T4 - ulepszenia

Wstąp tutaj, jeśli utknąłeś w którejś misji, potrzebujesz pomocy, chcesz wyrazić swoją opinię i podzielić się przemyśleniami na temat OMs z poszczególnych części Thiefa: 1, Gold, 2, T:DS oraz 4.

Moderator: Bruce

Awatar użytkownika
Keeper in Training
Arcykapłan
Posty: 1409
Rejestracja: 01 października 2009, 15:01
Lokalizacja: Miasto, Południowa Dzielnica (przy fontannie)
Kontakt:

T4 - ulepszenia

Post autor: Keeper in Training »

Innymi słowy, co warto, czego nie i które ulepszenie rzeczywiście wpływa na rozgrywkę. Osobiście jestem dość sceptycznie nastawiona do koncepcji upgrade'ów - czy Garrett naprawdę chodziłby na jakieś łacherskie kursy samodoskonalenia? Mimo to drzewko możliwości jest zbyt duże, aby wszystkie wypróbować (poza tym walka i tak mi się nie przyda). Dlatego radźcie, co i jak.
"(...) Garrett had the humbling realisation that he'd smothered more girls than he'd kissed. A good deal more. An embarrassingly good deal." - RedNightmare, "Half-Full"
Awatar użytkownika
Maklo
Paser
Posty: 195
Rejestracja: 19 lipca 2012, 00:07
Lokalizacja: "Piła Bojowa"

Re: T4 - ulepszenia

Post autor: Maklo »

Ja grę skończyłem z:
1. Narzędzia:
-śrubokręt
-brzytwa
-nożyce do drutu
2. Ulepszenia sprzętu:
-jakość wytrychów na maxa
-pojemność kołczanu na maxa
3. Ulepszenia Garratta:
-Olejek do skóry
-Skórzane podbicie
4. Artefakty:
-Poręczenie Basso
-Wietrzny Medalion
-Ciepła Kamizela(dla mnie bezużyteczne, ale kupiłem, bo miałem za dużo hajsu)
-Wcielenie Zjawy(odblokowuje się po przejściu 8. rozdziału)


Jeżeli nie zbierasz unikatów, to nie potrzebujesz brzytwy. Pojemność kołczanu też nie jest super wymagana, kupiłem na wszelki wypadek. Wietrzny Medalion przyda się przy uciecze, jeżeli nie masz quick-save'a. Ciepła Kamizela jest bezużyteczna, jeżeli nie walczysz.
Przemoc jest wizytówką amatorów... i Mechanistów.

Fáilte, Sláinte, Póg mo thóin!
Awatar użytkownika
Mixthoor
Złodziej
Posty: 2334
Rejestracja: 12 listopada 2007, 13:15
Lokalizacja: Dojczlandia
Płeć:

Re: T4 - ulepszenia

Post autor: Mixthoor »

Prócz narzędzi, tylko pojemność kołczanu. Reszta o kant... wiadomo.
Thief Fan Missions - Przewodnik
Mixthoor Mod Pack - Kompendium dodatków
Awatar użytkownika
Keeper in Training
Arcykapłan
Posty: 1409
Rejestracja: 01 października 2009, 15:01
Lokalizacja: Miasto, Południowa Dzielnica (przy fontannie)
Kontakt:

Re: T4 - ulepszenia

Post autor: Keeper in Training »

Narzędzia mam wszystkie, piżama trafiła do koszyka, bo rozbroiła mnie bezsensowność opisu. Kołczan mam na pierwszym poziomie, ostrych strzał do unicestwiania przycisków i tak nie mogę wziąć tyle, ile bym chciała. Kołczan powiększa się zawsze o dwie strzały. Drugi poziom nie ma już chyba sensu. Myślałam o tym okradaniu z kilku przedmiotów naraz.
"(...) Garrett had the humbling realisation that he'd smothered more girls than he'd kissed. A good deal more. An embarrassingly good deal." - RedNightmare, "Half-Full"
ODPOWIEDZ