Fan Missions - Polecane

Wejdź tutaj, jeśli utknąłeś w którejś fanmisji, potrzebujesz pomocy, chcesz wyrazić swoją opinię, podzielić się przemyśleniami na temat własnych lub cudzych FMs.

Moderator: Mixthoor

Awatar użytkownika
Hadrian
Złodziej
Posty: 2423
Rejestracja: 08 stycznia 2009, 13:38
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: GRACZ GRACZOWI POLECA, CZYLI W CO GRAĆ I SKĄD ŚCIĄGAĆ

Post autor: Hadrian »

Zagrałem dzisiaj też w krótkie The Secret Affair - mała i miła posiadłość, łącznie 4 strażników i 3 cywilów :o Ale grało się okej.
Awatar użytkownika
Flavia
Egzekutor
Posty: 1606
Rejestracja: 07 maja 2012, 15:34
Lokalizacja: Dno Piekieł

Re: GRACZ GRACZOWI POLECA, CZYLI W CO GRAĆ I SKĄD ŚCIĄGAĆ

Post autor: Flavia »

No i pokarało :-D

Odświeżyłam sobie najpierw kilka FM-ek, w które dawno nie grałam (The Varyx Obelisk - co za misja! Część druga, Heart and Soul też niezła, ale to już nie to) i zaliczyłam kilka, które z takich czy innych powodów mnie interesowały. Większość poszła bez problemów, ale już przy Information coś się spieprzyło i nie zmieniły mi się zadania, przez co misja była nie do ukończenia.

Och, T1, jak ja Cię uwielbiam...

Włączyłam sobie także The Order of the Vine i dobrze mi się wydawało - już w to kiedyś grałam. Najwyraźniej jednak misja nie przekonała mnie na tyle, by jej nie wyrzucać po przejściu. Hmm, wydaje mi się, że była dość frustrująca, ale w samych początkach mojej "kariery" każda taka była :-D
A skoro o tym mowa, powinnam sobie odświeżyć The Mystery Man...
Heroes are so annoying.
Awatar użytkownika
Jacek
Strażnik Glifów
Posty: 3200
Rejestracja: 28 sierpnia 2003, 23:05
Lokalizacja: Zwoleń

Re: GRACZ GRACZOWI POLECA, CZYLI W CO GRAĆ I SKĄD ŚCIĄGAĆ

Post autor: Jacek »

Mystery Man zawsze warto odświeżyć ;)

Grałaś w Trial by Night? To dla lubiących wyzwania.
Awatar użytkownika
Flavia
Egzekutor
Posty: 1606
Rejestracja: 07 maja 2012, 15:34
Lokalizacja: Dno Piekieł

Re: GRACZ GRACZOWI POLECA, CZYLI W CO GRAĆ I SKĄD ŚCIĄGAĆ

Post autor: Flavia »

Jacek pisze:Mystery Man zawsze warto odświeżyć ;)
Racja :-D Choć pamiętam, że jak pierwszy raz w to grałam to dostałam niezły wpierdol, ostatniego bossa na jednym pasku życia pokonywałam. Ech, stare dobre czasy. Po tym już żadna walka nie była mi straszna :-D
Jacek pisze:Grałaś w Trial by Night? To dla lubiących wyzwania.
Kiedyś zaczęłam, ale nie skończyłam ^^'
Dodane do listy.
Heroes are so annoying.
Awatar użytkownika
Leming
Złodziej
Posty: 2564
Rejestracja: 17 stycznia 2005, 10:16
Lokalizacja: Statua postępu

Re: GRACZ GRACZOWI POLECA, CZYLI W CO GRAĆ I SKĄD ŚCIĄGAĆ

Post autor: Leming »

Poszukuję pewnej fanmisji. Jakieś 3-4 lata temu w nią grałem, ale mój stary laptop nie był w stanie jej uciągnąć, więc dałem sobie spokój. Teraz chciałbym skończyć to, co mi się dawniej nie udało.
Mam nadzieję, że przedstawione poszlaki wystarczą do jej zidentyfikowania i nie pomieszam ich z innymi fanmisjami.

Była to misja technologicznie wymagająca, o ładnej architekturze. W fabule chodziło o coś takiego, że były jakieś drużyny (zdaje się nazwane kolorami, czerwona, niebieska, żółta, itp.), które miały jakieś zadania. Ale ktoś kogoś zdradził, ktoś kogoś oszukał no i nasz bohater miał się w pewien sposób zemścić. Misja rozpoczyna się od ocknięcia się w rzece (lub kanale) zaraz po tym, jak "nasza" drużyna została wymordowana (ale głowy nie daję).
Kupię Azjatkę - najlepiej Japonkę (może być używana)

Suma całkowitej ilości Informacji we Wszechświecie jest stała i jest równa 0 (zero)
Awatar użytkownika
Hadrian
Złodziej
Posty: 2423
Rejestracja: 08 stycznia 2009, 13:38
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: GRACZ GRACZOWI POLECA, CZYLI W CO GRAĆ I SKĄD ŚCIĄGAĆ

Post autor: Hadrian »

Hammerite Imperium: Seven Shades of Mercury

To na pewno to ;)
Awatar użytkownika
Leming
Złodziej
Posty: 2564
Rejestracja: 17 stycznia 2005, 10:16
Lokalizacja: Statua postępu

Re: GRACZ GRACZOWI POLECA, CZYLI W CO GRAĆ I SKĄD ŚCIĄGAĆ

Post autor: Leming »

adriannn pisze:Hammerite Imperium: Seven Shades of Mercury

To na pewno to ;)
Tak! Dokładnie to to. Dzięki.
Kupię Azjatkę - najlepiej Japonkę (może być używana)

Suma całkowitej ilości Informacji we Wszechświecie jest stała i jest równa 0 (zero)
vlad
Bełkotliwiec
Posty: 3
Rejestracja: 03 kwietnia 2013, 14:43

Re: GRACZ GRACZOWI POLECA, CZYLI W CO GRAĆ I SKĄD ŚCIĄGAĆ

Post autor: vlad »

Witajcie łacherzy i łacherki.

Krótka piłka: jestem zupełnie zielony w fanmisjach i szukam czegoś, co sprosta moim oczekiwaniom.

Szukam misji głównie miejskich (posiadłości, dachy, zamki) w klimatach np. lorda Bafforda, banku, life of the party, wiecie co mam na myśli.

Na pierwszy ogień poszedł Ominous Bequest - jestem pod wielkim wrażeniem tego poziomu i stwierdzam, że przebija niektóre oryginalne misje. Z bólem jednak zauważyłem, że mój umysł lekko przyrdzewiał jeśli chodzi o złodziejskie kombinowanie i przejście tej mapy było dość trudne (musiałem trochę googlować, a nie lubię tego).

Tutaj zatem moja prośba do Was - czy moglibyście polecić dobre, miejskie FMki dla początkującej osoby? Najlepiej o rozsądnej ilości pochowanych w kątach przełączników, czy kluczy. A przynajmniej takie, w których niełatwo utknąć :) .
Awatar użytkownika
Flavia
Egzekutor
Posty: 1606
Rejestracja: 07 maja 2012, 15:34
Lokalizacja: Dno Piekieł

Re: GRACZ GRACZOWI POLECA, CZYLI W CO GRAĆ I SKĄD ŚCIĄGAĆ

Post autor: Flavia »

Może fanmisje Melana?
http://thief-forum.pl/viewtopic.php?f=6&t=4827
http://thief-forum.pl/viewtopic.php?f=6&t=4455
http://thief-forum.pl/viewtopic.php?f=6&t=5007
Fabularnie trochę słabe, ale przynajmniej nie trzeba się naganiać za kluczami i przełącznikami i sekretami niezbędnymi do ukończenia. Za to są duże (no, poza tą pierwszą) fragmenty Miasta z mnóstwem zakamarków do spenetrowania, niezły trening dla złodzieja, ale bez przymusu. No i mają mocny klimat, zbliżony do T1 ;)
Warto też zagrać w misje skacky'ego pod T1:
http://thief-forum.pl/viewtopic.php?f=6&t=5829
http://thief-forum.pl/viewtopic.php?f=6&t=5950

Niestety, większość najlepszych misji jest właśnie trudna i wkurzająca na pierwszy raz. Jak przypomnę sobie jeszcze coś łatwego to dam znać.
Heroes are so annoying.
Awatar użytkownika
Mixthoor
Złodziej
Posty: 2334
Rejestracja: 12 listopada 2007, 13:15
Lokalizacja: Dojczlandia
Płeć:

Re: GRACZ GRACZOWI POLECA, CZYLI W CO GRAĆ I SKĄD ŚCIĄGAĆ

Post autor: Mixthoor »

7th Crystal v2.0 Podróż w głąb rezydencji Lorda Saturine na zlecenie pewnej tajemniczej kobiety. Wielowątkowa fabuła kończy się wspaniałym finałem.

Bathory Campaign v3.0 Mroczna kampanią z dojrzałą, fikcyjną fabułą wokół historycznej postaci hrabiny Elżbiety Batory, bezwzględnej i opętanej morderczyni.

Being Thief v1.1 Na zlecenie Młotodzierżców musimy w pewnej dzielnicy miejskiej odnaleźć źródło lokalnych problemów z elektrycznością.

Black Frog Wspaniała kampania zawierająca 5 różnorodnych misji, których fabuła kręci się wokół tytulowej "Czarnej Żaby".

Broken Triad Kontynuacja "Ominous Bequest Gold". Celem jest kradzież rzeźby z lokalnego muzeum, świętującego swoje 25-lecie.

CoSaS - P1 Gathering at the Inn Na zlecenie kręgu złodziei, Dante będzie musiał obrabować bardzo ważnych gości pewnej gospody. Jedna z najdoskonalszych FM.

CoSaS - P2 MissionX v1.13 Dante został pełnoprawnym członkiem Kręgu Skały i Cienia. Czas na misję rozpoznawczą z udziałem wielu towarzyszy i nowych technologii.

Den Zwieńczenie historii o złodzieju imieniek L'Arsene, który uwięził Garrett'a. Czas na zemstę i rozwiązanie problemu z przebiegłym rywalem.

Focus Odszukaj trzech Opiekunów, uwięzionych przez pewnego arystokratę. Poznaj jego sekret i pokrzyżuj mu plany. Nieobowiązkowy ghosting.

Greenbay Celem misji jest zdobycie dowodow zbrodni oraz uciszenie świadka, przez którego Garrett mógłby trafić do więzienia.

Greyfeather Gems - P1 Shipment Aby odzyskać kolecję drogocennych kamieni, trzeba będzie dostać się do Roadmill. Podobno Zakon Mechanistów szykuje specjalną ekspedycję.

Greyfeather Gems - P2 Rodamill Kontynuacja "Shipment", tym razem odwiedzisz zrujnowane miasto Roadamill i samą kopalnię. Klimat w mieście jest wspaniały!

Happy New Year Mr Lambert Rutynowe zlecenie, które diametralnie zmienia swoje oblicze wraz z dostępem do nowych pomieszczeń bogatego arystokraty.

Heist Society Garrett otrzymał zlecenie na kolekcję cennych kamieni, należących do bardzo wpływowego lorda. Sporej wielkości rezydencja skrywa coś więcej.

Last Lighthouse Keeper v1.1 Mroczna, dojrzała i przejmująca fabuła prezentująca losy latarnika, w rezydencji którego Garrett miał zdobyć drogocenny kamień.
Lost Castle Ogromny i całkiem przyzwoity zamek króla Roberta, w ktorym musimy wykraść potężny Klejnot Życia. Niestety dno fabularne.

Night in Rocksbourg - P1 New Beginning v1.2 Po śmierci Karrasa, Garrett opuszcza Miasto, udając się do Rocksbourg. Nie wie, iż czeka go tam kolejna, śmiertelnie niebezpieczna przygoda.

Night in Rocksbourg - P2 Discovery v1.2 Miasto zaatakowały siły nieumarłych, którym przeciwstawiają się Mechaniści i Straż Miejska. Na scenie pojawiają mroczna i tajemnicza Sekta Dusz…

Night in Rocksbourg - P3 Ink and Dust v1.1 Infiltracja głównej siedziby Sekty, w której prócz odpowiedzi, rodzą się kolejne pytania. Grobowy klimat, przepiekna oprawa i cudowna fabuła.

Night's Profit v1.1 Celem jest infiltracja magazynów portowych. Niby nic specjalnego, lecz zabawy przy tym co nie miara.

Off the Record Maleńka misja, w której Garrett musi dokonać kradzieży akt na temat swojej osoby z miejskiego archiwum. Proste, lecz śliczne wykonanie.

Pirates Ahoy! Yohoho! Wspaniała kampania skupiona wokół piratów. Interesująca i niebagatelną przygoda w czterech różnorodnych i klimatycznych etapach. - Tylko pierwsza misja.

Pirate's Downfall Wątek fabularny skoncentrowany wokół prawdziwych piratów, którzy myślą o własnej dupie, dobrej zabawie i tonach kosztowności.

Settling a Score Maleńka, lecz sympatyczna FM, w której Garrett musi przebić się przez spore grono rycerzy, celem odzyskania drogocennej korony.

Shadows In Our Blood v2.0 Tym razem Garrett wkracza na scenę polityczną. Zadanie polega na odkryciu tajemnicy zmiany poglądów pewnego polityka...

Stones and Glass Houses v1.1 Wspaniała kontynuacja "All Torc", w której autor doskonale zaprezentował wątek fabularny, ulepszył grywalność i zmienił szatę audio-wizualną.

T2X Shadows of the Metal Age v1.1 Nowa kampania, nowy bohater, nowi przeciwnicy, ale styl gry ciągle ten sam! 13 wspaniałych misji z urzekającym klimatem i tłem fabularnym.

Transitions in Chaos - P1 Conspiracies in the Dark v2.0 Niesamowita podróż w głąb pewnej konspiracji. Garrett musi oczyścić swoje imię z zarzutów, wyciągając na wierzch brudy nieżyjącego lorda

Unnecessary Risk Kolejna prosta i krótka misja polegająca na obrabowaniu (który to już raz z rzędu) znanego i niesławnego LordaBafforda.

Way of the Sword v1.2 Zakon Młotów w oprawie kultury Dalekiego Wschodu. W tej niesamowitej misji natkniesz się na wiele analogii z Thief'a Gold.

Weak Links Znajomy służący pomoże Ci włamać się do małej rezydencji pewnego wpływowego człowieka. Celem jest drogocenna kolekcja pamiątek z podróży.

Whatever Happened to Sir Agutt Włam do posiadłości pewnego arystkokraty celem odnalezienia zaginionego mężczyzny. Misja krótka i nieskomplikowana.
Awatar użytkownika
Flavia
Egzekutor
Posty: 1606
Rejestracja: 07 maja 2012, 15:34
Lokalizacja: Dno Piekieł

Re: GRACZ GRACZOWI POLECA, CZYLI W CO GRAĆ I SKĄD ŚCIĄGAĆ

Post autor: Flavia »

Mixthoor pisze: CoSaS - P2 MissionX v1.13 Dante został pełnoprawnym członkiem Kręgu Skały i Cienia. Czas na misję rozpoznawczą z udziałem wielu towarzyszy i nowych technologii.

Focus Odszukaj trzech Opiekunów, uwięzionych przez pewnego arystokratę. Poznaj jego sekret i pokrzyżuj mu plany. Nieobowiązkowy ghosting.

Happy New Year Mr Lambert Rutynowe zlecenie, które diametralnie zmienia swoje oblicze wraz z dostępem do nowych pomieszczeń bogatego arystokraty.

Heist Society Garrett otrzymał zlecenie na kolekcję cennych kamieni, należących do bardzo wpływowego lorda. Sporej wielkości rezydencja skrywa coś więcej.

Night in Rocksbourg - P1 New Beginning v1.2 Po śmierci Karrasa, Garrett opuszcza Miasto, udając się do Rocksbourg. Nie wie, iż czeka go tam kolejna, śmiertelnie niebezpieczna przygoda.

Transitions in Chaos - P1 Conspiracies in the Dark v2.0 Niesamowita podróż w głąb pewnej konspiracji. Garrett musi oczyścić swoje imię z zarzutów, wyciągając na wierzch brudy nieżyjącego lorda
To są według Ciebie łatwe misje?! :prze
Mixthoor pisze:Greyfeather Gems - P1 Shipment Aby odzyskać kolecję drogocennych kamieni, trzeba będzie dostać się do Roadmill. Podobno Zakon Mechanistów szykuje specjalną ekspedycję.

Night's Profit v1.1 Celem jest infiltracja magazynów portowych. Niby nic specjalnego, lecz zabawy przy tym co nie miara.

Pirate's Downfall Wątek fabularny skoncentrowany wokół prawdziwych piratów, którzy myślą o własnej dupie, dobrej zabawie i tonach kosztowności.

Settling a Score Maleńka, lecz sympatyczna FM, w której Garrett musi przebić się przez spore grono rycerzy, celem odzyskania drogocennej korony.

Unnecessary Risk Kolejna prosta i krótka misja polegająca na obrabowaniu (który to już raz z rzędu) znanego i niesławnego LordaBafforda.

Whatever Happened to Sir Agutt Włam do posiadłości pewnego arystkokraty celem odnalezienia zaginionego mężczyzny. Misja krótka i nieskomplikowana.
Eee, średniaczki ;)

Przypomniało mi się kilka wczesnych, nieskomplikowanych misji, które chyba zwykle są pomijane przy polecankach:

Stowaway - przyjemnie miasto + dom uciech w klimatach Bliskiego Wschodu. Ze względu na błąd w grze, aby móc ją ukończyć trzeba najpierw ukraść sakiewkę pewnego klienta.

Embracing the Enemy - wejdź, powstrzymaj zabójcę przed dokonaniem dzieła... i zobacz, jakie będą konsekwencje :twisted:

Raid on Washout Central - miasto w miłym, deszczowym klimacie.

Saturio Returns Home - typowa misja arystokratyczna: bogata posiadłość, banda drani, walka o spadek :twisted:

Inverted Manse - prosta misja z nieumarłymi: idziesz, rozwalasz, idziesz dalej

Smuggler's Request - nieco liniowe miasto + posterunek Straży, w którym na zlecenie przyjaciela mamy rozwiązać problem z aresztowanym kapitanem statku przemytniczego. Zadania różnią się w zależności od poziomu trudności.
Heroes are so annoying.
vlad
Bełkotliwiec
Posty: 3
Rejestracja: 03 kwietnia 2013, 14:43

Re: GRACZ GRACZOWI POLECA, CZYLI W CO GRAĆ I SKĄD ŚCIĄGAĆ

Post autor: vlad »

Wow, dzięki za wszystkie propozycje. Z moim tempem grania szacuję, że będę miał w co grać przez najbliższe 2 lata ;) . Muszę sobie chyba sporządzić listę z Waszych propozycji i po prostu próbować wszystkiego po kolei.

Dzisiaj ugryzłem pierwszą misję z serii Black Frog - jeśli reszta FMek jest chociaż zbliżona do tego poziomu, to mogę tylko żałować, że nie zabrałem się do nich wcześniej. Rewelacja, będzie co robić w nudne, zimowe wieczory ;)

Jeszcze raz dzięki za pomoc.
Awatar użytkownika
Flavia
Egzekutor
Posty: 1606
Rejestracja: 07 maja 2012, 15:34
Lokalizacja: Dno Piekieł

Re: GRACZ GRACZOWI POLECA, CZYLI W CO GRAĆ I SKĄD ŚCIĄGAĆ

Post autor: Flavia »

Przyjemność po naszej stronie :-D

FM-ki mają różne poziomy, od totalnych gniotów po totalne cuda, przewyższające wszystko, co wyśnili twórcy oryginału. W razie wątpliwości polecam sprawdzić recenzje w odpowiednich tematach w dziale "Aktualności". Byłoby też miło, gdybyś sam zostawił swoje opinie po przejściu misji ;)
Heroes are so annoying.
Awatar użytkownika
Zaratul
Młotodzierżca
Posty: 892
Rejestracja: 13 stycznia 2008, 21:42
Lokalizacja: Poznań

Re: GRACZ GRACZOWI POLECA, CZYLI W CO GRAĆ I SKĄD ŚCIĄGAĆ

Post autor: Zaratul »

@Flavia
Greyfeather Gems to jednak nie taki średniak...obie misje z tej serii trzymają wysoki poziom.Szkoda że nie zobaczymy trzeciej części. :(
@Mixthoor
Poleciłeś kampanię Bathory ale nie wspomniałeś o jej prequelu Dracula reloaded.IMO kampania jest tak samo dobra jak Bathory i to ją się powinno przejść w pierwszej kolejności.
@vlad
Obie kampanie są do ściągnięcia tutaj: http://users.atw.hu/sensut/ Polecam też wszystkie inne misje tego twórcy. :)
Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?
Awatar użytkownika
Flavia
Egzekutor
Posty: 1606
Rejestracja: 07 maja 2012, 15:34
Lokalizacja: Dno Piekieł

Re: GRACZ GRACZOWI POLECA, CZYLI W CO GRAĆ I SKĄD ŚCIĄGAĆ

Post autor: Flavia »

No nie wiem, mi tam pierwsza część Greyfeather Gems nijak nie utkwiła w pamięci a to dla mnie niezły indykator jakości misji ;) Druga była wybitna, co do tego się zgodzę. Tak jak co do lamentów nad brakiem trzeciej :(
Heroes are so annoying.
Awatar użytkownika
Mixthoor
Złodziej
Posty: 2334
Rejestracja: 12 listopada 2007, 13:15
Lokalizacja: Dojczlandia
Płeć:

Re: GRACZ GRACZOWI POLECA, CZYLI W CO GRAĆ I SKĄD ŚCIĄGAĆ

Post autor: Mixthoor »

Zaratul pisze:@Mixthoor
Poleciłeś kampanię Bathory ale nie wspomniałeś o jej prequelu Dracula reloaded.IMO kampania jest tak samo dobra jak Bathory i to ją się powinno przejść w pierwszej kolejności.
Owszem, ponieważ łacher szukał:
Szukam misji głównie miejskich (posiadłości, dachy, zamki) w klimatach np. lorda Bafforda, banku, life of the party, wiecie co mam na myśli.
Świetncyh misji w klimatach nadnaturalnych oczywiście jest dużo więcej. Do TMA zostało mi jeszcze ze 150 plików do sprawdzenia ;) Tyko kiedy ja znajdę na to czas...
Awatar użytkownika
Hareton
Ożywieniec
Posty: 81
Rejestracja: 03 listopada 2012, 12:22

Re: Nowa T2 FM: Greenbay

Post autor: Hareton »

No nie wiem, czy misje to jest rzecz nad którą się dyskutuje? Najważniejsze to aby była baza ocen i rekomendacji.

Znacie misje podobne w stylistyce albo ogólnym charakterze do Greenbay? Mi przypomina się Conspiracies in the Dark.
Awatar użytkownika
Flavia
Egzekutor
Posty: 1606
Rejestracja: 07 maja 2012, 15:34
Lokalizacja: Dno Piekieł

Re: Nowa T2 FM: Greenbay

Post autor: Flavia »

Hareton pisze:No nie wiem, czy misje to jest rzecz nad którą się dyskutuje? Najważniejsze to aby była baza ocen i rekomendacji.
No nie wiem, ja tam po napisaniu paru recenzji, które nie doczekały się żadnego odzewu momentami czuję się jak spamer ;)
Czasem jednak fajnie wymienić się spostrzeżeniami.
Hareton pisze:Znacie misje podobne w stylistyce albo ogólnym charakterze do Greenbay? Mi przypomina się Conspiracies in the Dark.
Zależy, co rozumiesz przez "ogólny charakter". Mają być zielone i fioletowo-różowe? ;)

A na serio, możesz spróbować zagrać w misje Morrgany, zwłaszcza All For a Night's Sleep, The Greyfeather Gems, Into The Maelstrom.
Do tego:
Evirath's Misery Turcaill - miasteczko baaardzo kojarzące mi się z dziełami DrK
The Last Lighthouse Keeper Eternauty - baaardzo klimatyczna posiadłość z mrocznym sekretem

Ewentualnie możesz sięgnąć po:
Broken Gears DarkMaxa - taki leśniawy horror.
Horns of Canzo Sterlina - już dziwniejsze, ale wciąż cholernie klimatyczne.
Mystic Gems Willego - pierwsza część to posiadłość i magazyn, raczej mało interesujące, ale warto zagrać, aby wiedzieć, o co chodzi; druga za to to najlepsze muzeum, jakie w życiu odwiedziłam :-D
(Nostalgia) i Vagabond Random Tafferra - miasteczko, w którym przyjdzie nam wykonywać zadania dla tajemniczej organizacji
No i misje Haplo: Unholy Vivid Innocence, Insanity's Crescendo, Of The Sinister Awakening, Sorrowfull Farewell.

Starczy? :P
A skoro taka ładna lista mi wyszła, pozwoliłam sobie przenieść do odpowiedniego wątku.
Awatar użytkownika
Hareton
Ożywieniec
Posty: 81
Rejestracja: 03 listopada 2012, 12:22

Re: Nowa T2 FM: Greenbay

Post autor: Hareton »

Flavia pisze:
Hareton pisze:No nie wiem, czy misje to jest rzecz nad którą się dyskutuje? Najważniejsze to aby była baza ocen i rekomendacji.
No nie wiem, ja tam po napisaniu paru recenzji, które nie doczekały się żadnego odzewu momentami czuję się jak spamer ;)
Czasem jednak fajnie wymienić się spostrzeżeniami.
Jeśli chodzi o tego rodzaju dyskusje, które są po prostu komentarzami i rozmowami na temat misji to zgadzam się, myślałem że chodzi ci bardziej o przekonywanie do danego punktu widzenia.
Hareton pisze:Znacie misje podobne w stylistyce albo ogólnym charakterze do Greenbay? Mi przypomina się Conspiracies in the Dark.
Zależy, co rozumiesz przez "ogólny charakter". Mają być zielone i fioletowo-różowe? ;)
Klimat, który tu dla mnie wyznaczają głównie stare, raczej zarośnięte domy, a więc mniej standardowe oblicze Miasta.
Starczy?
Przejrzę i zobaczymy. :P Dla mnie znaleźć misję to duży problem.
Awatar użytkownika
Dex
Paser
Posty: 257
Rejestracja: 28 września 2008, 14:40
Lokalizacja: Wrocław

Re: Rekomendowane FM

Post autor: Dex »

Flavia, Mixthoor, Krystyn-a - możecie polecić mi fmki do T1/TG? Dopiero udało mi się zainstalować i odpalić i wreszcie mogę zabrać się za misje, przeznaczone pod T1/TG. Co to oznacza? Że nie grałem w ani jedną, a chciałbym zacząć od czegoś dobrego, bo w T2, grałem już w przynajmniej 80% fmek.

Oczywiście pytanie kieruję także do reszty, ale Was widzę najczęściej i kojarzę. :)
Awatar użytkownika
Hadrian
Złodziej
Posty: 2423
Rejestracja: 08 stycznia 2009, 13:38
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Rekomendowane FM

Post autor: Hadrian »

Shadow Politics i Between These Dark Walls. Obie tego samego autora. Jak dla mnie świetny klimat mają te misyjki ;)
Awatar użytkownika
raven4444
Szaman
Posty: 1011
Rejestracja: 29 lipca 2007, 14:00
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: Rekomendowane FM

Post autor: raven4444 »

A ja kce fajne misje do TDM.
Jest samodzielna wersja więc polecać mi coś! :D
Awatar użytkownika
Dex
Paser
Posty: 257
Rejestracja: 28 września 2008, 14:40
Lokalizacja: Wrocław

Re: Rekomendowane FM

Post autor: Dex »

Adriannn, dzięki, lecę ściągać! :)
ps: Between These Dark Walls - to chyba jest do T2, albo zbieżność nazewnictwa.
Ostatnio zmieniony 11 października 2013, 20:20 przez Dex, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Hadrian
Złodziej
Posty: 2423
Rejestracja: 08 stycznia 2009, 13:38
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Rekomendowane FM

Post autor: Hadrian »

raven4444 pisze:A ja kce fajne misje do TDM.
Jest samodzielna wersja więc polecać mi coś! :D
Cytuję z innego tematu:
Flavia pisze:
Zaratul pisze:Do tego polecam misję Requiem: http://www.ttlg.com/forums/showthread.php?t=142514 Autor ją robił równocześnie z betą TDM standalone i jest ona pierwszą FMką która wykorzystuje wszystkie nowe ficzery wersji 2.0.Gram w nią już trochę i wam powiem że jest ona jedną z najlepszych jakie wyszły na TDM.Jeśli ktoś zaczyna przygodę z TDM to był właśnie tą misję polecił albo In the North.
Potwierdzam. Wspaniała FMka (In The North mnie tak nie zachwyciło). Świetny pomysł, bardzo ładne wykonanie, wreszcie jakieś zróżnicowanie w grywalności. Oby więcej takich!
Awatar użytkownika
krystyn-a
Arcykapłan
Posty: 1331
Rejestracja: 11 listopada 2006, 08:41
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Rekomendowane FM

Post autor: krystyn-a »

Dawno nie grałam w f-mki do T1, ale te tytuły utkwiły mi w pamięci... myślę, że warto zagrać:
Calendra's Cistern
Events in Highrock
Lorgan's Web
The Mystery Man
:)
Ludzie budują za dużo murów, a za mało mostów.
ODPOWIEDZ