Pomysł na fanmisję - The Cube

Wejdź tutaj, jeśli utknąłeś w którejś fanmisji, potrzebujesz pomocy, chcesz wyrazić swoją opinię, podzielić się przemyśleniami na temat własnych lub cudzych FMs.

Moderator: Mixthoor

Awatar użytkownika
Gregorius
Egzekutor
Posty: 1716
Rejestracja: 28 maja 2003, 08:47
Lokalizacja: Civitas Kielcensis
Kontakt:

Pomysł na fanmisję - The Cube

Post autor: Gregorius »

Czy dało by się zrealizować w DromEd'zie pomysł z filmu "The Cube" :?:

Tzn. Ogromny labirynt z sześciennych pomieszczeń wypełnionych pułapkami (to na pewno), dodatkowo żeby te pomieszczenia się przesuwały względem siebie co jakiś czas (jak w filmie)??

Jeśli tak, to można na tej bazie zrealizować niezłą FanMisję :szok9: Niekoniecznie z fabułą zgodną z filmem, łatwo coś ciekawego wymyśleć w takim otoczeniu...
Początek powinien pozostać taki sam, tzn. Garret budzi się w pustym pomieszczeniu, bez broni, nie wie dlaczego i kiedy się tu znalazł. Współpraca z innymi "więźniami" chyba odpada...

Oczywiście wersja bez ruchomych pomieszczeń też mogłaby być ciekawa, ale coś takiego już było w T1 "The Sword".

Czy coś takiego dałoby się zrobić? Jeżeli nie to chociaż coś podobnego? Może ktoś wykorzysta mój pomysł? :confused
Awatar użytkownika
Bukary
Homo Rhetoricus
Posty: 5569
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 18:15
Lokalizacja: Gildia Topielników (przy tawernie Pod Rozszalałym Wichrem)

Re: Pomysł na fanmisję - The Cube

Post autor: Bukary »

Przecież to byłaby śmiertelnie nudna misja... :(

Gregorius, wyraźnie szukasz osoby, która zrealizuje twoje pomysły... Chciałoby się mieć wzmiankę w pliku tekstowym misji, co? ;)
Thief Antologia PL: od 20 X 2006 w sklepach!
Zagraj w FM Old Comrades, Old Debts i zobacz moje zrzuty.
Awatar użytkownika
timon
Garrett
Posty: 3883
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 19:07

Re: Pomysł na fanmisję - The Cube

Post autor: timon »

gregorius , nie przejmuj się "starym marudą" Bukarym. Rzucaj pomysłami, może komuś ( np. mi ) coś się spodoba.
Zezwierzęcony, o zdradzieckiej mordzie, umysłowo niestabilny. Kanalia. Patologiczny element czyli OBYWATEL. Nie należący do ich wspólnoty narodowej. Hołota chamska. "Nie kocha Polski i Pana Boga"
Obcy kulturowo prezesowi
Awatar użytkownika
SETH
Akolita
Posty: 132
Rejestracja: 02 maja 2003, 16:34
Lokalizacja: z cienia

Re: Pomysł na fanmisję - The Cube

Post autor: SETH »

Dlaczego nudna?? Unikanie pułapek, spotykanie zombi (dawnych więzniów :wink: ). Co chwile odkrywalibysmy *skad* tak naprawde sie tu wzielismy itd. Ja byl chcial w cos takiego zagrac :)
Awatar użytkownika
otello
Skryba
Posty: 304
Rejestracja: 17 września 2002, 03:26
Lokalizacja: Radzyń Podlaski

Re: Pomysł na fanmisję - The Cube

Post autor: otello »

Qrde.Chyba znowu odkurze dromeda :?
Awatar użytkownika
Gregorius
Egzekutor
Posty: 1716
Rejestracja: 28 maja 2003, 08:47
Lokalizacja: Civitas Kielcensis
Kontakt:

Re: Pomysł na fanmisję - The Cube

Post autor: Gregorius »

Bukary pisze:Gregorius, wyraźnie szukasz osoby, która zrealizuje twoje pomysły... Chciałoby się mieć wzmiankę w pliku tekstowym misji, co? ;)
Sława mnie nie pociąga 8-) moje nazwisko i ja już kilka razy byliśmy w ciekawszych dla społeczeństwa miejscach niż plik tekstowy FanMisji... :wink:
Nie mam czasu na realizację pomysłów i uczenie się DromEd'a, to może ktoś się zamiast mnie na to pokusi...

Co do samego pomysłu: mogło by to być ciekawe, bo przecieża fabuła filmu nie ogranicza się do przechodzenia kolejnych pomieszczeń (było by to śmiertelnie nudne) :sleep W samą misję można by wpleść niezłą historię (jeśli jest chętny to mogę pomyśleć nad "scenariuszem").

Pytanie tylko czy engine DromEd'a potrafiłby coś takiego zrealizować :?:
Awatar użytkownika
Maveral
Bruce Dickinson
Posty: 4661
Rejestracja: 11 kwietnia 2003, 12:07
Lokalizacja: Radlin
Płeć:

Re: Pomysł na fanmisję - The Cube

Post autor: Maveral »

Już raz ktoś się podjął zrobienia mapki z filmu "The Cube" dla Q3 i nie bardzo mu to wyszło. Tylko osiem pomieszczeń w tym trzy pułapki - nic specjalnego. Nie znam się na DromEDzie ale taką mapkę chyba byłoby ciężko zrobić.
Ciemność jest naszym sprzymierzeńcem!
Awatar użytkownika
SETH
Akolita
Posty: 132
Rejestracja: 02 maja 2003, 16:34
Lokalizacja: z cienia

Re: Pomysł na fanmisję - The Cube

Post autor: SETH »

Maveral pisze:Nie znam się na DromEDzie ale taką mapkę chyba byłoby ciężko zrobić.
Ale zrobic sie da :wink:
Aen
Mechanista
Posty: 423
Rejestracja: 01 listopada 2002, 12:43
Lokalizacja: Elbląg

Re: Pomysł na fanmisję - The Cube

Post autor: Aen »

Podoba mi sie pomysl z zombiakami- bylymi wiezniami. W sali z pulapka np.kwasowa chodzilby taki nadpalony, na wpol stopiony trupek, w sali z kolcami podziurawiony jak sito:)....
Kobiety są jak szanse - niewykorzystane, mszczą się okrutnie!
ODPOWIEDZ