T4 - Misje poboczne (Vittori)

Wstąp tutaj, jeśli utknąłeś w którejś misji, potrzebujesz pomocy, chcesz wyrazić swoją opinię i podzielić się przemyśleniami na temat OMs z poszczególnych części Thiefa: 1, Gold, 2, T:DS oraz 4.

Moderator: Bruce

Awatar użytkownika
Flavia
Egzekutor
Posty: 1606
Rejestracja: 07 maja 2012, 15:34
Lokalizacja: Dno Piekieł

T4 - Misje poboczne (Vittori)

Post autor: Flavia »

Nie wiem, czy każda będzie na tyle problematyczna, by zasłużyć na własny temat, więc tworzę zbiorczy. Najwyżej się później rozdzieli.

Robię właśnie pierwszą misję dla Vittoriego, tą w której trzeba odprowadzić Lenny'ego. Zacinam się przy pierwszej parze strażników _^_ Nasz cel zatrzymuje się, żeby z nimi pogadać, jeden narzeka na zgaszoną fajkę (swoją drogą, co za debil przetłumaczył to jako rura poszła?! :wmu ), a potem tylk ostoją i co jakiś czas odzywa się ten z fajką. I co? Mam mu zajebać ze strzały ognistej?
Heroes are so annoying.
Awatar użytkownika
Leming
Złodziej
Posty: 2564
Rejestracja: 17 stycznia 2005, 10:16
Lokalizacja: Statua postępu

Re: T4 - Misje poboczne

Post autor: Leming »

Flavia pisze:Robię właśnie pierwszą misję dla Vittoriego...
Widziałem na gameplayu tą misję z czaszką, całkiem niezła sprawa pod koniec misji jak gracz ją zdobędzie i czaszka zaczyna komentować sytuację.
A co do twojego problemu to po prawej stronie zbirów jest zawór rury, trzeba by go trochę odkręcić i sprawić, że akcja się zaogni. ;)
Kupię Azjatkę - najlepiej Japonkę (może być używana)

Suma całkowitej ilości Informacji we Wszechświecie jest stała i jest równa 0 (zero)
Awatar użytkownika
Flavia
Egzekutor
Posty: 1606
Rejestracja: 07 maja 2012, 15:34
Lokalizacja: Dno Piekieł

Re: T4 - Misje poboczne

Post autor: Flavia »

Dzięki.
Czy tylko ja mam wrażenie, jakby tę grę pisał jakiś niewyżyty małolat? Nawet Rosie musieli splugawić...
Heroes are so annoying.
Awatar użytkownika
PiotrS
Złodziej
Posty: 2069
Rejestracja: 11 sierpnia 2002, 22:57
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:

Re: T4 - Misje poboczne

Post autor: PiotrS »

T4 - Perwersyjny kolekcjoner (2 misja od Vittoriego)

Jak rozwiązać problem ze strażnikiem w piwnicy? Tak żeby go nie ogłuszyć.
Pozdrawiam
PiotrS
Awatar użytkownika
Hadrian
Złodziej
Posty: 2423
Rejestracja: 08 stycznia 2009, 13:38
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: T4 - Misje poboczne (Vittori)

Post autor: Hadrian »

Pytanie do tej samej misji, co powyżej. Jak zdobyć szyfr do sejfu?
Awatar użytkownika
PiotrS
Złodziej
Posty: 2069
Rejestracja: 11 sierpnia 2002, 22:57
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:

Re: T4 - Misje poboczne (Vittori)

Post autor: PiotrS »

Jeżeli testament jest aktualny, tzn z bieżącego roku to
szyfr - urodziny syna
Pozdrawiam
PiotrS
Awatar użytkownika
Maklo
Paser
Posty: 195
Rejestracja: 19 lipca 2012, 00:07
Lokalizacja: "Piła Bojowa"

Re: T4 - Misje poboczne

Post autor: Maklo »

PiotrS pisze:T4 - Perwersyjny kolekcjoner (2 misja od Vittoriego)

Jak rozwiązać problem ze strażnikiem w piwnicy? Tak żeby go nie ogłuszyć.
Ja zrobiłem tak:
► Pokaż Spoiler
To dotyczy wyjścia z tej lokacji, więc nie czytajcie tego spoilera, jeżeli nie macie z tym problemu.
► Pokaż Spoiler
Przemoc jest wizytówką amatorów... i Mechanistów.

Fáilte, Sláinte, Póg mo thóin!
Awatar użytkownika
PiotrS
Złodziej
Posty: 2069
Rejestracja: 11 sierpnia 2002, 22:57
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:

Re: T4 - Misje poboczne (Vittori)

Post autor: PiotrS »

Co do piwnicy, to dziwna sprawa,
wypróbowałem coś takiego: po wślizgnięciu się do piwnicy, wyłączyłem światło tępą strzałą, ale zaraz użyłem jeszcze jedną, strażnik przeszedł w stan żółty i zaczął szukać ale zostawił wyłącznik w spokoju, później stanął w kącie i czekał, dopiero ruszył jak opuściłem skarbiec.

Z ucieczką fakt,
trzeba wszystko zgrać w czasie, nie można czekać, bo się wszystko komplikuje. U mnie w pewnym momencie pomógł krzyk gospodarza, strażnicy zaczeli szukać a ja skorzystałem z okazji i uciekłem.
Pozdrawiam
PiotrS
Awatar użytkownika
Maklo
Paser
Posty: 195
Rejestracja: 19 lipca 2012, 00:07
Lokalizacja: "Piła Bojowa"

Re: T4 - Misje poboczne (Vittori)

Post autor: Maklo »

Ja się starałem(a nawet mi się udało), żeby strażnicy nie mieli nawet tych czerwonych kropek nad głową. Innymi słowy, coś się stało, ale dowiedzą się o tym następnego dnia :P

Bug cię wyratował w tej piwnicy :D A co do krzyku gospodarza, to jest oskryptowany, jak wychodzisz z piwnicy. A jeżeli miałeś dwa okrzyki, to któreś z nas miało buga.

EDIT:
Napisałem coś, ale zauważyłem, że ten temat dot. tylko misji Vittoriego. sory za to :P
Przemoc jest wizytówką amatorów... i Mechanistów.

Fáilte, Sláinte, Póg mo thóin!
Awatar użytkownika
PiotrS
Złodziej
Posty: 2069
Rejestracja: 11 sierpnia 2002, 22:57
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:

Re: T4 - Misje poboczne (Vittori)

Post autor: PiotrS »

Dodatkowa atrakcja. Misja od Vittoriego

Co się nie robi dla kobiet... Złamałem postanowienie i wytłukłem wszystkich, ale jak zobaczyłem cel misji, to :twisted:

Czyli potrzebuje porady,
jak zostać duchem w tej misji?
czy jest inna droga do pokoju w którym jest klucz?
Pozdrawiam
PiotrS
Awatar użytkownika
Maklo
Paser
Posty: 195
Rejestracja: 19 lipca 2012, 00:07
Lokalizacja: "Piła Bojowa"

Re: T4 - Misje poboczne (Vittori)

Post autor: Maklo »

Ja też wytłukłem każdego, bo miałem już dość Vittoriego. Ale da się chyba przy pomocy butelek do rzucania itp. to przejść.
Przemoc jest wizytówką amatorów... i Mechanistów.

Fáilte, Sláinte, Póg mo thóin!
Awatar użytkownika
Mixthoor
Złodziej
Posty: 2334
Rejestracja: 12 listopada 2007, 13:15
Lokalizacja: Dojczlandia
Płeć:

Re: T4 - Misje poboczne (Vittori)

Post autor: Mixthoor »

WESOŁA WYROCZNIA (misja 1). Zostaje mi do odnalezienia jedynie 1 unikat. 2 znalazłem w kryjówce. Gdzie znajdę trzeci?
Thief Fan Missions - Przewodnik
Mixthoor Mod Pack - Kompendium dodatków
Awatar użytkownika
Mixthoor
Złodziej
Posty: 2334
Rejestracja: 12 listopada 2007, 13:15
Lokalizacja: Dojczlandia
Płeć:

Re: T4 - Misje poboczne (Vittori)

Post autor: Mixthoor »

Czy to zlecenie dla niego, czy dla Ectora... Jakie są nagrody za ich wykonanie? Zrealizowałem już wszystkie i o ile dobrze widzę, gówno dostałem. Kasy jak nie było, tak ni ma.

Wszyscy njuGarretta w dupę ruchają. Jak nie Orion, tak babcia, jak nie Erin, tak Baron, jak nie Ector, to Vittori. Gdzie ten cynizm? Gdzie obojętność? Gdzie wykorzystywanie sytuacji celem wzbogacenia się?
Thief Fan Missions - Przewodnik
Mixthoor Mod Pack - Kompendium dodatków
Awatar użytkownika
Maklo
Paser
Posty: 195
Rejestracja: 19 lipca 2012, 00:07
Lokalizacja: "Piła Bojowa"

Re: T4 - Misje poboczne (Vittori)

Post autor: Maklo »

WESOŁA WYROCZNIA (misja 1). Zostaje mi do odnalezienia jedynie 1 unikat. 2 znalazłem w kryjówce. Gdzie znajdę trzeci?
Jest w skrzyni w pokoju z biurkiem, gdzie stoi ten pijak i strażnik. Nie znam innego sposobu bez ogłuszenia strażnika.
Czy to zlecenie dla niego, czy dla Ectora... Jakie są nagrody za ich wykonanie? Zrealizowałem już wszystkie i o ile dobrze widzę, gówno dostałem. Kasy jak nie było, tak ni ma.
Też tego nie rozumiem. Najpierw mówią, że mają sporo hajsu, żeby to coś zdobyć, ale jedyny hajs, jaki zyskujesz, to łup... Nie spodziewałem się, że Garratt to taki pro bono frajer...
Przemoc jest wizytówką amatorów... i Mechanistów.

Fáilte, Sláinte, Póg mo thóin!
Awatar użytkownika
Keeper in Training
Arcykapłan
Posty: 1409
Rejestracja: 01 października 2009, 15:01
Lokalizacja: Miasto, Południowa Dzielnica (przy fontannie)
Kontakt:

Re: T4 - Misje poboczne (Vittori)

Post autor: Keeper in Training »

Maklo pisze:
Czy to zlecenie dla niego, czy dla Ectora... Jakie są nagrody za ich wykonanie? Zrealizowałem już wszystkie i o ile dobrze widzę, gówno dostałem. Kasy jak nie było, tak ni ma.
Też tego nie rozumiem. Najpierw mówią, że mają sporo hajsu, żeby to coś zdobyć, ale jedyny hajs, jaki zyskujesz, to łup... Nie spodziewałem się, że Garratt to taki pro bono frajer...
Dziwne, u mnie tak nie było. Swoją drogą, Vittori to postać, która autentycznie mi się podoba - w T4 rzadka rzecz. Czaszka jest boska - przekład schrzaniony.

W ogóle misje-zlecenia są znacznie lepsze niż rozdziały, te drugie trochę chcę przejść celem odblokowania zleceń.
"(...) Garrett had the humbling realisation that he'd smothered more girls than he'd kissed. A good deal more. An embarrassingly good deal." - RedNightmare, "Half-Full"
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Garrett
Posty: 5183
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 21:32
Lokalizacja: Świątynia Nieba z Zaginionego Miasta
Płeć:
Kontakt:

Re: T4 - Misje poboczne (Vittori)

Post autor: SPIDIvonMARDER »

Niestety, ale Ci strażnicy są niemiłosiernie upierdliwi i po prostu polecam zacisnąć zęby i sobie darować "ducha".
Obrazek
ODPOWIEDZ