Elevator Mission T2 - problem

Wejdź tutaj, jeśli utknąłeś w którejś fanmisji, potrzebujesz pomocy, chcesz wyrazić swoją opinię, podzielić się przemyśleniami na temat własnych lub cudzych FMs.

Moderator: Mixthoor

Awatar użytkownika
artecki
Paser
Posty: 258
Rejestracja: 11 sierpnia 2003, 19:29
Lokalizacja: Choroszcz

Elevator Mission T2 - problem

Post autor: artecki »

Heya.
Jestem w drugiej misji. Mam miecz, knigi ani śladu, nie można ogłuszyć zwykłych ludzi bo padają jak muchi.:)
Generalnie problem jest taki: Otworzyłem drzwi srebrnym kółkiem (te od road to hell :) ). Zabiłem dwóch gości - predatorów :D, których ledwo było widać. I .... nic. Nie wiem co dalej. Nie dostałem żadnego nowego klucza, nic się nie otworzyło. Jestem w kropce. Znalazłem przełącznik za obrazkiem ale nie wiem co otworzył. (ten obrazek trzeba było otworzyć guzikiem w pomieszczeniu naprzeciwko gdzie była fontanna z \"healing potion\" :). HELP!!!! Już nie mogę tak latać w kółko.
Znalazłem knigę, ale ją schowali :):):). Niestety jeszcze muszę zbadać 31 letni list napisany po starochińsku :). Co prawda ten cel jest opcjonalny, ale trza być profesjonalistą jak Leon. :D
Pzdr.
Artecki

... World is a dark place ...
Awatar użytkownika
timon
Garrett
Posty: 3883
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 19:07

Re: Elevator Mission T2 - problem

Post autor: timon »

Już nie mogę tak latać w kółko.
już nie pamiętam dokładnie tej misji ale na bieganie w kółko nastaw się psychicznie. :D
Zezwierzęcony, o zdradzieckiej mordzie, umysłowo niestabilny. Kanalia. Patologiczny element czyli OBYWATEL. Nie należący do ich wspólnoty narodowej. Hołota chamska. "Nie kocha Polski i Pana Boga"
Obcy kulturowo prezesowi
Awatar użytkownika
artecki
Paser
Posty: 258
Rejestracja: 11 sierpnia 2003, 19:29
Lokalizacja: Choroszcz

Re: Elevator Mission T2 - problem

Post autor: artecki »

OK. Skończyłem tą misję, ale nie mogę zaliczyć opcjonalnego celu, czyli zbadać tajemnicę 31 letniego listu. :(:(:(. Nie spocznę, aż nie znajdę rozwiązania :)
Pzdr.
Artecki

... World is a dark place ...
Henry
Arcykapłan
Posty: 1420
Rejestracja: 10 października 2003, 22:15
Lokalizacja: Piła

Re: Elevator Mission T2 - problem

Post autor: Henry »

Życzę powodzenia, ale mnie ta Fm nie przypadła do gustu, żeby super złodziej nie mógł nic ukraść :?
Awatar użytkownika
crusty
Akolita
Posty: 162
Rejestracja: 10 maja 2003, 16:26
Lokalizacja: kraków

Re: Elevator Mission T2 - problem

Post autor: crusty »

hmm, faktycznie sterylna ta misja i denerwuje, ze prowadza cie za reke, zdobadz klucz-bo jest ci potrzebny do przejscia dalej, wylamac sie nie ma jak...i pytanie, jak w 2 misji poinformowac tego keepera co sie zdarzylo w mansion?? uwolnilem 2 huntow, duzo zycia mi zabrali, ale dalej nic. Jak rozwalam tego hunta-maga, to nie wiem kiedy wybuchnie, rozwalajac przy okazji mnie....
Ackbar
Bełkotliwiec
Posty: 39
Rejestracja: 14 kwietnia 2003, 11:13
Lokalizacja: W-wa

Re: Elevator Mission T2 - problem

Post autor: Ackbar »

Wyciągam tego posta żeby nie pisać nowego wątku.
Utknąłem w drugiej misji, Co trzeba zrobić na terenie gdzie jest ten mag-haunt który eksploduje. Zeszłem drugim zejsciem z budynku z huntami dotarlem do katedry gdzie jest ta ksiązka i opcjnalne zadanie , na górze obciążam postument, i nie widze rezultatu, zapokojem z postumentem wyjscie jest ciągle zasłonięte kratą.
Zracji ze jest chyba z 7 misji w tej Fm-ce zapytuję czy nie ma gdzies na sieci może solucji.
Jak ktos przeszedłna poziomie expert niej pomoże jakma dobre checi.
Z góry dziekuje :)
Awatar użytkownika
Jacek
Strażnik Glifów
Posty: 3200
Rejestracja: 28 sierpnia 2003, 23:05
Lokalizacja: Zwoleń

Re: Elevator Mission T2 - problem

Post autor: Jacek »

Ackbar, czy ty naprawdę nie masz w co grać? Wybrałeś jedną z najgorszych kaszanek wśród FM, być może skuszony wielkością pliku. Jest tyle genialnych misji. Jak chcesz się pomęczyć to ściągnij sobie np. Ominous Bequest.
Sorry za offtopic.
Ackbar
Bełkotliwiec
Posty: 39
Rejestracja: 14 kwietnia 2003, 11:13
Lokalizacja: W-wa

Re: Elevator Mission T2 - problem

Post autor: Ackbar »

Mam i gram. Ale jak już zacząłem tą misję i da się ją skończyć to chciałbym ją skończyć.Wiec liczęże jeśli ktoś wie jak ją przejść to może mi pomoże. A co do kaszanki :wink: to lubie ją na gorąca z cebulką i pieczarkami :lol:
Sorry za zbytek ironi.
ODPOWIEDZ