T2 FM: Raid on Washout Central

Wejdź tutaj, jeśli utknąłeś w którejś fanmisji, potrzebujesz pomocy, chcesz wyrazić swoją opinię, podzielić się przemyśleniami na temat własnych lub cudzych FMs.

Moderator: Mixthoor

Awatar użytkownika
timon
Garrett
Posty: 3883
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 19:07

T2 FM: Raid on Washout Central

Post autor: timon »

Jakku zaginął na ulicy, czy ktoś wie gdzie go szukać ?
Zezwierzęcony, o zdradzieckiej mordzie, umysłowo niestabilny. Kanalia. Patologiczny element czyli OBYWATEL. Nie należący do ich wspólnoty narodowej. Hołota chamska. "Nie kocha Polski i Pana Boga"
Obcy kulturowo prezesowi
Awatar użytkownika
Bukary
Homo Rhetoricus
Posty: 5569
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 18:15
Lokalizacja: Gildia Topielników (przy tawernie Pod Rozszalałym Wichrem)

T2 FM: Raid on Washout Central

Post autor: Bukary »

Jakku został przecież na twoich oczach zabity przez dwóch złodziei! Nie śledziłeś go z gospody? :? Potem musisz iść za tymi złodziejami (chyba) i ukraść im to, co wzięli Jakku.
Thief Antologia PL: od 20 X 2006 w sklepach!
Zagraj w FM Old Comrades, Old Debts i zobacz moje zrzuty.
Awatar użytkownika
timon
Garrett
Posty: 3883
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 19:07

T2 FM: Raid on Washout Central

Post autor: timon »

Właśnie chodzi o to, że nie poszedłem/poszłam za Jakku tylko w innym kierunku. Potem zabiłam złodziei a po jakku ani śladu ( blondina )
Zezwierzęcony, o zdradzieckiej mordzie, umysłowo niestabilny. Kanalia. Patologiczny element czyli OBYWATEL. Nie należący do ich wspólnoty narodowej. Hołota chamska. "Nie kocha Polski i Pana Boga"
Obcy kulturowo prezesowi
Awatar użytkownika
Bukary
Homo Rhetoricus
Posty: 5569
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 18:15
Lokalizacja: Gildia Topielników (przy tawernie Pod Rozszalałym Wichrem)

T2 FM: Raid on Washout Central

Post autor: Bukary »

timon pisze:Właśnie chodzi o to, że nie poszedłem/poszłam za Jakku tylko w innym kierunku. Potem zabiłam złodziei a po jakku ani śladu ( blondina )

:D Cholera, nie wiem, jak ci wytłumaczyć, gdzie został zabity. To było w okolicy "kładek" przy strumieniach wody... :? Ale grałem w to kilka lat temu. A po co ci Jakku?
Thief Antologia PL: od 20 X 2006 w sklepach!
Zagraj w FM Old Comrades, Old Debts i zobacz moje zrzuty.
Awatar użytkownika
PiotrS
Złodziej
Posty: 2069
Rejestracja: 11 sierpnia 2002, 22:57
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:

T2 FM: Raid on Washout Central

Post autor: PiotrS »

Jakku jest Ci nie potrzebny. Masz znaleźć jego klucz, a on jest przy pasie złodzieja, który patroluje niewielki obszar, tylko... nie wiem gdzie to jest :wink: Odpaliłem save'a ale dawno w to grałem i gubię się w tych zakamarkach miasta.
Pozdrawiam
PiotrS
ODPOWIEDZ