C4 Breakout From Apocalypse Prison i z innej beczki....

Wejdź tutaj, jeśli utknąłeś w którejś fanmisji, potrzebujesz pomocy, chcesz wyrazić swoją opinię, podzielić się przemyśleniami na temat własnych lub cudzych FMs.

Moderator: Mixthoor

GSCP
Bełkotliwiec
Posty: 25
Rejestracja: 01 czerwca 2004, 10:04

C4 Breakout From Apocalypse Prison i z innej beczki....

Post autor: GSCP »

Coz nie odzywalem sie troszke poniewaz zaglebilem sie w swiat Thiefa i powiem szczerze wessalo mnie :) dziennie robie po kilka Fmek a rekord to 14 po kolei (huh czy juz jestem uzalezniony? ;) )....
Ale do rzeczy bracia o godz 3.30 wlaczylem FM Breakout From Apocalypse Prison no i przyznam sie od razu szczerze z powodu dosc juz poznej pory nie przylozylem sie do niej - ale badz co badz ugrzezlem....
- zabralem klucz smierci.
- znalazlem klucz od celi wiezniow.
- znalazlem wlasne narzedzia pracy.
- posiadam 3 brodheadarrow, 1 waterarrow.
- otworzylem przejscia z pokoju glodu po drabinie do lunatyka.
- otworzylem pokoj z mechem ...no i ...

*mysle teraz ze potrzebuje numeru do windy zeby go zatopic ... przelecialem dostepne ksiazki - nic!
*druga sprawa kobieta w celi ktora potrzebuje wody ????

Moze ktos z Was zrobil ta misje bo mowiac szzcerze intryguje mnie
chociaz motyw z 4 jedzcami apokalipsy jest deko naciagany....


A teraz z innej beczulki ... C4 A Thief Nonetheless - czy ktos przeszedl ta misje bez wybijania glownych straznikow z jednej albo drugiej strony budynku ?? Jak ja wlaczylem pierwsza mysl jaka mi sie nasunela to porazka ..... pozniej zastosowalem czita ;) wywabilem lucznika z budynku i stanalem za drzewem ... jegomosc darl sie w nieboglosy i sial do mnie z luku ktore po wbiciu w dzrzewo skrzetnie zbieralem do mojego kolczana :D po czym oddalem pieknym za nadobne wszystkim w okolicy ... ehhh i jeszcze na koniec loots na tej mapie sa chyba wyliczone co do ostatniego grosika na expert bo 30 G nie znalazlem .

Pozdrawiam wszystkich braci ukrytych w cieniu :)
"We chose our profession in defiance of the greed of the monarchy. We will not live for the sake of taxes to fatten the noble pockets. We choose to live the only life available to those who would truly be free. We are Thieves".
Awatar użytkownika
Gregorius
Egzekutor
Posty: 1716
Rejestracja: 28 maja 2003, 08:47
Lokalizacja: Civitas Kielcensis
Kontakt:

Re: C4 Breakout From Apocalypse Prison i z innej beczki....

Post autor: Gregorius »

Pozdrowionka
Co do Apocalypse Prison: super misja, bardzo lubię takie zakręcone łamigłówki. Niestety
► Pokaż Spoiler
Jeśli chodzi o wojnę:
► Pokaż Spoiler
Nie pamiętam co potem się dzieje, ale też przez chwilę na tym utknąłem.

Można też:
► Pokaż Spoiler
Dawno grałem, to motywu z kobietą i wodą nie pamiętam... :(
Brothers in arms & beer...
GSCP
Bełkotliwiec
Posty: 25
Rejestracja: 01 czerwca 2004, 10:04

thx

Post autor: GSCP »

Gregorius :)

Wielkie dzieki za pomoc taszczylem sie z ta misje dluzszy czas i przyznam sie szczerze ze tez nie zrobilem jej do konca.

Na marginesie nie sadzilem ze ktos odpowie na temat Apocalypse Prison,
jest to misja typu "maksymalnie zakrecona" i sadze ze niewielu mialo ochote ja przejsc. Fajnie Gregorius ze tez drazysz takie FMki :)

Pozdr.

PS: no no czekamy na The Evil Beneath - Prolog juz 97% ....
ja juz nie moge sie doczekac po obejrzeniu screenow :)
"We chose our profession in defiance of the greed of the monarchy. We will not live for the sake of taxes to fatten the noble pockets. We choose to live the only life available to those who would truly be free. We are Thieves".
Awatar użytkownika
Gregorius
Egzekutor
Posty: 1716
Rejestracja: 28 maja 2003, 08:47
Lokalizacja: Civitas Kielcensis
Kontakt:

Re: C4 Breakout From Apocalypse Prison i z innej beczki....

Post autor: Gregorius »

Lubię takie łamigłówki, pamiętam że podchodziłem do niej trzy razy. Raz mi strzał zabrakło, za drugim razem Śmierć się zaklinowała w jakimś pokoju i nie mogłem jej zabić, a za trzecim razem się udało (ale i tak ostatniego celu nie zaliczyło) :-)

Podobna do niej jest "The Saint" z konkursu nr 5, też podobnie zakręcona i niestety... też pełna błędów i niezbyt piękna... proponuję poczekać na wersję 2.0, jeśli taka kiedykolwiek będzie... :(

A mój Prolog już prawie gotowy, tylko... nie wiem czy go "publicznie" pokazywać zanim nie będzie ciągu dalszego... :?
Brothers in arms & beer...
Awatar użytkownika
timon
Garrett
Posty: 3883
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 19:07

Re: C4 Breakout From Apocalypse Prison i z innej beczki....

Post autor: timon »

A mój Prolog już prawie gotowy, tylko... nie wiem czy go "publicznie" pokazywać zanim nie będzie ciągu dalszego... icon_confused.gif
Pewnie,że pokazywać !!!
Zezwierzęcony, o zdradzieckiej mordzie, umysłowo niestabilny. Kanalia. Patologiczny element czyli OBYWATEL. Nie należący do ich wspólnoty narodowej. Hołota chamska. "Nie kocha Polski i Pana Boga"
Obcy kulturowo prezesowi
GSCP
Bełkotliwiec
Posty: 25
Rejestracja: 01 czerwca 2004, 10:04

no ba

Post autor: GSCP »

nooooo tez jestem za tym zeby pokazywac :)
a przynajmniej wspolbraciom na forum :D

Pozdrawiam i znikam w cieniu nastepnej FM
"We chose our profession in defiance of the greed of the monarchy. We will not live for the sake of taxes to fatten the noble pockets. We choose to live the only life available to those who would truly be free. We are Thieves".
Awatar użytkownika
Gregorius
Egzekutor
Posty: 1716
Rejestracja: 28 maja 2003, 08:47
Lokalizacja: Civitas Kielcensis
Kontakt:

Re: C4 Breakout From Apocalypse Prison i z innej beczki....

Post autor: Gregorius »

timon pisze:Pewnie,że pokazywać !!!
Tylko problem w tym że jeszcze nie ustaliłem nazwy kampanii i szczegółów fabuły do której odniesienie będzie w prologu :?
Ale jak tylko ustalę, wypuszczę, a co!
Brothers in arms & beer...
ODPOWIEDZ