Fanmisje idealne do multi

Wejdź tutaj, jeśli utknąłeś w którejś fanmisji, potrzebujesz pomocy, chcesz wyrazić swoją opinię, podzielić się przemyśleniami na temat własnych lub cudzych FMs.

Moderator: Mixthoor

Awatar użytkownika
Artass
Egzekutor
Posty: 1539
Rejestracja: 07 października 2006, 11:45
Lokalizacja: Kraków

Fanmisje idealne do multi

Post autor: Artass »

Od ostatniego czasu wraz z paroma osobami (właściwie to teraz tylko ze Spideyem) pocinam w T2 multi. Utworzyliśmy własnoręcznie dwa tryby - prostą kooperację i - co najciekawsze - konkurowanie ze sobą. Zasady są takie, że wygrywa ten kto wypełni więcej celów misji, zaczynamy w tym samym tempie jednak już po chwili, nawet nie zauważając, rozdzielamy się. Gdy spotkamy się w środku wykonywania misji, dochodzi do spektakularnych pojedynków na miecze. Ostatnio przeszliśmy tak parę misji, najciekawiej grało się we From Beneath the Sand.

Chciałbym, żebyście polecili mi największe, najbardziej rozbudowane FMki, z nastawieniem na takie typu Tomb Raider (jakieś katakumby, piramidy coś... za przykład niech posłuży ta wyżej wymieniona). Tak, tak dużo lepiej okrada się w trybie konkurencji jakieś grobowce czy inne tajemnicze tereny, niż zaludnione posiadłości i Miasto. I ten dreszczyk emocji, że przeciwnik może być już dalej od Ciebie... albo możesz go zaraz spotkać.

:jez
Obrazek
Awatar użytkownika
Leming
Złodziej
Posty: 2564
Rejestracja: 17 stycznia 2005, 10:16
Lokalizacja: Statua postępu

Re: Fanmisje idealne do multi

Post autor: Leming »

Artass pisze:Chciałbym, żebyście polecili mi największe, najbardziej rozbudowane FMki, z nastawieniem na takie typu Tomb Raider
7Sister? Nie koniecznie podziemia i grobowce (bo właściwie to miasto z takimi podziemnymi elementami), ale kampania złożona z 3 ogromnych misji.

Hej, a powiedzcie mi proszę jak wygląda sprawa... kluczy? Czy jak np. jeden złodziej otworzy drzwi, a potem je zamknie kluczem (przed tym drugim ;), to ten drugi już nie da rady przejść, czy może "krytyczny" ekwipunek jest jakoś dzielony? :))
Kupię Azjatkę - najlepiej Japonkę (może być używana)

Suma całkowitej ilości Informacji we Wszechświecie jest stała i jest równa 0 (zero)
Awatar użytkownika
Hadrian
Złodziej
Posty: 2423
Rejestracja: 08 stycznia 2009, 13:38
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Fanmisje idealne do multi

Post autor: Hadrian »

Ja niedługo do was dojdę Artass ;) 8-)
Awatar użytkownika
Artass
Egzekutor
Posty: 1539
Rejestracja: 07 października 2006, 11:45
Lokalizacja: Kraków

Re: Fanmisje idealne do multi

Post autor: Artass »

Leming pisze:Hej, a powiedzcie mi proszę jak wygląda sprawa... kluczy? Czy jak np. jeden złodziej otworzy drzwi, a potem je zamknie kluczem (przed tym drugim , to ten drugi już nie da rady przejść, czy może "krytyczny" ekwipunek jest jakoś dzielony?
W sumie to nigdy nie stanęliśmy przed tym problemem. Pewnie po prostu nie zamykalibyśmy za sobą drzwi

[ Dodano: Nie 26 Lip, 2009 14:29 ]
adriannn pisze:Ja niedługo do was dojdę Artass
Zapraszam serdecznie do skromnego grona fanów alternatywy dla Thievery.

[ Dodano: Nie 26 Lip, 2009 14:29 ]
I w ogólę wszystkich zapraszam :-D

[ Dodano: Nie 26 Lip, 2009 14:30 ]
Jeżeli ktoś chce wiedzieć jak to jest z instalacją i innymi sprawami technicznymi, pisać na GG.
Obrazek
Awatar użytkownika
Makao
Paser
Posty: 244
Rejestracja: 13 grudnia 2008, 17:49

Re: Fanmisje idealne do multi

Post autor: Makao »

Ja też chętnie zagram.
Awatar użytkownika
Hadrian
Złodziej
Posty: 2423
Rejestracja: 08 stycznia 2009, 13:38
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Fanmisje idealne do multi

Post autor: Hadrian »

Może ja coś skombinuję w DromEdzie, ale jest to dziwne że wszyscy DromEdziarze mówią początkowym: ,,Ciężki orzech do zgryzienia'' a dla mnie nie jest aż taki ciężki :P Mam pomysł na fajną FM ale do współpracy :( bo misja będzie miała dużo AI z wszystkich stron: Mechaniści, Młotowcy, Strażnicy, Złodzieje, Poganie i Szlachta.
Awatar użytkownika
dario
Arcykapłan
Posty: 1412
Rejestracja: 08 lutego 2007, 09:15
Lokalizacja: Tychy

Re: Fanmisje idealne do multi

Post autor: dario »

Artass pisze:Chciałbym, żebyście polecili mi największe, najbardziej rozbudowane FMki
Z mojego małego dotąd doświadczenia moge polecić tobie np.
* The Trickster's Castle - z umarlakami, dosyć rozbudowana
* Three Crowns - strasznie długa jest (liniowa do bólu)
* The Book of Prophecy 2 - nie ma w niej umarlaków, ale myśle, że jest dobra na T2 Multi
* poza tym możesz spróbować typowe misje Pedra jak: Mechanist Facility bądź John Dosio's Compound
Awatar użytkownika
Pablito
Kurszok
Posty: 509
Rejestracja: 15 lutego 2004, 20:40
Lokalizacja: Z tamtąd

Re: Fanmisje idealne do multi

Post autor: Pablito »

jak lubisz hardkor i ekstremalnie rozległe misje to spóbuj sobie Lord Alan's Factory - ze 3 godziny roboty przy tym miałem jak żem grał normalnie a ponadto na wyższych poziomach trudności gra się na czas (acz czasu było wiele)
ODPOWIEDZ