Problemy z Bloodstone Prison i Vigil

Wejdź tutaj, jeśli utknąłeś w którejś fanmisji, potrzebujesz pomocy, chcesz wyrazić swoją opinię, podzielić się przemyśleniami na temat własnych lub cudzych FMs.

Moderator: Mixthoor

Cygan
Bełkotliwiec
Posty: 21
Rejestracja: 21 lutego 2003, 09:59
Lokalizacja: Rzeszów

Problemy z Bloodstone Prison i Vigil

Post autor: Cygan »

Witam wszystkich!
Utknąłem w misjach Bloodstone Prison(Garett Choy) i Vigil(Banshee) :( .
-Bloodstone Prison: Jestem w komnacie ducha Wardena, mam klucz z jego biurka, nie pasuje mi żaden do drzwi w jego klitce. Jak go zabić (w celach mam znaleźć sposób, ale cosik nie mogę). Nie da się takze opuścić tego ponurego miejsca, wszystkie kraty na korytarzu pozymykane...
-Vigil: Jestem w sali z grobowcem Duka Creygena, mam jego pamiętnik, ale nie wiem jak się stąd wydostać (mechanizm zelaznych drzwi uruchomił się, jak wchodziłem straznicy i kobieta wyszli, a ja ucieszony do dzieła, a teraz... siedzę zamknięty :cry: )
Proszę o podpowiedź wszystkich, którzy ukończyli te misje, bo sie wciągnąłem i chciałbym dokończyć dzieła. :wink:

--
Pozdrawiam
Piotr (Cygan)
Awatar użytkownika
Bukary
Homo Rhetoricus
Posty: 5569
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 18:15
Lokalizacja: Gildia Topielników (przy tawernie Pod Rozszalałym Wichrem)

Re: Problem z misjami

Post autor: Bukary »

Cygan pisze: -Bloodstone Prison: Jestem w komnacie ducha Wardena, mam klucz z jego biurka, nie pasuje mi żaden do drzwi w jego klitce. Jak go zabić (w celach mam znaleźć sposób, ale cosik nie mogę).
Nie pamiętam dokładnie, ale chyba trzeba w niego walnąć jakimś młotem..
-Vigil: Jestem w sali z grobowcem Duka Creygena, mam jego pamiętnik, ale nie wiem jak się stąd wydostać (mechanizm zelaznych drzwi uruchomił się, jak wchodziłem straznicy i kobieta wyszli, a ja ucieszony do dzieła, a teraz... siedzę zamknięty :cry: )
W księdze jest napisane, co trzeba zrobić. Użyj strzał na posągach...
Thief Antologia PL: od 20 X 2006 w sklepach!
Zagraj w FM Old Comrades, Old Debts i zobacz moje zrzuty.
ODPOWIEDZ