T2: bez nazwy

Wejdź tutaj, jeśli utknąłeś w którejś fanmisji, potrzebujesz pomocy, chcesz wyrazić swoją opinię, podzielić się przemyśleniami na temat własnych lub cudzych FMs.

Moderator: Mixthoor

Awatar użytkownika
Hadrian
Złodziej
Posty: 2423
Rejestracja: 08 stycznia 2009, 13:38
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: T2: bez nazwy

Post autor: Hadrian »

No właśnie. Mój mail to: adriannn3@wp.pl
Awatar użytkownika
raven4444
Szaman
Posty: 1011
Rejestracja: 29 lipca 2007, 14:00
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: T2: bez nazwy

Post autor: raven4444 »

A mogę się pobawić a co !
Awatar użytkownika
Keeper in Training
Arcykapłan
Posty: 1409
Rejestracja: 01 października 2009, 15:01
Lokalizacja: Miasto, Południowa Dzielnica (przy fontannie)
Kontakt:

Re: T2: bez nazwy

Post autor: Keeper in Training »

raven4444 pisze:A mogę się pobawić a co !
Brzmi ciekawie. Jejku, ale chciałabym mieć troszeczkę czasu wolnego... Można wiedzieć, kiedy zamierzasz to wypuścić? Pomogłabym z chęcią, ale do końca listopada jestem zarżnięta. Znajomy nekromanta obudzi mnie dopiero w grudniu, dlatego wtedy śmiało daj znać, a z radością zagram. Niezależnie mogę dać "mirrora" i informację na mojej stronie o premierze.

No i oczekujemy odpowiedzi na kilka pytań:
1. jaki jest temat przewodni,
2. co nieco o fabule,
3. rozmiar mapy i główne motywy architektoniczne,
4. preferowany styl gry (da się w pełni ghostować?),
5. na jakich przeciwników mamy spodziewać się natrafić.

Pozdrawiam! Ach, rozbudziłeś żądzę fanmisji, Timon. I to akurat w chwili, gdy powinnam całym sercem oddać się pracy. Nieładnie :twisted: .
"(...) Garrett had the humbling realisation that he'd smothered more girls than he'd kissed. A good deal more. An embarrassingly good deal." - RedNightmare, "Half-Full"
Awatar użytkownika
Mixthoor
Złodziej
Posty: 2334
Rejestracja: 12 listopada 2007, 13:15
Lokalizacja: Dojczlandia
Płeć:

Re: T2: bez nazwy

Post autor: Mixthoor »

Nie ujawniaj tych informacji, żeby nie zepsuć inny gry ;)
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Garrett
Posty: 5183
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 21:32
Lokalizacja: Świątynia Nieba z Zaginionego Miasta
Płeć:
Kontakt:

Re: T2: bez nazwy

Post autor: SPIDIvonMARDER »

Własnie, Keeper poproś o to na PW, bo takie spoilery na początku każdej FMki za dużo zabierają niespodzianek :)
Obrazek
Awatar użytkownika
timon
Garrett
Posty: 3883
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 19:07

Re: T2: bez nazwy

Post autor: timon »

Faza betatestów się trochę przesunęła - nowszy silnik dromeda itp, itd.

Kepper: mogę powiedzieć tylko to co widać na zrzutach. Misja miejska, zimą a celem jest ..... kradzież.
Zezwierzęcony, o zdradzieckiej mordzie, umysłowo niestabilny. Kanalia. Patologiczny element czyli OBYWATEL. Nie należący do ich wspólnoty narodowej. Hołota chamska. "Nie kocha Polski i Pana Boga"
Obcy kulturowo prezesowi
Awatar użytkownika
Keeper in Training
Arcykapłan
Posty: 1409
Rejestracja: 01 października 2009, 15:01
Lokalizacja: Miasto, Południowa Dzielnica (przy fontannie)
Kontakt:

Re: T2: bez nazwy

Post autor: Keeper in Training »

Dobrze, może być na PW. Wydawało mi się, że dołączam się do chóru zniecierpliwionych i żądnych Timonowych misji głosów 8-) .
timon pisze:Faza betatestów się trochę przesunęła - nowszy silnik dromeda itp, itd.

Kepper: mogę powiedzieć tylko to co widać na zrzutach. Misja miejska, zimą a celem jest ..... kradzież.
Naprawdę??? No, proszę, to coś nowego. Nie wpadłabym :twisted: .

Na serio, możemy poczekać. Jeśli po wspomnianym terminie jeszcze będziesz kogoś szukał, daj mi znać.

PS Liczę na to, że będzie dużo zakamarków, zaułków i otwieralnych drzwi ;). Ciekawe, czy dostarczysz nam też możliwości powspinania się na dachy. Bo pływanie już jest, to fajnie. Chyba wszyscy kochają rzucanie się do wody i obserwacja wkurzających się strażników, którzy boją się pływać.
"(...) Garrett had the humbling realisation that he'd smothered more girls than he'd kissed. A good deal more. An embarrassingly good deal." - RedNightmare, "Half-Full"
uther
Akolita
Posty: 146
Rejestracja: 14 stycznia 2008, 22:49

Re: T2: bez nazwy

Post autor: uther »

No i jak tam, testy się w końcu zaczęły?
Awatar użytkownika
timon
Garrett
Posty: 3883
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 19:07

Re: T2: bez nazwy

Post autor: timon »

Kończą się.
Zezwierzęcony, o zdradzieckiej mordzie, umysłowo niestabilny. Kanalia. Patologiczny element czyli OBYWATEL. Nie należący do ich wspólnoty narodowej. Hołota chamska. "Nie kocha Polski i Pana Boga"
Obcy kulturowo prezesowi
Awatar użytkownika
timon
Garrett
Posty: 3883
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 19:07

Re: T2: bez nazwy

Post autor: timon »

Misja się ukazała, tu jest info na ten temat http://thief-forum.pl/viewtopic.php?f=6&t=5955
Zezwierzęcony, o zdradzieckiej mordzie, umysłowo niestabilny. Kanalia. Patologiczny element czyli OBYWATEL. Nie należący do ich wspólnoty narodowej. Hołota chamska. "Nie kocha Polski i Pana Boga"
Obcy kulturowo prezesowi
ODPOWIEDZ