"przygadaj" Timonowi

Wejdź tutaj, jeśli utknąłeś w którejś fanmisji, potrzebujesz pomocy, chcesz wyrazić swoją opinię, podzielić się przemyśleniami na temat własnych lub cudzych FMs.

Moderator: Mixthoor

Awatar użytkownika
timon
Garrett
Posty: 3883
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 19:07

"przygadaj" Timonowi

Post autor: timon »

Proszę o wasze uwagi dotyczące Unfortunate formulae ale TYLKO dotycząc błędów, niedoróbek,tego co wam sie nie podobało. Nie jest to moja "fałszywa skromnośc" ale chęć uniknięcia tego co się nie podoba graczom w następnym projekcie.
Zezwierzęcony, o zdradzieckiej mordzie, umysłowo niestabilny. Kanalia. Patologiczny element czyli OBYWATEL. Nie należący do ich wspólnoty narodowej. Hołota chamska. "Nie kocha Polski i Pana Boga"
Obcy kulturowo prezesowi
tokaj
Skryba
Posty: 311
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 23:24
Lokalizacja: Czaniec

Re: "przygadaj" Timonowi

Post autor: tokaj »

Dwie sugestie:

1) wersja polska (oczywiście jej brak nie jest błędem),

2) liczę, że nastepną misję zrobisz z nagranymi dialogami (zresztą znasz moje zdanie na ten temat),
Awatar użytkownika
PiotrS
Złodziej
Posty: 2069
Rejestracja: 11 sierpnia 2002, 22:57
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:

Re: "przygadaj" Timonowi

Post autor: PiotrS »

Wszyscy czekają, bo zwycięzców się nie krytykuje 8-)


Dobra, dzisiaj nie kontaktuje 8-) , ale jeden wątek mogę poruszyć.
Wiemy, że miałeś utrudnione zadania, wszystko było podporządkowane limitowi wielkości. Ale pytanie, jak powinna wyglądać siedziba tego rodzaju człowieka, w tym określonym świecie, chodzi mi szczególnie o układ pomieszczeń domu. Laboratorium na strychu to jeszcze do przyjęcia, ale sala operacyjna obok kuchni i sypialni, do tego widoczna dla ewentualnego gościa wchodzącego do domu. Zawsze wyobrażałem sobie takie miejsca [miejsca pracy ludzi o "dziwnych" zawodach], jako ukryte, oddzielone od części oficjalnej domu.
Pozdrawiam
PiotrS
Awatar użytkownika
timon
Garrett
Posty: 3883
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 19:07

Re: "przygadaj" Timonowi

Post autor: timon »

pierwotnie wszystko mialo być na strychu, a tam gdzie jest sala operacyjna był mały korytarz. Ale idąc za 'głosem rozsądku" połączyłem dwa pokoje na parterze. Gdybym mógł to umieściłbym takie laboratoryja w wieży. W taki miejscu je widzę.
Zezwierzęcony, o zdradzieckiej mordzie, umysłowo niestabilny. Kanalia. Patologiczny element czyli OBYWATEL. Nie należący do ich wspólnoty narodowej. Hołota chamska. "Nie kocha Polski i Pana Boga"
Obcy kulturowo prezesowi
Awatar użytkownika
PiotrS
Złodziej
Posty: 2069
Rejestracja: 11 sierpnia 2002, 22:57
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:

Re: "przygadaj" Timonowi

Post autor: PiotrS »

I bardzo dobrze, to pomieszczenie jest najlepsze w całym domu, to wyraźny plus tej misji, chociaż dla mnie majstersztykiem jest... szopa za domem :)
Natomiast pomyśl z umieszczeniem laboratorium i sali operacyjnej na strychu jest zły, pomyśl o temperaturze w lecie, o świetle i jego działaniu, a co robić z resztkami :wink:
Wieża, kamienna budowla – to jest ciekawsze, ale raczej ze względu na nasze schematy myślowe wyniesione z dzieciństwa, z bajek, przepraszam, ale jestem na etapie "Smoka Wawelskiego", "Śpiącej Królewny" itd. stąd ta uwaga :P
Pozdrawiam
PiotrS
Awatar użytkownika
timon
Garrett
Posty: 3883
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 19:07

Re: "przygadaj" Timonowi

Post autor: timon »

PiotrS pisze:a co robić z resztkami :wink:
może na parterze sklep z ... mięsem ?
Zezwierzęcony, o zdradzieckiej mordzie, umysłowo niestabilny. Kanalia. Patologiczny element czyli OBYWATEL. Nie należący do ich wspólnoty narodowej. Hołota chamska. "Nie kocha Polski i Pana Boga"
Obcy kulturowo prezesowi
Awatar użytkownika
Vk
Skryba
Posty: 345
Rejestracja: 16 sierpnia 2002, 19:33
Lokalizacja: Kołobrzeg
Kontakt:

Re: "przygadaj" Timonowi

Post autor: Vk »

A wiesz ze to nieglupie? Jakby ceny byly porownywalne co w biedronce to bym sie czesto zaopatrywał...

pzdr
Vk
.netsports.pl
Silent Scream
Miastolud
Posty: 62
Rejestracja: 18 lutego 2003, 18:52
Lokalizacja: Środkowo-wschodnia Europa.

Re: "przygadaj" Timonowi

Post autor: Silent Scream »

No dobra, ja tam może się zbytnio nie znam ale...co mi się nie podobało:
1. przedewszystkim lightning, uh-oh brakuje tu przecież nieodłącznego dla thiefa układu światło-cień. Wydaje mi się, żę ambient light jest o wiele za wysoki (tak ???), albo coś innego co powoduje że wszystko wygląda jak z włączonym 'light' w dromedzie...a szkoda architektura jest naprawde spoko, można wykorzystać światło tak aby rzucało klimatyczne cienie o różnych kształtach itd.

2. kolorystyka... jakoś nie mogę...tekstury wybrałeś ładne ale...musi być w tym wszystkim jakaś konsekwencja. Tak jak adidasy nie pasują do stroju wieczorowego tak i nietkóre tekstury nie pasują do siebie..

światło i odpowiednie tesktury (no jeszcze dźwięk) to jest to co nadaje ten niesamowity mroczny industrialno średniowieczny klimat... tego mi zabrakło...odpowiedniej atmosfery. UF jest za bardzo cukierkowy, kolory czasami biją po oczach..

A tak pozatym jeszcze raz gratuluję, naprawdę dobrze się bawiłem grając w UF.
Awatar użytkownika
timon
Garrett
Posty: 3883
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 19:07

Re: "przygadaj" Timonowi

Post autor: timon »

no , doczekałem się , dalej panowie i panie
Zezwierzęcony, o zdradzieckiej mordzie, umysłowo niestabilny. Kanalia. Patologiczny element czyli OBYWATEL. Nie należący do ich wspólnoty narodowej. Hołota chamska. "Nie kocha Polski i Pana Boga"
Obcy kulturowo prezesowi
ODPOWIEDZ