Dziwny bug w "Unfortunate Formulae"

Wejdź tutaj, jeśli utknąłeś w którejś fanmisji, potrzebujesz pomocy, chcesz wyrazić swoją opinię, podzielić się przemyśleniami na temat własnych lub cudzych FMs.

Moderator: Mixthoor

Awatar użytkownika
Ozi
Młotodzierżca
Posty: 854
Rejestracja: 25 października 2003, 21:30
Lokalizacja: Ruda Śląska

Dziwny bug w "Unfortunate Formulae"

Post autor: Ozi »

otoz gdy probuje przejsc przez brame (na poczatku) za ktora spaceruje straznik, w momencie jak w nia wejde automatycznie "przerzuca" mnie na druga strone, tak, ze stoje pod takim daszkiem spogladajac na brame i centralnie na drodze straznika :| i nie moge sie ruszyc :roll: potzreba mi jakiegos patch czy skryptow cy cus ?

PS na poczatku gry, gdy Garrett pojawia sie na mapie, jest nieruchomy i jakby przyklejony do ziemi tak sie tylko przesowa... ale o akurat chyba tak mialo byc. gdy straznicy koncza gadac i zaczyna sie wlasiwa gra toi juz jest ok az do tej nieszczesnej bramy :|
Awatar użytkownika
timon
Garrett
Posty: 3883
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 19:07

Re: Dziwny bug w "Unfortunate Formulae"

Post autor: timon »

Czy to jest wersja UF z mojej strony ?
Jesteś druga osobą , która wspomina o takim zachowaniu sie misji.
Zezwierzęcony, o zdradzieckiej mordzie, umysłowo niestabilny. Kanalia. Patologiczny element czyli OBYWATEL. Nie należący do ich wspólnoty narodowej. Hołota chamska. "Nie kocha Polski i Pana Boga"
Obcy kulturowo prezesowi
Awatar użytkownika
timon
Garrett
Posty: 3883
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 19:07

Re: Dziwny bug w "Unfortunate Formulae"

Post autor: timon »

Pobrałem wersję z mojej strony i faktycznie występuje w niej taki feler. Jeszcze dziś zainstaluje poprawna wersję. I odpowiednio oznaczę.
Zezwierzęcony, o zdradzieckiej mordzie, umysłowo niestabilny. Kanalia. Patologiczny element czyli OBYWATEL. Nie należący do ich wspólnoty narodowej. Hołota chamska. "Nie kocha Polski i Pana Boga"
Obcy kulturowo prezesowi
Awatar użytkownika
Ozi
Młotodzierżca
Posty: 854
Rejestracja: 25 października 2003, 21:30
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: Dziwny bug w "Unfortunate Formulae"

Post autor: Ozi »

no... wszystko gra :-) a misja zapowiada sie calkiem ciekawie
ODPOWIEDZ