TMA: Disorientation

Wejdź tutaj, jeśli utknąłeś w którejś fanmisji, potrzebujesz pomocy, chcesz wyrazić swoją opinię, podzielić się przemyśleniami na temat własnych lub cudzych FMs.

Moderator: Mixthoor

Awatar użytkownika
Paweuek
Gniew-Amon
Posty: 1879
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 12:25
Lokalizacja: Cytadela

T2 FM: Disorientation

Post autor: Paweuek »

Szczerze mówiąc, do biblioteki jakoś można się dostać. Wiem, bo otworzyłem w DE i znalazłem pomieszczenie z minami i sunburst device'ami i jakimś napisem ^^ BTW przy jednym z posągów leży książka, którą można przeczytać, ale nie da się jej dosięgnąć z tego podestu. Coś musi w tym być ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Leming
Złodziej
Posty: 2564
Rejestracja: 17 stycznia 2005, 10:16
Lokalizacja: Statua postępu

T2 FM: Disorientation

Post autor: Leming »

Udało mi się ukończyć tą bardzo dobrą fanmisję. Podoba mi się, gdyż ta misja jest nad wyraz "otwarta i wielopoziomowa". No i nie miałem żadnych problemów z szukaniem tego wszystkiego co potrzebne. Jedyne do czego mogę się przyczepić, to do strasznej ciemności (przynajmniej u mnie). Żeby widzieć cokolwiek poza latarniami musiałem rozjaśnić gammę na prawie maksimum.
Paweuek pisze:Komu udało się wejść do zamkniętej strefy zaraz koło startu przez wodospad?
Jaka lokacja, gdzie dokładnie?
eLPeeS pisze:Tą gdzie znajdujemy scroll pochlapany winem też. Podobnie nawiedzony dom czy co to tam jest a także bibliotekę keeperów, mieszkanko na poddaszu
To bądź tak dobry i podziel się proszę gdzie szukać tych wszystkich elementów. A znalazłeś tajne podziemne pomieszczenie, do którego wchodzi się przez zalany magazyn?

No i gdzie jest klucz do tylnych drzwi w tawernie?
Kupię Azjatkę - najlepiej Japonkę (może być używana)

Suma całkowitej ilości Informacji we Wszechświecie jest stała i jest równa 0 (zero)
Awatar użytkownika
dario
Arcykapłan
Posty: 1412
Rejestracja: 08 lutego 2007, 09:15
Lokalizacja: Tychy

T2 FM: Disorientation

Post autor: dario »

Leming pisze:No i gdzie jest klucz do tylnych drzwi w tawernie?
► Pokaż Spoiler
A jeżeli chodzi o to o czym piszą Paweuek i eLPeeS to ja też tam nie byłem :| trudna sprawa z tymi lokacjami.
Alla Juventus vincere non è importante. E’ l’unica cosa che conta
Awatar użytkownika
eLPeeS
Garrett
Posty: 3879
Rejestracja: 21 października 2004, 15:55

T2 FM: Disorientation

Post autor: eLPeeS »

Leming pisze:A znalazłeśtajne podziemne pomieszczenie, do którego wchodzi się przez zalany magazyn?
Owszem. I tak przy okazji to nie jest jedno pomieszczenie ;)
Leming pisze:Jaka lokacja, gdzie dokładnie?
Wejście na teren "lokacji" (jeszcze widać strzałę z liną która zapomniałem zabrać ;) ) --> http://img190.imageshack.us/img190/3090 ... 451850.jpg
Miejsce gdzie znajdujemy scroll zachlapany winem (strzała z liną nieodzowna) --> http://img36.imageshack.us/img36/9778/t ... 392067.jpg
Mieszkanko na poddaszu (skakanina po dachach - sugeruję zacząć od drugiej strony budynku) --> http://img193.imageshack.us/img193/4741 ... 432889.jpg
No a do biblioteki to chyba wszyscy dotarli ;) Poza tym warto pamiętać że jeśli gdzieś widać jakieś okienko, jakiś gzyms, jakiś parapet to pewnie można się tam jakoś dostać i coś tam pewnie jest. Aczkolwiek nie zawsze ;)
"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice."
Henry
Arcykapłan
Posty: 1420
Rejestracja: 10 października 2003, 22:15
Lokalizacja: Piła

T2 FM: Disorientation

Post autor: Henry »

O jakim zalanym magazynie piszecie?
Awatar użytkownika
eLPeeS
Garrett
Posty: 3879
Rejestracja: 21 października 2004, 15:55

T2 FM: Disorientation

Post autor: eLPeeS »

Chodzi o ten magazyn pomiędzy Condemned Building a innym magazynem z węglem. A przynajmniej mam nadzieję że o to chodzi bo jak nie to sam muszę znaleźć ;)
"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice."
Awatar użytkownika
Leming
Złodziej
Posty: 2564
Rejestracja: 17 stycznia 2005, 10:16
Lokalizacja: Statua postępu

T2 FM: Disorientation

Post autor: Leming »

eLPeeS a udało Ci się otworzyć te drzwi na tyłach tawerny? Chodzi oczywiście o te drzwi w środku budynku.

EDIT: Którędy dostać się do lokacji z obrazka nr 3? Bo te dachy są zbyt mało drewniane, żeby wbić strzałę. A jeśli chodzi o próbę wskoczenia na dach z drugiej strony, to jakoś nie mogę dosięgnąć. :|
Kupię Azjatkę - najlepiej Japonkę (może być używana)

Suma całkowitej ilości Informacji we Wszechświecie jest stała i jest równa 0 (zero)
Awatar użytkownika
eLPeeS
Garrett
Posty: 3879
Rejestracja: 21 października 2004, 15:55

T2 FM: Disorientation

Post autor: eLPeeS »

darioSS pisze:eLPeeS a udało Ci się otworzyć te drzwi na tyłach tawerny? Chodzi oczywiście o te drzwi w środku budynku.
No przecież już darioSS odpowiedział Ci na to pytanie ;)
Leming pisze:Którędy dostać się do lokacji z obrazka nr 3?
Trochę inna perspektywa na to jak dojść samemu ;) --> http://img37.imageshack.us/img37/7244/t ... 040029.jpg Przy wskoczeniu na dach budynku w którym jest ta cała kanciapa postać może się zaciąć. Trzeba się raz czy dwa razy podciągnąć czy tam podskoczyć i powinno być ok.
"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice."
Awatar użytkownika
Leming
Złodziej
Posty: 2564
Rejestracja: 17 stycznia 2005, 10:16
Lokalizacja: Statua postępu

T2 FM: Disorientation

Post autor: Leming »

eLPeeS pisze:No przecież już darioSS odpowiedział Ci na to pytanie ;)
Tylko, że odpowiedział nieprawidłowo. Żaden z tych kluczy nie pasuje do drzwi o które mi chodziło. A nie miałem na myśli tych drzwi ZA tawerną, tylko te jej W ŚRODKU.

EDIT: Nieważne. Już znalazłem sposób na otwarcie tych drzwi.
eLPeeS pisze:... nawiedzony dom...
A to to niby co jest i gdzie tego szukać?

Co prawda oceniłem już tę misję i wystawiłem jej wysoką ocenę, ale teraz po szukaniu sekretów mam jeszcze kilka uwag. "Obszar zamknięty" stanowi dosyć dużą połać miasta. Szkoda, że nie jest wykorzystany w żaden sposób. Wystarczyło wrzucić tam jakiegoś questa i trochę ułatwić wejście do niego, a byłoby kilkanaście minut ciekawej gry więcej. Szkoda było robić taki właściwie nie wykorzystany obszar.
No i ta cała Lady. Po tych 2 objectivach, które jej dotyczą to spodziewałem się czegoś więcej, jakiegoś biegania po pałacowych pokojach, jakiejś zagadki do rozwiązania czy coś. A tu? Najpierw stosunkowo trudne zdobycie klucza do tego pałacu Lady a w środku 2 ubogie pomieszczenia na krzyż i kobieta z mieczem? Dziwi to tym bardziej, że autor zadbał o wykończenie różnych tajnych i trudno dostępnych pomieszczeń, rozlokowanych po całym mieście. A właściwie wykończenie głównej lokacji pominął. Trochę szkoda.
Kupię Azjatkę - najlepiej Japonkę (może być używana)

Suma całkowitej ilości Informacji we Wszechświecie jest stała i jest równa 0 (zero)
Awatar użytkownika
eLPeeS
Garrett
Posty: 3879
Rejestracja: 21 października 2004, 15:55

T2 FM: Disorientation

Post autor: eLPeeS »

Leming pisze:A to to niby co jest i gdzie tego szukać?
Chodzi o budynek w którym słychać podejrzane odgłosy, walają się szkielety i jest zepsuta winda. Jeśli tam jeszcze nie dotarłeś to wejście jest właśnie przez zalany magazyn.
"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice."
Awatar użytkownika
Hattori
Młotodzierżca
Posty: 939
Rejestracja: 18 listopada 2011, 16:40
Lokalizacja: The Keepers' Chapel (Zamurze)
Kontakt:

Re: T2 FM: Disorientation

Post autor: Hattori »

eLPeeS pisze:
Leming pisze:Którędy dostać się do lokacji z obrazka nr 3?
Trochę inna perspektywa na to jak dojść samemu ;) --> http://img37.imageshack.us/img37/7244/t ... 040029.jpg Przy wskoczeniu na dach budynku w którym jest ta cała kanciapa postać może się zaciąć. Trzeba się raz czy dwa razy podciągnąć czy tam podskoczyć i powinno być ok.
Nie mam pojęcia, jak wskoczyć do tego miejsca, a link nie działa. Jakieś sugestie, jak się tam dostać?
Oraz jak zejść na dół biblioteki Keeperów?
Awatar użytkownika
Flavia
Egzekutor
Posty: 1606
Rejestracja: 07 maja 2012, 15:34
Lokalizacja: Dno Piekieł

Re: T2 FM: Disorientation

Post autor: Flavia »

Do Biblioteki nie zejdziesz.
A tego okna niestety nie pamiętam.
Heroes are so annoying.
Awatar użytkownika
Paweuek
Gniew-Amon
Posty: 1879
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 12:25
Lokalizacja: Cytadela

Re: T2 FM: Disorientation

Post autor: Paweuek »

► Pokaż Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
Hattori
Młotodzierżca
Posty: 939
Rejestracja: 18 listopada 2011, 16:40
Lokalizacja: The Keepers' Chapel (Zamurze)
Kontakt:

Re: T2 FM: Disorientation

Post autor: Hattori »

Dzięks, poradziłem sobie ze wszystkim (no, może poza jednym miejscem przy Hammerytach gdzie w oknie widać stosik monet nie do zgarnięcia, ale to i tak by nie dało 3500 lootu ;P ).
ODPOWIEDZ