T2FM - Noc w Rocksbourg - Spolszczenie

Wejdź tutaj, jeśli utknąłeś w którejś fanmisji, potrzebujesz pomocy, chcesz wyrazić swoją opinię, podzielić się przemyśleniami na temat własnych lub cudzych FMs.

Moderator: Mixthoor

Awatar użytkownika
Edversion
Arcykapłan
Posty: 1405
Rejestracja: 21 sierpnia 2006, 10:19
Lokalizacja: Zabrze

T2FM - Noc w Rocksbourg - Spolszczenie

Post autor: Edversion »

Załączam plik z polskimi tekstami do pierwszej misji z sześcio-częściowej kampani 'Noc w Rocksborg'. Za parę dni powinno się ujawić spolszczenie do drugiej misji, nad którą też już pracuję.
Spolszczenie tekstu z briefingu możecie przeczytać w pliku 'Depart', który powinien się wyświetlić, podczas kliknięcia na misję w DarkLoaderze. Mam nadzieję, że będzie się wam podobać. ;)

Sposób instalowania spolszczenia: wypakuj foldery (Books, intrface, string + plik tekstowy) do oryginalnego folderu z misją (którą powinieneś był wcześniej ściągnąć). Pliki powinny zastąpić się samoistnie. UWAGA! W ten sposób stracisz bezpowrotnie teksty angielskie.

Proszę o zgłaszanie wszelkich błędów itp. ;)
I życzę miłej zabawy. ;)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 09 sierpnia 2010, 20:15 przez Edversion, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Hadrian
Złodziej
Posty: 2423
Rejestracja: 08 stycznia 2009, 13:38
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: T2FM - Noc w Rocksbourg - Spolszczenie

Post autor: Hadrian »

Dzięki, dzisiaj zagram :-] Teraz trzeba zawołać Marca żeby wstawił Rocksburg PL na swojego bloga :)
Awatar użytkownika
Edversion
Arcykapłan
Posty: 1405
Rejestracja: 21 sierpnia 2006, 10:19
Lokalizacja: Zabrze

Re: T2FM - Noc w Rocksbourg - Spolszczenie

Post autor: Edversion »

Jak obiecałem, dodałem już spolszczenie drugiej misji (w pierwszym poście). Gdy tylko będę mógł, przysiądę nad trzecią (ostatnią dotychczas) misją. Zajmie mi ona o wiele więcej czasu, mam jednak nadzieję, że Budowniczy obdarzy mnie cierpliwością w pracy. ;)
Awatar użytkownika
Edversion
Arcykapłan
Posty: 1405
Rejestracja: 21 sierpnia 2006, 10:19
Lokalizacja: Zabrze

Re: T2FM - Noc w Rocksbourg - Spolszczenie

Post autor: Edversion »

Dostępne już jest spolszczenie trzeciej misji kampani.

Gdy zostanie wydana kolejna, możecie na mnie liczyć. ;)
Awatar użytkownika
Hadrian
Złodziej
Posty: 2423
Rejestracja: 08 stycznia 2009, 13:38
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: T2FM - Noc w Rocksbourg - Spolszczenie

Post autor: Hadrian »

A zrobiłbyś dla mnie tłumaczenie Seven Sisters? Bardzo proszę, podobno to najlepsza fm wszech czasów :-D ;)
Awatar użytkownika
Mixthoor
Złodziej
Posty: 2334
Rejestracja: 12 listopada 2007, 13:15
Lokalizacja: Dojczlandia
Płeć:

Re: T2FM - Noc w Rocksbourg - Spolszczenie

Post autor: Mixthoor »

Edversion - thx za spolszczenie!
Flavia - thx za link!
Adriann - pewnie my sie tym zajmiemy (Raven, Keeper, ja). Jesli bedziesz chcial dolaczyc (lub ktokolwiek inny), wiesz gdzie pytac.
ODPOWIEDZ