TMA: Dancing with the Dead

Wejdź tutaj, jeśli utknąłeś w którejś fanmisji, potrzebujesz pomocy, chcesz wyrazić swoją opinię, podzielić się przemyśleniami na temat własnych lub cudzych FMs.

Moderator: Mixthoor

Awatar użytkownika
Gregorius
Egzekutor
Posty: 1716
Rejestracja: 28 maja 2003, 08:47
Lokalizacja: Civitas Kielcensis
Kontakt:

Re: Dancing with the Dead (poprzednio The Evil Beneath)

Post autor: Gregorius »

Dziarsky pisze: Wracając do tej misji to historia o świnkach jest w stylu "co autor miał na myśli"i póki co mój skromy moduł wyobraźni nie znajduje zaczepienia z misją.
Gdzieś w ośrodku leży papirus z informacją że ta bajeczka zawiera klucz do skarbca, więc czuję się usprawiedliwiony :)
Dziarsky pisze:Pierwsze pytanko o sekret. Co uruchamia/otwiera przycisk pod lunetą?
Uduś mnie ale... nie pamiętam... jest tam jakaś luneta??? :o
Dziarsky pisze:Ostatnie pytanko o sekret. Jest jedne info o przeniesieniu posągu w mniej widoczne miejsce gdzie ukryty jest sekret. Czy tu chodzi o te przejście gzymsem, przeskok przez statuę i wejście do pomieszczenia częściowo zawalonego?
A to jest fajne. Gdzieś leży liścik w którym piszą że statua jest z miękkiego i kruchego kamienia.
A jeżeli chcesz dokładniej to... Pałą ją! Pałą!.
Brothers in arms & beer...
Awatar użytkownika
Flavia
Egzekutor
Posty: 1606
Rejestracja: 07 maja 2012, 15:34
Lokalizacja: Dno Piekieł

Re: Dancing with the Dead (poprzednio The Evil Beneath)

Post autor: Flavia »

Dziarsky pisze:ps. z listy podanej przez Ciebie znam tylko King's Story (notabene IMO skopana misja) więc mogę zakładać, że pozostałe są tłumaczone bo są misjami znanymi i dobrymi?
To, czy misja jest dobra, jest kwestią mocno indywidualną, zależącą w dużej mierze od gustów i upodobań gracza, jednak jako jedna z tłumaczy mogę powiedzieć, że zwykle do takich rzeczy bierze się misje, które bardzo się komuś spodobały ;)
Heroes are so annoying.
Awatar użytkownika
Dziarsky
Garrett
Posty: 4861
Rejestracja: 02 listopada 2003, 12:26
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: Dancing with the Dead (poprzednio The Evil Beneath)

Post autor: Dziarsky »

Misja skończona.
Świetna robota i mimo iż niektóre zagadki trochę mnie przerosły (pewnie wina EN, poradzę sobie w Call of Duty ale w Thiefie to inny poziom:) ) to nie zmieniłem zdania - ciekawa konstrukcja, lekka ale ambitna fabuła.
Obrazek
ODPOWIEDZ