Najlepsza FM T2 2009 Roku !!!

Wejdź tutaj, jeśli utknąłeś w którejś fanmisji, potrzebujesz pomocy, chcesz wyrazić swoją opinię, podzielić się przemyśleniami na temat własnych lub cudzych FMs.

Moderator: Mixthoor

Najlepsza fan misja 2009 roku to według Ciebie:

Czas głosowania minął 10 lutego 2010, 21:07

Disorientation
0
Brak głosów
Eclipsed
2
10%
Keeper Investigations
5
25%
Rose Cottage
10
50%
The Night Before Christmas
0
Brak głosów
The Seven Shades of Mercury
1
5%
The Sun Within and The Sun Without
0
Brak głosów
Third Time's The Charms (zwycięzca Vertical Contest)
1
5%
Wicked Relics
0
Brak głosów
Unholy Vivid Innocence
1
5%
Inna
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 20

Awatar użytkownika
dario
Arcykapłan
Posty: 1412
Rejestracja: 08 lutego 2007, 09:15
Lokalizacja: Tychy

Najlepsza FM T2 2009 Roku !!!

Post autor: dario »

Witam ;) !

Pomyślałem sobie, że dobrym pomysłem będzie stworzenie ankiety na temat najlepszej fan misji ubiegłego roku. 2009 rok obfitował w sporo nowości w "Świecie Thiefa" m.in. przez zapowiedź 4 części złodzieja jak również wydaniu sporej ilości fan misji do Dark Moda.

Jako, że w dalszym ciągu wychodzą fan misje do wszystkich części Thiefa to chyba większość forumowiczów zgodzi się ze mną, iż największym zainteresowaniem cieszą się fan misje pod (do) Thiefa 2. Dlatego ankieta dotyczyć będzie wyłącznie T2.

W ankiecie umieściłem 10 fan misji, według mnie najlepszych bądź też godnych rywalizacji o tytuł najlepszej. Przy tworzeniu ankiety sugerowałem się Waszymi opiniami, ocenami jak i trudnościami przy przechodzeniu każdej z nich (co oznaczało również zainteresowanie) plus forum TTLG.

Jestem ciekaw Waszych głosów i tego która fan misja według Was okaże się tą najlepszą. Można oddać maksymalnie 2 głosy bez możliwości zmiany. ;)
Ostatnio zmieniony 20 stycznia 2010, 21:21 przez dario, łącznie zmieniany 2 razy.
Alla Juventus vincere non è importante. E’ l’unica cosa che conta
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Garrett
Posty: 5183
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 21:32
Lokalizacja: Świątynia Nieba z Zaginionego Miasta
Płeć:
Kontakt:

Re: Najlepsza FM T2 2009 Roku !!!

Post autor: SPIDIvonMARDER »

Bym prosil, by termin oddania głosów był dość długi. Chciałbym uzupełnić kilka FMek... myslę, że nie tylko ja mam zaległosci :)
Obrazek
Awatar użytkownika
dario
Arcykapłan
Posty: 1412
Rejestracja: 08 lutego 2007, 09:15
Lokalizacja: Tychy

Re: Najlepsza FM T2 2009 Roku !!!

Post autor: dario »

Ajć :oops: miałem troszke problem z ankietą, ale już wszystko naprawione xD Termin został przedłużony do 21 dni więc do Lutego ;)
Alla Juventus vincere non è importante. E’ l’unica cosa che conta
Awatar użytkownika
Zaratul
Młotodzierżca
Posty: 892
Rejestracja: 13 stycznia 2008, 21:42
Lokalizacja: Poznań

Re: Najlepsza FM T2 2009 Roku !!!

Post autor: Zaratul »

Zagłosowałem na Seven Shades of Mercury i Rose Cottage.RC to chyba wiadomo za co? :) Za design,klimat i uczucie strachu jakiego nigdy nie miałem.Głos na SSoM za pomysł,świetny projekt katedry i rewelacyjny gameplay.Ja wiem że tylko 2 misje można wybrać ale napiszę tylko że dla mnie trzecie miejsce ma Eclipse,świetna misja miejska+undeadzi.
Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Garrett
Posty: 5183
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 21:32
Lokalizacja: Świątynia Nieba z Zaginionego Miasta
Płeć:
Kontakt:

Re: Najlepsza FM T2 2009 Roku !!!

Post autor: SPIDIvonMARDER »

Warto dodać "Whispers in the Desert"... to była świetna FMka :)
Obrazek
Awatar użytkownika
dario
Arcykapłan
Posty: 1412
Rejestracja: 08 lutego 2007, 09:15
Lokalizacja: Tychy

Re: Najlepsza FM T2 2009 Roku !!!

Post autor: dario »

Tak tylko, że misja została wydana w 2008 roku ;)
Alla Juventus vincere non è importante. E’ l’unica cosa che conta
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Garrett
Posty: 5183
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 21:32
Lokalizacja: Świątynia Nieba z Zaginionego Miasta
Płeć:
Kontakt:

Re: Najlepsza FM T2 2009 Roku !!!

Post autor: SPIDIvonMARDER »

Rose Cottage... za najstraszniejsza przygodę od czasów Robbing the Cradle ;) oraz genialne wykonania.
Keeper Inv... również za mistrzowskie wykonanie, dobre mapy, ciekawą fabułę oraz dopracowane detale do perfekcji. To takie Sven Sister... tylko trochę inne :)
Obrazek
Awatar użytkownika
dario
Arcykapłan
Posty: 1412
Rejestracja: 08 lutego 2007, 09:15
Lokalizacja: Tychy

Re: Najlepsza FM T2 2009 Roku !!!

Post autor: dario »

Nie spodziewałem się, że Keeper Investigations będzie tak wysoko notowany :P szczerze to musze się przyznać, że nie grałem w tą nową wersje z 5 misjami...

It's time to begin... 8-)
Alla Juventus vincere non è importante. E’ l’unica cosa che conta
Awatar użytkownika
Spidey
Poganin
Posty: 727
Rejestracja: 18 marca 2009, 14:17
Lokalizacja: Bytom

Re: Najlepsza FM T2 2009 Roku !!!

Post autor: Spidey »

Żartujesz? To najlepsza FM zaraz po Rose Cottage. Zabieraj sie za to jak najszybciej. :zab
Jeszcze nie ukończyłem wszystkich pozycji wymienionych w ankiecie, ale już pozwoliłem sobie zagłosować właśnie na te dwie FMki.
Zanim wszystkie ukończę, termin głosowania minie. :zdz Choć wydaje mi się, że tych FMek długo nic nie pobije.
Człowiek, który uczy się tylko tego, co inni już wiedzą, podobny jest w ignorancji do osoby, która nie uczy się w ogóle.        ~Kronika Pierwszego Wieku
Awatar użytkownika
dario
Arcykapłan
Posty: 1412
Rejestracja: 08 lutego 2007, 09:15
Lokalizacja: Tychy

Re: Najlepsza FM T2 2009 Roku !!!

Post autor: dario »

Ankieta zakończona :) ! Zwycięzcą okazał się jednak Rose Cottage Saturnine'a z dorobkiem 10 głosów! Drugie miejsce należy się dla Keeper Investigations, no i trzecie dla Eclipsed.

Szczerze to spodziewałem się znacznie innej rywalizacji. Sam głosowałem na Rose Cottage i Eclipsed, a wahałem się jeszcze między Seven Shades of Mercury i właśnie takiej rywalizacji się spodziewałem, a tu taka niespodzianka ;). Dzięki wszystkim za udział w ankiecie :)
Alla Juventus vincere non è importante. E’ l’unica cosa che conta
Awatar użytkownika
Spidey
Poganin
Posty: 727
Rejestracja: 18 marca 2009, 14:17
Lokalizacja: Bytom

Re: Najlepsza FM T2 2009 Roku !!!

Post autor: Spidey »

Zgadzam się, że Eclipsed ma świetny klimat, ale strasznie dużo bugów. Za to Keeper Investigations np. też nie jest nudne, nie naliczyłem zbyt dużo błędów, klimat spoko, fabuła też, misja długa, bo 5-ciopoziomowa... czego chcieć wiecej (no, może poza lepszymi teksturkami)? Niemniej jednak Eclipsed zasłużyło sobie na 3 miejsce. :)
Człowiek, który uczy się tylko tego, co inni już wiedzą, podobny jest w ignorancji do osoby, która nie uczy się w ogóle.        ~Kronika Pierwszego Wieku
Awatar użytkownika
eLPeeS
Garrett
Posty: 3879
Rejestracja: 21 października 2004, 15:55

Re: Najlepsza FM T2 2009 Roku !!!

Post autor: eLPeeS »

Po pierwsze to wow! Nawet nie wiedziałem że jest takowa ankieta i nie dane mi było zagłosować :smu

Po drugie to ankieta jest trochę bez sensu. Między innymi dlatego że Spidi ma rację i brakuje w niej "Whispers in the Desert" (25.05.2009) no i też choćby bardzo fajnej "The Book of Prophecy - Part 2 (The Hidden City)" (27.01.2009). Znalazła się tam zaś, i zajęła drugie miejsce, FMka wydana w 2008 roku - " Keeper Investigations" ;)
"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice."
Awatar użytkownika
dario
Arcykapłan
Posty: 1412
Rejestracja: 08 lutego 2007, 09:15
Lokalizacja: Tychy

Re: Najlepsza FM T2 2009 Roku !!!

Post autor: dario »

Whispers in the Desert została wydana w 2008 roku, ale na naszym forum dopiero 25.05.2009. Keeper Investigations może zostało wydane w 2008 roku, ale jak pewnie zwrociłeś uwage (bądź też nie) mowa tutaj o najnowszej wersji z 5 misjami z Września 2009. Natomiast The Book of Prophecy uznałem za fan misje słabą i nie mającą szans z połową tytułów w ankiecie. BTW ostatecznie do wyboru była opcja "Inna", gdzie można było zagłosować a jedynie w poście uwzględnić o jaką fan misje chodzi ;) . Tak czy inaczej dzięki za komentarz co do ankiety. W przyszłym roku (jakby co) postaram się bardziej sprecyzować ankiete i umieścić w niej więcej tytułów :)
Alla Juventus vincere non è importante. E’ l’unica cosa che conta
Awatar użytkownika
eLPeeS
Garrett
Posty: 3879
Rejestracja: 21 października 2004, 15:55

Re: Najlepsza FM T2 2009 Roku !!!

Post autor: eLPeeS »

Whispers in the Desert została wydana w 2009. Sprawdź na ttlg albo w DarkLoaderze. Pewnie zasugerowałeś się tym co w wątku napisałem Abru a chłop się najzwyczajniej w świecie machnął ;) Tak że w ankiecie powinna się jednak znaleźć. Co do reszty zgoda. Faktycznie przy Keeper Investigations nie zauważyłem że wyszły kolejne misje (trzeba będzie zagrać) a co do The Book of Prophecy to jak widać kwestia gustu. Dlatego może lepszym wyjście zamiast ankiety za rok byłby aby w postach zgłaszać po 3 kandydatury. W ten sposób uniknie się i manipulacji przy ankiecie (głupie głosy na kiepskie misje) i da to też gwarancje że żadna wybitna w oczach graczy FMka nie umknie osobie tworzącej ankietę ;)
"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice."
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Garrett
Posty: 5183
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 21:32
Lokalizacja: Świątynia Nieba z Zaginionego Miasta
Płeć:
Kontakt:

Re: Najlepsza FM T2 2009 Roku !!!

Post autor: SPIDIvonMARDER »

Zawsze można zrobić drugą ankietę...
Cieszę się, że wygrały moje propozycje. Oby w tym roku wyszły równie genialne FMki :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Nivellen
Złodziej
Posty: 2799
Rejestracja: 30 stycznia 2003, 23:21

Re: Najlepsza FM T2 2009 Roku !!!

Post autor: Nivellen »

A mnie jest szkoda "Third Time's The Charms". Świetnie zaprojektowana i wykonana misja, z bardzo ciekawym i rzadko sposobem eksploracji. Dla mnie zasługiwała co najmniej na 3 miejsce.
Jeśli lubisz mroczne tajemnice i zamki...
Zapraszam do obejrzenia zrzutów z powstającej Fanmisji
Awatar użytkownika
Abru
Młotodzierżca
Posty: 896
Rejestracja: 22 września 2002, 13:00

Re: Najlepsza FM T2 2009 Roku !!!

Post autor: Abru »

Whispers in the Desert została wydana w 2009. Sprawdź na ttlg albo w DarkLoaderze. Pewnie zasugerowałeś się tym co w wątku napisałem Abru a chłop się najzwyczajniej w świecie machnął
Dziękuje za informacje. Szkoda, że tak późno. :) Niestety musiałem usunąć obrazek, ponieważ na forum od pewnego czasu istnieje limit rozdzielczości (max 600px).

http://thief-forum.pl/viewtopic.php?f=6&t=4994
Zablokowany