TG: Events in Highrock - Warehouse

Wejdź tutaj, jeśli utknąłeś w którejś fanmisji, potrzebujesz pomocy, chcesz wyrazić swoją opinię, podzielić się przemyśleniami na temat własnych lub cudzych FMs.

Moderator: Mixthoor

Gość

TG: Events in Highrock - Warehouse

Post autor: Gość »

Wiem, ze to brzmi lamersko i w ogole, ale gdzie jest ten zlodziej ktorego mam znalesc? Nie wiem rowneiz jak odebrac swoj sprzet od sklepikarza, jedyne co mi sie udalo, to zwiniecie mu wszystkich kosztownosci....w scrollu napisane jest, ze w magazynie jest jakis ladunek, o to chodzi? Pomocy!
Awatar użytkownika
PiotrS
Złodziej
Posty: 2069
Rejestracja: 11 sierpnia 2002, 22:57
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:

Re: Highrock problem

Post autor: PiotrS »

Pozdrawiam
PiotrS
Aen

Re: Highrock problem

Post autor: Aen »

Niestety, nie pomoglo mi to:( Czy ktoś wie, jak przeskoczyć ten murek, dzielący mnie od przyjaciela? Ustawiłem skrzynie, ale to nie przejdzie.....HELP!
Mike

Higrock problem

Post autor: Mike »

Utknołem w higrock. To znaczy nie mogę zakraść się do Grand Temple. Drzwi są zamknięte. Strażnicy uśpieni. Nie mam żadnego pomusłu. Podpowie mi ktoś? Z moim angielskim to tak średnio. Coś tam pisze w skrypcie od Switchera ale nie bardzo rozumiem.
Proszę o podpowiedz.
Mike
Mike

Re: Highrock problem

Post autor: Mike »

Dzięki Piotrze za odezwę, ale na zagranicznym forum znalazłem rozwiązanie.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
crusty
Akolita
Posty: 162
Rejestracja: 10 maja 2003, 16:26
Lokalizacja: kraków

events in ...

Post autor: crusty »

hmmm. murek to nie problem, trudniej znaleźć wejscie do tego warehousa? gdzie ono jest?i faktycznie to okno to sciema, tam sie nie da wejsc..
Awatar użytkownika
Jacek
Strażnik Glifów
Posty: 3200
Rejestracja: 28 sierpnia 2003, 23:05
Lokalizacja: Zwoleń

Re: Highrock problem

Post autor: Jacek »

► Pokaż Spoiler
Misje skończyłem na expert ale brakowało mi sporo lootu. Pytaj dalej w razie problemów.
Ostatnio zmieniony 05 lutego 2005, 01:05 przez Jacek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
crusty
Akolita
Posty: 162
Rejestracja: 10 maja 2003, 16:26
Lokalizacja: kraków

Re: Highrock problem

Post autor: crusty »

no wlasnie wczoraj przeszedlem juz znaczenie dalej, jestem w warehousa, wiem ze trzeba strzelic w te beczki, ale nie mam strzaly ogniowej, skad ja wziac? nie pamietam czy mialem ja na poczatku na stanie, gram na impossible, wiec raczej w ludziska nie celowalem ;) chyba ze w tego haunta na poczatku, nie ma zatem w misji jeszcze gdzies miejsc gdzie jest sklad z bronia? i co z tymi drzwiami ktorych nie mozna otworzyc a sa obok zegara (przed brama miejska). Bylem tez w domu, gdzie znalazlem klucz i scrolla ze przycisk jest dobrze ukryty (chodzi o dom z windami obok katedry.
Awatar użytkownika
Jacek
Strażnik Glifów
Posty: 3200
Rejestracja: 28 sierpnia 2003, 23:05
Lokalizacja: Zwoleń

Re: Highrock problem

Post autor: Jacek »

Te drzwi otworzy pewien gość, którego masz tam zanieść, poprosi cię o to. Nie pamietam gdzie są strzały ogniste. Musiałbym zagrac jeszcze raz. Przycisk... chodzi pewnie o ten w światyni za ołtarzem na parapecie. Sorry, czy ktoś może mi dokładnie wyjaśnic jak pisać spoilery?
Awatar użytkownika
crusty
Akolita
Posty: 162
Rejestracja: 10 maja 2003, 16:26
Lokalizacja: kraków

Re: Highrock problem

Post autor: crusty »

ok dzieki, sprobuje goscia tam zaniesc, pewnie tego z wiezy z zegarem. przycisk-nie, nie ten w swiatyni, poza tym co z tym kluczem, on jest tak tylko dla jaj?sciema?

i po co ten spojler???
Awatar użytkownika
Jacek
Strażnik Glifów
Posty: 3200
Rejestracja: 28 sierpnia 2003, 23:05
Lokalizacja: Zwoleń

Re: Highrock problem

Post autor: Jacek »

Ten klucz jest do swiatyni, tej przed ktora stoja dwaj hameryci. Tam na pewno jest przycisk. jesli nie to pewnie nie uaktywniło ci sie jakies zadanie, byc moze to po wizycie u Switchera.
Mirkus
Miastolud
Posty: 41
Rejestracja: 15 czerwca 2003, 21:10

Re: Highrock problem

Post autor: Mirkus »

Powiem szczerze, że nieźle się napociłem żeby dojść bez żadnej pomocy do Mrocznego Zamku. Teraz mam pytanie zasadnicze. Jak pokonać tego maga ? Bariera blokuje drogę ucieczki, a gość jak podejdzie do mnie to od razu pajęczyna i finito.

Co do Waszych pytań to do Magazynu idzie wejść przez okno ale trzeba postawić sobie na gzymsie skrzynię. Nie wiem czy to było zamierzone działenie twórcy czy poprostu źle ustawił parametry okna.
gloom
Bełkotliwiec
Posty: 20
Rejestracja: 05 listopada 2003, 18:31
Lokalizacja: Orli Las ;-)

Re: Highrock problem

Post autor: gloom »

Mirkus pisze:
Jak pokonać tego maga ? Bariera blokuje drogę ucieczki, a gość jak podejdzie do mnie to od razu pajęczyna i finito.


Podejdź do maga i poczekaj aż skończy "paplać" i nawalaj go mieczem do oporu :wink: Kiedy pokonasz maga bariera sama zniknie.
Ostatnio zmieniony 01 grudnia 2003, 12:59 przez gloom, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Jacek
Strażnik Glifów
Posty: 3200
Rejestracja: 28 sierpnia 2003, 23:05
Lokalizacja: Zwoleń

Re: Highrock problem

Post autor: Jacek »

Najlepiej zaczac go nawalac juz pod koniec paplaniny i najlepiej od tyłu, to jedyny skuteczny sposob. Miło słyszeć, że ktoś gra jeszcze w fanmisje :ok :wink: , to podnosi na duchu. :)
Mirkus
Miastolud
Posty: 41
Rejestracja: 15 czerwca 2003, 21:10

Re: Highrock problem

Post autor: Mirkus »

Dzięki, ale już go waliłem aż mi ręce spuchły i jak mi się odwinął to od razu pajęczyna i po chwili leżałem na posadzce :( A nie wiecie czy strzały ogniowe robią na gościu wrażenie bo mam ich chyba z 6, ale z daleka nie mogę trafić bo biega jak najęty.
Henry
Arcykapłan
Posty: 1420
Rejestracja: 10 października 2003, 22:15
Lokalizacja: Piła

Re: Highrock problem

Post autor: Henry »

Zmarnowałem no gościa wszystkie strzały, a on cały :) Spróbuj chować się za filarami i kiedy
będzie okazja tłucz go mieczem.
Awatar użytkownika
Jacek
Strażnik Glifów
Posty: 3200
Rejestracja: 28 sierpnia 2003, 23:05
Lokalizacja: Zwoleń

Re: Highrock problem

Post autor: Jacek »

Nie robią, też miałem ze 6 i jeszcze bomby i zwykłe strzały. Tylko nawalanie. Jak od czasu do czasu, podczas nawalania zasejwujesz to po wczytaniu save'u gość na chilę przerywa i wtedy masz czas. Kilka ciosów od tyłu, save, wczytanie, ciosy... i tak do skutku. A potem jaka satysfakcja! Powodzenia.
Awatar użytkownika
crusty
Akolita
Posty: 162
Rejestracja: 10 maja 2003, 16:26
Lokalizacja: kraków

Re: Highrock problem

Post autor: crusty »

slusznie nawalanka go pokonasz, jak drugi raz zlozy rece do czarow uciekaj, jak mozesz...
Mnie sie facet udal za ta kurtynke, gdzie rozwalil wszystkie haunty i zombie, ale niestety nie mogl wrocic do mnie, a ja skonczyc misji... :)
Awatar użytkownika
Ozi
Młotodzierżca
Posty: 854
Rejestracja: 25 października 2003, 21:30
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: Highrock problem

Post autor: Ozi »

Mam pare pytan co do tej FM.
Misje w sumie ukonczylem, ale zostalo pare rzeczy, ktorych chcilbym sie dowiedziec.
1. Jak dostac sie na druga strone jeziora ? Po drugiej stronie jeziora, po lewej stronie na scianie, jest wyjscie lub wejscie z/do jakies jaskini.
2. Po grodze do nekromanty, na scianie przepasci (na dole lawa) jest jaskinia z schodkowym podestem (okregi jeden na drugim, coraz mniejsze), na najmniejszym (najwyższym :]) jest rysunek rogu. Zgaduje, ze musze jakis znalezc, stanac na podescie i zagrac na rogu. Pewnie sie gdzies przeteleportuje czy cos. Moze na druga strone jeziora ?
3. W miescie, w domu ze stolem bilardowym, sa obrazy (cztery), krore sie podswietlaja jak sie podchodzi do nich. Podswietlaja sie tylko dlatego, zeby mozna bylo przeczytac ich nazwy i autora, lub maja cos wspolnego z tekstami w ksiazkach w tymze domu ? Jak dla mnie to jakas zagadka.
4. Podswietla sie rowniez szyld "Traveller`s Shelter". W jakims celu ?
5. W jednej z bocznych uliczek, siedzi na krzesle zebrak. Podswietla sie obok niego tacka na datki. Mozna czegos na tej tacy uzyc ?

Jezeli wiecie cos na te tematy, to prosze o info, bo nie wiem czy np. obrazy to tylko tak sobie, czy to jakas zagadka ?

Wszystko co do ukonczenia misji potrzebne, juz zrobilem
Awatar użytkownika
timon
Garrett
Posty: 3883
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 19:07

Re: Highrock problem

Post autor: timon »

1. Jak dostac sie na druga strone jeziora ? Po drugiej stronie jeziora, po lewej stronie na scianie, jest wyjscie lub wejscie z/do jakies jaskini.
2. Po grodze do nekromanty, na scianie przepasci (na dole lawa) jest jaskinia z schodkowym podestem (okregi jeden na drugim, coraz mniejsze), na najmniejszym (najwyższym :]) jest rysunek rogu. Zgaduje, ze musze jakis znalezc, stanac na podescie i zagrac na rogu. Pewnie sie gdzies przeteleportuje czy cos. Moze na druga strone jeziora ?
Sam sobie odpowiedzialeś.
3. W miescie, w domu ze stolem bilardowym.

Wbij kule do wszystkich dziur :D
5. W jednej z bocznych uliczek, siedzi na krzesle zebrak. Podswietla sie obok niego tacka na datki. Mozna czegos na tej tacy uzyc ?
Jeżeli masz magiczną/cudowna monetę ( powinna byc w pokoju Garretta ) to wrzuć ja do miski.
Z szyldem nic nie wiem lub nie pamiętam, co na jedno wychodzi.
Zezwierzęcony, o zdradzieckiej mordzie, umysłowo niestabilny. Kanalia. Patologiczny element czyli OBYWATEL. Nie należący do ich wspólnoty narodowej. Hołota chamska. "Nie kocha Polski i Pana Boga"
Obcy kulturowo prezesowi
Awatar użytkownika
Ozi
Młotodzierżca
Posty: 854
Rejestracja: 25 października 2003, 21:30
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: Highrock problem

Post autor: Ozi »

Dzieki za odpowiedz szybka :)
Tylko, ze w tym pokoju z bilardem, nie o bile mi chodzi, bo te wbilem do luz (jakis naszyjnik tam byl w stole chyba). Chodzi mi o te obrazy (calkiem calkiem ;) cztery i info w ksiazkach (sa 3 ksiazki ) :|. Nie wiem czy to powiazne ze soba czy co ?
xjozef
Bełkotliwiec
Posty: 12
Rejestracja: 19 stycznia 2004, 11:32

Events in Highrock - co dalej ?

Post autor: xjozef »

:shock:
Gdzie mogę znaleźć tego znajomego złodzieja? :(
Złaziłem całe miasto i nic.
Także nie mogę się dostać do Dużej Świątyni Młociarzy oraz do zamku. Jak to zrobić?
Awatar użytkownika
timon
Garrett
Posty: 3883
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 19:07

Re: Events in Highrock - co dalej ?

Post autor: timon »

Złodziej :
w pobliżu placu z fontaną jest zaułek zakończony murem z okienkiem. Musisz dostać się na drugą stronę.
Poszukaj we wcześniejszych wątkach, ta misja już była omawiana :wink:
http://thief-forum.pl/viewtopic.p ... ght=events
Zezwierzęcony, o zdradzieckiej mordzie, umysłowo niestabilny. Kanalia. Patologiczny element czyli OBYWATEL. Nie należący do ich wspólnoty narodowej. Hołota chamska. "Nie kocha Polski i Pana Boga"
Obcy kulturowo prezesowi
xjozef
Bełkotliwiec
Posty: 12
Rejestracja: 19 stycznia 2004, 11:32

ni cholery nie kumam

Post autor: xjozef »

:oops:
Awatar użytkownika
crusty
Akolita
Posty: 162
Rejestracja: 10 maja 2003, 16:26
Lokalizacja: kraków

Re: Events in Highrock - co dalej ?

Post autor: crusty »

► Pokaż Spoiler
ODPOWIEDZ