T4 - W proch się obrócisz

Wstąp tutaj, jeśli utknąłeś w którejś misji, potrzebujesz pomocy, chcesz wyrazić swoją opinię i podzielić się przemyśleniami na temat OMs z poszczególnych części Thiefa: 1, Gold, 2, T:DS oraz 4.

Moderator: Bruce

Kalia
Bełkotliwiec
Posty: 4
Rejestracja: 04 marca 2014, 19:45
Lokalizacja: W-wa

T4 - W proch się obrócisz

Post autor: Kalia »

Problem mam dość prozaiczny - jak się spuścić żeby nie wpaść. Na strażnika oczywiście.

Mianowicie po krótkiej wędrówce kanałami wentylacyjnymi doszłam do momentu, gdzie do przodu już nie pójdę, mogę tylko w dół.
Dostępna przez pewien czas opcja miękkiego lądowania na strażniku mnie nie urządza - chciałam przejść grę w trybie ducha, bez rozbijania łbów. Tyle że Garret ma chyba odmienne zdanie na ten temat, bo bez materacyka skakać nie chce - przycupnął na krawędzi i mało konstruktywnie gapi się w podłogę pod sobą.
Komuś udało się obejść ten problem? Wiem, że taka akcja jest możliwa ( http://n4g.com/news/1464171/thief-chapt ... alkthrough ), ale zwykła komenda pt. Spacja (normalnie powoduje zeskok) spotyka się z niezrozumieniem ze strony gry.
Awatar użytkownika
Hadrian
Złodziej
Posty: 2423
Rejestracja: 08 stycznia 2009, 13:38
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: T4 - W proch się obrócisz

Post autor: Hadrian »

Też miałem ten problem. Do zeskakiwania używaj przycisku X, jeśli nie zmieniałaś tego w opcjach ;)
Kalia
Bełkotliwiec
Posty: 4
Rejestracja: 04 marca 2014, 19:45
Lokalizacja: W-wa

Re: T4 - W proch się obrócisz

Post autor: Kalia »

Dzięki ci dobry człowieku.
W ramach frustracji próbowałam - jak mi się wydawało - wszystkich klawiszy, ale widać zapomniałam, że X też ma coś przypisane (może dlatego, że jest totalnie niewygodny w użyciu).
Awatar użytkownika
Hadrian
Złodziej
Posty: 2423
Rejestracja: 08 stycznia 2009, 13:38
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: T4 - W proch się obrócisz

Post autor: Hadrian »

Wie ktoś jak zdobyć unikatowy pierścionek, który się błyszczy na drewnianej półce pod sufitem, w korytarzu obok dużej sali z rachmistrzem? :|
Awatar użytkownika
Flavia
Egzekutor
Posty: 1606
Rejestracja: 07 maja 2012, 15:34
Lokalizacja: Dno Piekieł

Re: T4 - W proch się obrócisz

Post autor: Flavia »

Szukaj miejsca na wbicie strzały linowej (a to nie była unikatowa broszka?).
Heroes are so annoying.
Kalia
Bełkotliwiec
Posty: 4
Rejestracja: 04 marca 2014, 19:45
Lokalizacja: W-wa

Re: T4 - W proch się obrócisz

Post autor: Kalia »

Owszem, pod sufitem błyszczy sobie jeden z unikatów.
ODPOWIEDZ