T2 FM: Keyhunt

Wejdź tutaj, jeśli utknąłeś w którejś fanmisji, potrzebujesz pomocy, chcesz wyrazić swoją opinię, podzielić się przemyśleniami na temat własnych lub cudzych FMs.

Moderator: Mixthoor

Awatar użytkownika
Orka
Paser
Posty: 198
Rejestracja: 23 stycznia 2006, 21:46
Lokalizacja: Władysławów

T2 FM: Keyhunt

Post autor: Orka »

Witam. Gram ostatnio w tą bardzo "zagadkową" misję (na poziomie Hard). Więc tak:
- Znalazłem dwa tajemnicze klucze (jeden w Sali Wskazówek, a drugi w "bezużytecznym pokoju")
- Mam mapę krypt
I to wszystko :) Prosiłbym o jakąś wskazówkę co robić dalej. Podejrzewam, że należy użyć jakiś przedmiotów na głowie Młotodzierżcy i ręce szkieletu zmarłej Lady, ale nie znalazłem żadnych, które by się do tego nadawały, a wszystkie drzwi na które się natykam są "niefrobalne".
Awatar użytkownika
SETH
Akolita
Posty: 132
Rejestracja: 02 maja 2003, 16:34
Lokalizacja: z cienia

T2 FM: Keyhunt

Post autor: SETH »

Co do przedmiotu, który potrzebny jest zmarłej Lady
► Pokaż Spoiler
Jeśli chodzi o przedmiot dla głowy kapłana :
► Pokaż Spoiler
Klucz, którego nie znalazłeś :
► Pokaż Spoiler
Awatar użytkownika
Mixthoor
Złodziej
Posty: 2334
Rejestracja: 12 listopada 2007, 13:15
Lokalizacja: Dojczlandia
Płeć:

T2 FM: Keyhunt

Post autor: Mixthoor »

Założyłem na łeb Młotodzierżcy okulary. Byłem w sali z trupem na łóżku. Byłem w "Hali wskazówek". Byłem w komnacie z posągiem, na łeb którego prawdopodobnie będę musiał coś nałożyć. Rozwiązałem zagadkę z czterema świecami i sztyletem. Zabiłem wszystkie napotkane do tej pory zjawy. Zdobyłem strzały z mchem (nawet 6 szt.)

Jestem w kwadratowym pomieszczeniu z jednym kamiennym posągiem. Napis na tabliczce:
" Hammer Sanctuary

Show humility before the effigy,
and thy patience shall be rewarded."
Reasumując: przesunąłem 2 dźwignie i zdobyłem 4 maski, o których przeczytałem w niezespoilowanych postach powyżej. Co mam zrobić dalej? Gdzie iść? Jak żyć?
Awatar użytkownika
Flavia
Egzekutor
Posty: 1606
Rejestracja: 07 maja 2012, 15:34
Lokalizacja: Dno Piekieł

T2 FM: Keyhunt

Post autor: Flavia »

Jeśli wystarczająco długo będziesz klęczał przed posągiem, to pojawi Ci się mapa tej nie-krypty.
Maski (w zasadzie jedna wystarczy) trzeba poświęcić w Fontannie Świtu i nałożyć posągowi na najniższym poziomie. Wtedy otworzą się drzwi i będziesz mógł przejść dalej.
Przy okazji, rozglądaj się za kluczami.
Heroes are so annoying.
Awatar użytkownika
Mixthoor
Złodziej
Posty: 2334
Rejestracja: 12 listopada 2007, 13:15
Lokalizacja: Dojczlandia
Płeć:

Re: T2 FM: Keyhunt

Post autor: Mixthoor »

Dzięki! Teraz potrzebuję czwartego klucza. Podejrzewam, że leży przy ciele jednego maga (dwa pozostałe bodajże leżały przy ciałach). Problem w tym, że nie mogę go zlokalizować. Mam nadzieję, że nie trzeba nigdzie kucać przez x sekund, czy strzelać do przedmiotów, do których nigdy się nie strzela...
Awatar użytkownika
Flavia
Egzekutor
Posty: 1606
Rejestracja: 07 maja 2012, 15:34
Lokalizacja: Dno Piekieł

Re: T2 FM: Keyhunt

Post autor: Flavia »

Nie jestem pewna, który to czwarty, ale jeden jest chyba w pokoju z posągiem, któremu założyłeś maskę. Patrz w górę.
Heroes are so annoying.
Awatar użytkownika
Mixthoor
Złodziej
Posty: 2334
Rejestracja: 12 listopada 2007, 13:15
Lokalizacja: Dojczlandia
Płeć:

Re: T2 FM: Keyhunt

Post autor: Mixthoor »

Przelazłem to coś, dzięki.
Bylem tam, ale za pierwszym razem nie moglem wskoczyć do pomieszczenia nad słońcem. Zrezygnowałem, ponieważ myślałem, ze dojdę tam z zupełnie innej strony. Dzięki za pomoc.
ODPOWIEDZ