Bloodstone Prison - problem

Wejdź tutaj, jeśli utknąłeś w którejś fanmisji, potrzebujesz pomocy, chcesz wyrazić swoją opinię, podzielić się przemyśleniami na temat własnych lub cudzych FMs.

Moderator: Mixthoor

Mirkus
Miastolud
Posty: 41
Rejestracja: 15 czerwca 2003, 21:10

Bloodstone Prison - problem

Post autor: Mirkus »

Właśnie gram w pierwszą z nich nazywa się Bloodstone Prison no i się zaciąłem. Mam znaleść jakąś broszkę i przeszukać więzienne cele. Przeszukałem już każdy centymetr podłogi w każdej celi i nic, żadnej cholernej broszki. O co biega czy ktoś może się zlitować i mi pomóc. U góry w jednej z komnat gdzie chodzi duch są drzwi których nie idzie otworzyć. Czy coś przeoczyłem. HELP !!!
Awatar użytkownika
PiotrS
Złodziej
Posty: 2069
Rejestracja: 11 sierpnia 2002, 22:57
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:

Re: Bloodstone Prison - problem

Post autor: PiotrS »

Ja niestety nie pomogę, ale przy okazji chce Ci coś wyjaśnić. Wszystkich fanmisji jest ponad 300, pierwsze powstały 4 lat temu i szczerze pisząc nie pamiętamy wszystkich. Dlatego nie zdziw się, jak nikt nie odpowie na Twój apel. Chociaż Bloodstone Prison jest stosunkowo znaną i bardzo dobrą misją, może ktoś pamięta. Ale obiecuje w przypadku nowszych misji szczególnie do Thief 2 będzie lepiej :wink:

PS. Pisz tytuł misji w temacie, latwiej będzie to później odnaleźć.
Pozdrawiam
PiotrS
Awatar użytkownika
Bukary
Homo Rhetoricus
Posty: 5569
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 18:15
Lokalizacja: Gildia Topielników (przy tawernie Pod Rozszalałym Wichrem)

Re: Bloodstone Prison - problem

Post autor: Bukary »

Na GOLu napisałeś, że w zatopionej celi nic nie ma. Nieprawda. Coś w niej jest. Albo w celi obok. To pamiętam na 100 %. I Własnie jeden z celów misji wiąże się ze znalezieniem "tego czegoś" w zatopionej celi. :) Niestety, nie mam teraz zainstalowanego T1, więc nie mogę ci pomóc. :(
Thief Antologia PL: od 20 X 2006 w sklepach!
Zagraj w FM Old Comrades, Old Debts i zobacz moje zrzuty.
Awatar użytkownika
Bukary
Homo Rhetoricus
Posty: 5569
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 18:15
Lokalizacja: Gildia Topielników (przy tawernie Pod Rozszalałym Wichrem)

Re: Bloodstone Prison - problem

Post autor: Bukary »

Mirkus, jeszcze kilka rad w związku z tą misją:
► Pokaż Spoiler
Thief Antologia PL: od 20 X 2006 w sklepach!
Zagraj w FM Old Comrades, Old Debts i zobacz moje zrzuty.
Mirkus
Miastolud
Posty: 41
Rejestracja: 15 czerwca 2003, 21:10

Re: Bloodstone Prison - problem

Post autor: Mirkus »

No to mi pomogliście niech Was cholera. Jak już tu nikt nic nie wie no to nie wiem gdzie pisać. W celach znalazłem jakieś kosztowności i nic więcej. Forsy znalazłem tyle że jeden cel misji jest ok. Pozostaje jeszcze znaleść tą broszkę i wrócić do punktu startu. Ducha wykończyłem tym młotem z celi co leżał koło zwłok kolesia. I co dalej ? Może ktoś ma opisy przejść funmisji ?
Awatar użytkownika
PiotrS
Złodziej
Posty: 2069
Rejestracja: 11 sierpnia 2002, 22:57
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:

Re: Bloodstone Prison - problem

Post autor: PiotrS »

Mirkus pisze:No to mi pomogliście niech Was cholera.
Jak długo grasz w gry komputerowe? W jaka grę grałeś 4 lata temu? I powiedz mi jakiego koloru było słońce po wyjściu ze statku kosmicznego? :wink:
Pozdrawiam
PiotrS
Mirkus
Miastolud
Posty: 41
Rejestracja: 15 czerwca 2003, 21:10

Re: Bloodstone Prison - problem

Post autor: Mirkus »

Prawdziwy gracz nigdy nie zapomina :) A solucji jakiś nie posiadacie, lub linków do takowych. Jak były solucje do TI i TII to i do fanmisji szczególnie tych pierwszych coś powinno być.
Awatar użytkownika
MichalN
Ożywieniec
Posty: 98
Rejestracja: 07 września 2002, 19:47
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Kontakt:

Re: Bloodstone Prison - problem

Post autor: MichalN »

Więcej satysfakcji przyniesie Tobie samoczynne rozwiązanie zagadki!
Ja tez Ci nie pomogę, bo bardzo dawno grałem w tę misję (zresztą bardzo dobrą)!
I... nie miej nam za złe, że Ci nie pomagamy - chodzi o to, że po przejściu 300 Fanmisji w pamięci się coś zawsze zaciera (a już tym bardziej szczegóły)!
Powodzenia!
Pozdrawiam!
MichalN
Awatar użytkownika
Bańan
Skryba
Posty: 285
Rejestracja: 27 maja 2003, 15:33
Lokalizacja: Sanok

Re: Bloodstone Prison - problem

Post autor: Bańan »

Ja Bloodstone kończyłem niedawno też nie mogłem przejść tamten wisiorek czyjejś żony jest w składzie za posterunkiem ducha. Przechodziłem to w sposób następujący: pocziłem się przy drzwiach do tego pomieszczenia gdzie duch wchodził i wychodził jak duch wyszedł ja zablokowałem drzwi (własnym ciałem) i wszedłem do środka w tym pomieszczeniu był stół na nim klucz i zamknięte drzwi potrzebny jest "Vault key" znajduje się o ile pamiętam w sali tortur przy martwym gościu na podłodze lub gdzieś w tamtej okolicy.
Bańan
śruba + okręt = śrubokręt
radox
Akolita
Posty: 135
Rejestracja: 19 sierpnia 2002, 16:10
Lokalizacja: Somewhere

Re: Bloodstone Prison - problem

Post autor: radox »

Prawdziwy gracz nigdy nie zapomina ...
Przepraszam, czy są tu jacyś gracze komputerowi ?
Eeeeeee, coś mi się pomieszało... Przecież to nie Forum o grach komputerowych :wink:
Mirkus
Miastolud
Posty: 41
Rejestracja: 15 czerwca 2003, 21:10

Re: Bloodstone Prison - problem

Post autor: Mirkus »

Bańan ---> O widzisz to już jakieś konkretne informacje. Z tymi drzwiami zrobiłem tak jak ty. W środku faktycznie jest klucz, ale nie otwiera tych drzwi z tabliczką obok. Sala tortur powiadasz taaak trzeba będzie tam poszperać. Czyli broszka jest za tymi drzwiami. Gdybyś dokładnie przypomniał sobie gdzie był ten "Vault key" to napisz. Póki co dzięki i za to. Zaraz spróbuję.

MichalN-----> 300 misji !!! Robi wrażenie. A jak oceniasz tą 300-tu Megową misję do TII Calendar's.... Warto to zassać ?
Awatar użytkownika
otello
Skryba
Posty: 304
Rejestracja: 17 września 2002, 03:26
Lokalizacja: Radzyń Podlaski

Re: Bloodstone Prison - problem

Post autor: otello »

Chodzi ci o Calendras Legacy?
Warto!!!!!!
A jesli zatniesz sie gdzies po drodze to kilka osob bedzie ja pamietac.Zapytaj admina czy usunal juz watek z calendras.
Byl dosyc obszerny.
Awatar użytkownika
Bukary
Homo Rhetoricus
Posty: 5569
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 18:15
Lokalizacja: Gildia Topielników (przy tawernie Pod Rozszalałym Wichrem)

Re: Bloodstone Prison - problem

Post autor: Bukary »

otello pisze:Chodzi ci o Calendras Legacy?
Warto!!!!!!
A jesli zatniesz sie gdzies po drodze to kilka osob bedzie ja pamietac.Zapytaj admina czy usunal juz watek z calendras.
Byl dosyc obszerny.
Calendrę pamiętam dobrze (z wyjątkiem może ostatnij misji). Możecie pytać śmieło... ;) Ach, Mirkusie: zagraj wczesniej w "Calendra's Cistern"...
Thief Antologia PL: od 20 X 2006 w sklepach!
Zagraj w FM Old Comrades, Old Debts i zobacz moje zrzuty.
Mirkus
Miastolud
Posty: 41
Rejestracja: 15 czerwca 2003, 21:10

Re: Bloodstone Prison - problem

Post autor: Mirkus »

Bukary, Otello ---> Dzięki za info. Trzeba będzie zagrać póki macie świeżą pamięć :D

Pozwolicie jednak, że będę drążył temat Bloodstone Prison.

Bańan ----> HELP ! W sali tortur nic nie ma. Na zamkniętych drzwiach pisze że klucz ma jakiś strażnik i pada także imię brata Sebastiana. O co chodzi. Powiem szczerze że nikogo nie spotkałem takiego ani żywego ani martwego. W ekwipunku mam jakiś niebieski kryształ ale nie wiem czy mam go na czymś użyć czy co. Drzwi napewno nie idzie otworzyć tym ustrojstwem. Eeech ciężkie jest życie zlodzieja :cry:
Awatar użytkownika
Bańan
Skryba
Posty: 285
Rejestracja: 27 maja 2003, 15:33
Lokalizacja: Sanok

Re: Bloodstone Prison - problem

Post autor: Bańan »

Ech.... Ja tę misję przechodziłem na raty. Skończyłem niedawno ale klucz znalazłem dawno. Ale misja była fajna....więc przejde jeszcze raz :P
Jak znajdę to zaraz napiszę.
Bańan
śruba + okręt = śrubokręt
Awatar użytkownika
Bańan
Skryba
Posty: 285
Rejestracja: 27 maja 2003, 15:33
Lokalizacja: Sanok

Re: Bloodstone Prison - problem

Post autor: Bańan »

Poszukiwania poszły nadzwyczaj szybko i znalazłem. Na początku w korytarzu gdzie chodzą dwa haunty i jeden zombie-cywil są schody na góre do kaplicy tam chodzą dwa haunty i przy ołtarzu stoi duch hammeryty (może to Sebastian nie pytałem :wink: ), gdy zabijesz haunty zejdzie na dół do swojego pokoju gdzie jest sejf (nie można go normalnie otworzyć) otworzy go na chwilę wystarczającą żeby móc zabrać zawartość jest tam "Vault key" jak nie uda Ci się za pierwszym razem nie martw się on wyjdzie na górę do ołtarza ale za chwilę znowu zejdzie na dół. W sali tortur też leżał jakiś gość i miał klucz dlatego skojarzyło mi się.
Bańan
śruba + okręt = śrubokręt
Mirkus
Miastolud
Posty: 41
Rejestracja: 15 czerwca 2003, 21:10

Re: Bloodstone Prison - problem

Post autor: Mirkus »

Bańan -----> Masz u mnie browara :D Teraz wszystko jasne. Ja nie zabijałem ich tylko okradłem cały ołtarz i zostawiłem chłopaków w spokoju. Dlatego mogłem tak grać do końca świata i o jeden dzień dłużej i nic bym nie wymyślił. Wielkie dzięki. Mam nadzieję że jakby co to mogę na Ciebie jeszcze liczyć przy następnych misjach :D

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Bukary
Homo Rhetoricus
Posty: 5569
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 18:15
Lokalizacja: Gildia Topielników (przy tawernie Pod Rozszalałym Wichrem)

Re: Bloodstone Prison - problem

Post autor: Bukary »

Mirkus pisze:Bańan -----> Masz u mnie browara :D Teraz wszystko jasne.
Przecież dokładnie o tym pisałem ci kilka postów temu... :(
Thief Antologia PL: od 20 X 2006 w sklepach!
Zagraj w FM Old Comrades, Old Debts i zobacz moje zrzuty.
Awatar użytkownika
otello
Skryba
Posty: 304
Rejestracja: 17 września 2002, 03:26
Lokalizacja: Radzyń Podlaski

Re: Bloodstone Prison - problem

Post autor: otello »

Bukary pisze:
Mirkus pisze:Bańan -----> Masz u mnie browara :D Teraz wszystko jasne.
Przecież dokładnie o tym pisałem ci kilka postów temu... :(
Ale nie powiedziales mu jako prawowity zlodziej ze trzeba palnac tego i owego :wink:
Awatar użytkownika
Nivellen
Złodziej
Posty: 2799
Rejestracja: 30 stycznia 2003, 23:21

Re: Bloodstone Prison - problem

Post autor: Nivellen »

otello pisze:
Bukary pisze:
Mirkus pisze:Bańan -----> Masz u mnie browara :D Teraz wszystko jasne.
Przecież dokładnie o tym pisałem ci kilka postów temu... :(
Ale nie powiedziales mu jako prawowity zlodziej ze trzeba palnac tego i owego :wink:
A spojlerów to się nie czyta , a...
(wystarczy zaznaczyć)
Awatar użytkownika
Bańan
Skryba
Posty: 285
Rejestracja: 27 maja 2003, 15:33
Lokalizacja: Sanok

Re: Bloodstone Prison - problem

Post autor: Bańan »

A spojlerów to się nie czyta , a...
(wystarczy zaznaczyć)
Jesteś zazdrosny Bukary?
---> Nivllen Dzięki nie wpadłem na to :oops:
Bańan
śruba + okręt = śrubokręt
Awatar użytkownika
Nivellen
Złodziej
Posty: 2799
Rejestracja: 30 stycznia 2003, 23:21

Re: Bloodstone Prison - problem

Post autor: Nivellen »

Bańan pisze: Nivllen Dzięki nie wpadłem na to :oops:
Sam też kiedyś tak miałem :D . Pozdrawiam.
Mirkus
Miastolud
Posty: 41
Rejestracja: 15 czerwca 2003, 21:10

Re: Bloodstone Prison - problem

Post autor: Mirkus »

Bukary ----> Dla mnie spojler kojarzy się tylko z Formułą 1 :) A tak poważnie to dopiero teraz zajarzyłem że ukryłeś tekst. Musicie mi wybaczyć, ale jestem tu nowy i nie znam tych wszystkich waszych sztuczek. Ale dzięki za porady. Mnie tak naprawdę już tylko brakowało wykonać punkt 1.

Teraz gram w misję Circle of Strain 3 to ta w której trzeba wykraść Święty Graal. Na razie idzie zgodnie z planem.

PS. Fajne macie te twarze przy postach. Skąd można coś takiego sobie zafundować ?
Awatar użytkownika
Nivellen
Złodziej
Posty: 2799
Rejestracja: 30 stycznia 2003, 23:21

Re: Bloodstone Prison - problem

Post autor: Nivellen »

Mirkus pisze:
PS. Fajne macie te twarze przy postach. Skąd można coś takiego sobie zafundować ?
Uśmiechnij się ładnie do PiotraS (na PW-prywatna wiadomość)
Awatar użytkownika
Acolithus
Mechanista
Posty: 424
Rejestracja: 12 maja 2003, 18:35
Lokalizacja: Myślenice

Re: Bloodstone Prison - problem

Post autor: Acolithus »

Po 1 po cholere wam te
► Pokaż Spoiler
dla ozdoby czy co ?? ja troche wczesniej wpadlem na to ale mnie i tak wkurza jak musze zaznaczac
po 2 co ja mam zrobic jak tego ducha zabilem ?? normalnie pare razy w niego z miecza walnelem mam zrestartowac misje ??
ODPOWIEDZ