizgu z kominkowego pokoju do schodów. Patrolujący strażnik zasłoni nas przez chwilę, przez co ten stojący nie wznieci alarmu.
4. Idziemy na górę macając poręcz, a przez pod lamką wślizgujemy się za poręcz. Jest tam miejsce, w którym nie widzi nas służący. (patrz rysunek) Wślizgiem do okna i od razu przeskakujemy, żeby nas nie zobaczył.
5. Żeby minąć strażnika na zewnątrz wystarczy rzucić szklanką, czy cokolwiek tam masz ;)
rysunek: http://imgur.com/oxKi2qg

Fáilte, Sláinte, Póg mo thóin!

PostNapisane: 05 mar 2014 21:34 
Złodziej

Co do piwnicy, to dziwna sprawa,
wypróbowałem coś takiego: po wślizgnięciu się do piwnicy, wyłączyłem światło tępą strzałą, ale zaraz użyłem jeszcze jedną, strażnik przeszedł w stan żółty i zaczął szukać ale zostawił wyłącznik w spokoju, później stanął w kącie i czekał, dopiero ruszył jak opuściłem skarbiec.

Z ucieczką fakt,
trzeba wszystko zgrać w czasie, nie można czekać, bo się wszystko komplikuje. U mnie w pewnym momencie pomógł krzyk gospodarza, strażnicy zaczeli szukać a ja skorzystałem z okazji i uciekłem.

PostNapisane: 05 mar 2014 22:16 
Paser

Ja się starałem(a nawet mi się udało), żeby strażnicy nie mieli nawet tych czerwonych kropek nad głową. Innymi słowy, coś się stało, ale dowiedzą się o tym następnego dnia :P

Bug cię wyratował w tej piwnicy :D A co do krzyku gospodarza, to jest oskryptowany, jak wychodzisz z piwnicy. A jeżeli miałeś dwa okrzyki, to któreś z nas miało buga.

EDIT:
Napisałem coś, ale zauważyłem, że ten temat dot. tylko misji Vittoriego. sory za to :P

PostNapisane: 11 mar 2014 20:14 
Złodziej

Dodatkowa atrakcja. Misja od Vittoriego

Co się nie robi dla kobiet... Złamałem postanowienie i wytłukłem wszystkich, ale jak zobaczyłem cel misji, to :twisted:

Czyli potrzebuje porady,
jak zostać duchem w tej misji?
czy jest inna droga do pokoju w którym jest klucz?

PostNapisane: 11 mar 2014 21:18 
Paser

Ja też wytłukłem każdego, bo miałem już dość Vittoriego. Ale da się chyba przy pomocy butelek do rzucania itp. to przejść.

PostNapisane: 16 mar 2014 12:21 
Złodziej

WESOŁA WYROCZNIA (misja 1). Zostaje mi do odnalezienia jedynie 1 unikat. 2 znalazłem w kryjówce. Gdzie znajdę trzeci?

PostNapisane: 21 mar 2014 16:45 
Złodziej

Czy to zlecenie dla niego, czy dla Ectora... Jakie są nagrody za ich wykonanie? Zrealizowałem już wszystkie i o ile dobrze widzę, gówno dostałem. Kasy jak nie było, tak ni ma.

Wszyscy njuGarretta w dupę ruchają. Jak nie Orion, tak babcia, jak nie Erin, tak Baron, jak nie Ector, to Vittori. Gdzie ten cynizm? Gdzie obojętność? Gdzie wykorzystywanie sytuacji celem wzbogacenia się?

PostNapisane: 21 mar 2014 22:26 
Paser

Cytuj:
WESOŁA WYROCZNIA (misja 1). Zostaje mi do odnalezienia jedynie 1 unikat. 2 znalazłem w kryjówce. Gdzie znajdę trzeci?

Jest w skrzyni w pokoju z biurkiem, gdzie stoi ten pijak i strażnik. Nie znam innego sposobu bez ogłuszenia strażnika.

Cytuj:
Czy to zlecenie dla niego, czy dla Ectora... Jakie są nagrody za ich wykonanie? Zrealizowałem już wszystkie i o ile dobrze widzę, gówno dostałem. Kasy jak nie było, tak ni ma.

Też tego nie rozumiem. Najpierw mówią, że mają sporo hajsu, żeby to coś zdobyć, ale jedyny hajs, jaki zyskujesz, to łup... Nie spodziewałem się, że Garratt to taki pro bono frajer...

PostNapisane: 23 mar 2014 20:10 
Arcykapłan

Maklo napisał(a):
Cytuj:

Też tego nie rozumiem. Najpierw mówią, że mają sporo hajsu, żeby to coś zdobyć, ale jedyny hajs, jaki zyskujesz, to łup... Nie spodziewałem się, że Garratt to taki pro bono frajer...

Dziwne, u mnie tak nie było. Swoją drogą, Vittori to postać, która autentycznie mi się podoba - w T4 rzadka rzecz. Czaszka jest boska - przekład schrzaniony.

W ogóle misje-zlecenia są znacznie lepsze niż rozdziały, te drugie trochę chcę przejść celem odblokowania zleceń.

PostNapisane: 08 mar 2015 17:03 
Garrett

Niestety, ale Ci strażnicy są niemiłosiernie upierdliwi i po prostu polecam zacisnąć zęby i sobie darować "ducha".

Teraz jest 26 sie 2019 09:28