"Old comrades, old debts" - wersja DELUXE?

Wejdź tutaj, jeśli utknąłeś w którejś fanmisji, potrzebujesz pomocy, chcesz wyrazić swoją opinię, podzielić się przemyśleniami na temat własnych lub cudzych FMs.

Moderator: Mixthoor

Awatar użytkownika
Dziarsky
Garrett
Posty: 4861
Rejestracja: 02 listopada 2003, 12:26
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: "Old comrades, old debts" - wersja DELUXE?

Post autor: Dziarsky »

To fakt
biorąc pod uwagę wielkość misji musi być trudna bo inaczej skończyłbyś w 5 min.
To fakt...
Lecz dzieki takim zabiegom łatwiej jest ukryć niewielkie rozmiary a co za tym idzie zaangażowanie w projekt 8-) :wink: :-)
Dobra już nie czepiam sięwiecej bo Bukary mnie znienawidzi (a jeszcze pewnie przyda mi się jego dobra wola w pytaniach o DromEd -kiedyś :wink: )
Poprostu wyprowadziło mnie z równowagi że za tymi dechami na końcu misji nic już nie ma :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Jacek
Strażnik Glifów
Posty: 3200
Rejestracja: 28 sierpnia 2003, 23:05
Lokalizacja: Zwoleń

Re: "Old comrades, old debts" - wersja DELUXE?

Post autor: Jacek »

łatwiej jest ukryć niewielkie rozmiary a co za tym idzie zaangażowanie w projekt
Tu się nie zgodzę, misja jest mała ale za to dopracowana w każdym calu, na TTLG i u Komaga zebrała bardzo dobre recenzje.
Awatar użytkownika
timon
Garrett
Posty: 3883
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 19:07

Re: "Old comrades, old debts" - wersja DELUXE?

Post autor: timon »

Dziarsky, OCOD jest misją ograniczoną przez zasady konkursu.W każdej edycji misje muszą sie zmieścić w jakiejś konkretenej przestrzeni. Porównaj sobie inne misje z C3 a zobaczysz, że ta misja jest OLBRZYMIA. Mnie się bardzo podobało rozmieszczenie strażników i ich zachowanie, lubię poprostu trudnych strażników.
Zezwierzęcony, o zdradzieckiej mordzie, umysłowo niestabilny. Kanalia. Patologiczny element czyli OBYWATEL. Nie należący do ich wspólnoty narodowej. Hołota chamska. "Nie kocha Polski i Pana Boga"
Obcy kulturowo prezesowi
Awatar użytkownika
Dziarsky
Garrett
Posty: 4861
Rejestracja: 02 listopada 2003, 12:26
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: "Old comrades, old debts" - wersja DELUXE?

Post autor: Dziarsky »

przepraszam że nie jestem wtajemniczony w klimaty konkursów i innych takich przedsięwzieć :|
moja krytyka to szysta reakcja na misję w świetle całokształtu gry T.
staram się jak najszybciej nadrabiać zaległości zwiazane w FM's bo od niedawna jestem świadom calej sceny misji do T
Obrazek
ODPOWIEDZ