Najlepsza fan misja 2011 roku (T2) !!!

Wejdź tutaj, jeśli utknąłeś w którejś fanmisji, potrzebujesz pomocy, chcesz wyrazić swoją opinię, podzielić się przemyśleniami na temat własnych lub cudzych FMs.

Moderator: Mixthoor

Najlepsza fan misja 2011 to według Ciebie...?

Czas głosowania minął 11 marca 2012, 17:42

A Sorrowful Farewell
1
3%
Complicated Cargo
1
3%
Being Thief
5
15%
Broken Gears
1
3%
Finals at the Academy
0
Brak głosów
Lingering Whispers
1
3%
Off to Milhorn Manor
0
Brak głosów
Stones and Glass Houses
2
6%
The Day Worker
0
Brak głosów
The Last Lighthouse Keeper
17
52%
Trail of Blood 2
1
3%
Upside Down
4
12%
 
Liczba głosów: 33

Awatar użytkownika
dario
Arcykapłan
Posty: 1412
Rejestracja: 08 lutego 2007, 09:15
Lokalizacja: Tychy

Najlepsza fan misja 2011 roku (T2) !!!

Post autor: dario »

Jak co roku tak i teraz zapraszam wszystkich na trzecią już edycję a raczej plebiscyt pod banalnym tytułem - "Najlepsza fan misja 2011 roku" :-D . Plebiscyt powinien być ciekawszy niż roku temu chociażby z tego względu, że nie ma wyraźnego faworyta jak np. Rose Cottage czy King's Story. Wszystkie powyższe propozycje zdają się być równe i która fan misja zwycięży zależeć pewnie będzie od gustu i upodobań każdego z Nas ;)

Dwanaście pozycji i tylko dwa głosy - kto będzie górą? Dowiemy się już za siedemdziesiąt dni :))

p.s. nie mogłem się powstrzymać od powyższego zakończenia :twisted:
Alla Juventus vincere non è importante. E’ l’unica cosa che conta
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Garrett
Posty: 5183
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 21:32
Lokalizacja: Świątynia Nieba z Zaginionego Miasta
Płeć:
Kontakt:

Re: Najlepsza fan misja 2011 roku (T2) !!!

Post autor: SPIDIvonMARDER »

Last Lighthouse Keeper moim zdaniem to jednoznaczny faworyt. FMka łączy w sobie wszystkie zalety dojrzałego Thiefa.
Obrazek
Awatar użytkownika
raven4444
Szaman
Posty: 1011
Rejestracja: 29 lipca 2007, 14:00
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: Najlepsza fan misja 2011 roku (T2) !!!

Post autor: raven4444 »

The Last Lighthouse Keeper jednoznacznie najlepsza :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Kapitan Smith
Poganin
Posty: 750
Rejestracja: 21 października 2006, 12:31
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Najlepsza fan misja 2011 roku (T2) !!!

Post autor: Kapitan Smith »

Dobra. Czas na moje podsumowanie zestawienia. Różnice zdań mogą być, jak to zwykle przy moich recenzjach, dość spore i tym lepiej - trzeba rozruszać co niektórych, żeby było o czym dyskutować :D Do dzieła:

A Sorrowful Farewell - wizyta w klimatycznym klasztorze, kilka perełek architektoniczych i dużo zadań. Prawdziwym mistrzostwem jest dobór i wykorzystanie muzyki. W połączeniu z przeważnie ciekawymi wnętrzami nie da się nie odczuć tego mistycyzmu. Osobiście do oteksturowania i wystoju nie mam zastrzeżeń. Denerwować mogą nieco zbyt rozległe przestrzenie, które wymuszają dużo biegania. Misja dobra dla każdego, o ile nie boicie się ponadprzeciętnego poziomu trudności ;P

Complicated Cargo - podstawą była mapa Life of the Party. Zapewnienie dostępu do wielu miejsc, które były widoczne, ale zablokowane w podstawce to rarytas nawet dla wyjadaczy. Zwłaszcza dla tych, którzy grali w demo Unwelcome guest ;) Poza tym całkiem przeciętnie, osobiście nie nominowałbym do tej listy :D

Being Thief - wiele, wiele lepiej. Duże miasto, rozległa przestrzeń, kilka świeżych pomysłów i mnóstwo roboty do wykonania = dwie godziny grania. Od samej rozgrywki ciężko się oderwać, chociaż miastu brakuje błysku takiego jak w choćby The Seven Sisters. Po części wynika to z braku wysokiej jakości tekstur, po części zaś z takiego a nie innego rozplanowania obiektów. Doskonała dla tych, którzy zamiast ratowania świata, łodzi podwodnych, nawiedzonych kopalni i wielkich zamczysk marzą po prostu o zwykłym nocnym wypadzie na miasto ;)

Broken Gears - Mechaniści, więcej Mechanistów, jeszcze więcej Mechanistów ;) Jak zwykle popadają oni w kłopoty z dziwnymi siłami. Nic nowego. Pozamykane jest wszystko co się da i jeszcze więcej, więc właściwie można nie chować wytrychów bo trzecią część gry spędzamy na łamaniu zamków. Rewolucja (i rewelacja) za to w systemie walki. Miecz zamieniony na sztylet ograniczony jedynie do pchnięć. Wreszcie szanse w walce z więcej niż jednym przeciwnikiem są naprawdę znikome :> Graficznie ładnie, ale nie oscarowo.

Lingering Whispers - oryginalna, mroczna, ale groza budowana trochę na siłę i przeciwko graczowi. Jest kilka magazynów, trochę biur i podziemi z demonami (także tymi dobrze nam znanymi :>) Na tle całego roku lekko powyżej przeciętnej, ale nie żebym polecał ;)

Off to Milhorn Manor - i niestety słabizna. Tutaj nie odczułem niemal żadnej przyjemności z rozgrywki. Ciasne, zimne pomieszczenia i istny labirynt przypominają raczej zamczysko niż posiadłość. Wszędzie, za przeproszeniem, nasrane strażnikami bez żadnego pomyślunku. Odnoszę wrażenie, że misja trochę zepsuta na własne życzenie. Nawet utrzymując swój klimat dałoby się wywalić połowę strażników i przebudować budynek na bardziej Baffordowy styl. IMO wtedy by pasowało, a tak jest kiszka zarówno jeśli chodzi o design, jak i grywalność.

Stones and Glass Houses - hell yeah! Bardzo przyzwoita kampania z dużym, ładnym miastem, więzieniem i zdemolowanym domostwem ;) Wizualnie na wysokim poziomie zarówno oteksturowanie jak i architektura. Na uwagę zasługuje też przedstawiona historia. Może nie pierwszej świeżości, ale za to dość zawiła z interesującym zakończeniem. Żaden z elementów nie powalił mnie na kolana, ale wszystkie reprezentują wysoki poziom i świetnie współgrają, dzięki czemu na pewno to jedno z lepszych wydań w tym roku.

Finals at the Academy - doskonały przykład jak na własne życzenie zepsuć perfekcyjny materiał na kampanię, niezłą fabułę i mroczny klimat. Miałem ogromne oczekiwania wobec tej misji i niestety bardzo się zawiodłem. Pozostać całkowicie niewykrywalnym w tłumie Keepersów o podwyższonej czujności, bez żadnego sprzętu i wobec dużej ilości hałaśliwych powierzchni nie jest ani łatwe, ani przyjemne. Od samego początku jesteśmy bombardowani masą niepotrzebnych utrudnień. Potencjał i pomysłowość bardzo duża, lubię zabawy w majsterkowicza, ale niestety zbyt wiele wymierzone przeciwko graczowi.

The Day Worker - typowy kawałek miasta, którego najmocniejszym elementem jest ładne muzeum. Niby jest skakanie po dachach, wspinanie się, wchodzenie przez okna, ale właśnie to, czego najbardziej brakuje to typowa dla Złodzieja wolność. Większość przejść jest niedostępna, a blokowanie drzwi, które aż zapraszają do wejścia, zamiast zwyczajnego wstawienia w ich miejsce tekstury to totalne robienie sobie z graczy jaj i zawsze to tępię w fanmisjach. Wiele miejsc niestety wygląda identycznie co przeniesiono również na mapę, na której brak charakterystycznych lokacji przez co staje się tylko bezużyteczną układanką takich samych uliczek. Na szczęście zbieranie fantów wciąż sprawia przyjemność :> Ogólnie misja przeciętna, przez pryzmat słabego rocznika lekko powyżej ;)

Upside Down - najbardziej oryginalna misja w tym roku. A co najważniejsze pomysł świetnie zrealizowany. Piękna posiadłość (aż szkoda, że nie ma czasu wszystkiego dokładnie obejrzeć), ciekawe pomysły, genialnie zrealizowane sekwencje początkowe i końcowe (chyba lepszych nie widziałem) i mnóstwo dobrego, thiefowego humoru. A co najważniejsze: misja stworzona dla gracza, a nie przeciwko niemu - miła odmiana.

Trail of Blood 2 - muszę przyznać, że mimo wielkiej niechęci do pogan i "ich klimatów" granie w tę misję było przyjemnością. Do zalet należą ciekawe zadania i duża, do szpiku kości przesiąknięta pogańskim klimatem mapa. W pewnym momencie trudno było jednoznacznie rozszyfrować o co chodziło autorowi - co dokładnie trzeba zrobić, żeby zaliczyć konkretny cel. Można się też przyczepić do jakości plików dźwiękowych, ale to sprawa marginalna. Dla zwolenników pogan must play, zwłaszcza, że coraz mniej dobrych fanmisji z nimi w roli głównej, pozostali nie powinni się zniechęcić.

The Last Lighthouse Keeper - wspaniała przygoda, kryminał i esencja Thiefa. Dla każdego coś dobrego. Całkowite odświeżenie dźwięku i grafiki sprawia, że chce się słuchać i oglądać. Zwłaszcza ten pierwszy aspekt zrobił na mnie kolosalne wrażenie. Mimo, że historia długa i dużo do zrobienia to nie ma nudy, a wręcz nie można się oderwać. Doskonały przykład jak powinna wyglądać porządna mapa, z którą pracuje się przez większą część misji. Właściwie ciężko się do czegoś przyczepić. Być może lokacja powinna być bardziej dynamiczna. Po oczyszczeniu budynku pałką robi się na dłuższy czas trochę za pusto, aczkolwiek wynika to tylko z takiego a nie innego stylu gry.

Najlepszą misją, tu pełna zgoda, jest Last Lighthouse Keeper. Wybitny dźwięk, zdecydowanie najlepszy w 2011 i jeden z najlepszych w ogóle jakie miałem przyjemność słyszeć w FM. Bardzo dobra, interesująca historia i rozgrywka, od której nie można się oderwać. Żaden z ważnych dla grywalności elementów nie został zaniedbany.
Drugi głos oddam (i tu większa niespodzianka) na Upside Down. Tego typu misje są niestety wielce niedoceniane tylko ze względu na typ rozgrywki, jaki oferują. Tymczasem, oprócz wprowadzenia niezliczonej ilości pomysłów na urozmaicenie i modyfikację gry mamy do czynienia z rewelacyjnie wykonaną posiadłością, świetnym wprowadzeniem, jak i rozwiązaniem historii oraz solidną dawką swojskiego, thiefowego humoru.
W poczekalni na równym, wysokim poziomie Sorrowfull Farewell, Being Thief, Stones and Glass Houses oraz Trail of Blood 2. W tym roku zanotowaliśmy ogromny spadek w ilości nowych FM i jakoś niespecjalnie IMO przełożyło się to na jakość, ponieważ pozostałe misje z zestawienia, jak i te których zabrakło trudno uznać za choćby dobre. Oby rok 2012 był lepszy, chociaż na 2 lutego, liczba nowych FMs wynosi okrągłe zero. Śpijcie dobrze ;)
Awatar użytkownika
Mixthoor
Złodziej
Posty: 2334
Rejestracja: 12 listopada 2007, 13:15
Lokalizacja: Dojczlandia
Płeć:

Re: Najlepsza fan misja 2011 roku (T2) !!!

Post autor: Mixthoor »

Brawo. Rzetelne i konkretne zestawienie, oby pojawilo sie ich wiecej! Pod koniec lutego 2012 wrzuce cos od siebie ;)
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Garrett
Posty: 5183
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 21:32
Lokalizacja: Świątynia Nieba z Zaginionego Miasta
Płeć:
Kontakt:

Re: Najlepsza fan misja 2011 roku (T2) !!!

Post autor: SPIDIvonMARDER »

Faktycznie, biedny rok. W 2010 była potężna konkurencja między chociażby Rose Cottage, a King's Story, a tutaj Lighhouse Keeper zdeklasował resztę.
Obrazek
Awatar użytkownika
dario
Arcykapłan
Posty: 1412
Rejestracja: 08 lutego 2007, 09:15
Lokalizacja: Tychy

Re: Najlepsza fan misja 2011 roku (T2) !!!

Post autor: dario »

Rose Cottage był zwycięzcą 2009 roku :) tak, tak to już przeszło dwa lata ;)

SPIDI: o kurczę! :0
Alla Juventus vincere non è importante. E’ l’unica cosa che conta
Awatar użytkownika
Kapitan Smith
Poganin
Posty: 750
Rejestracja: 21 października 2006, 12:31
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Najlepsza fan misja 2011 roku (T2) !!!

Post autor: Kapitan Smith »

Trzeba będzie stworzyć Hall of Fame ;)
Z innej beczki, przeraża mnie liczba głosów w tej edycji. Przy 43 w zeszłym roku to jest katastrofalny spadek. Nie wierzę, że ludzie przestali grać w fanmisje. Został jeszcze miesiąc czasu... może dałoby się rozesłać PM do wszystkich użytkowników z informacją o temacie i zaproszeniem do głosowania? Z pewnością potencjał tego forum jest wiele większy.
Awatar użytkownika
dario
Arcykapłan
Posty: 1412
Rejestracja: 08 lutego 2007, 09:15
Lokalizacja: Tychy

Re: Najlepsza fan misja 2011 roku (T2) !!!

Post autor: dario »

Spokojnie ;) jeszcze mamy cały Luty. Na początku Marca prześle odpowiednim osobom przypomnienie na pw :)
Alla Juventus vincere non è importante. E’ l’unica cosa che conta
Awatar użytkownika
Kapitan Smith
Poganin
Posty: 750
Rejestracja: 21 października 2006, 12:31
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Najlepsza fan misja 2011 roku (T2) !!!

Post autor: Kapitan Smith »

Na początku marca zostanie już czas tylko na oddanie głosu, a nie każdy zdąży spokojne przejść wszystkie misje ;)
Ale Ty tu rządzisz, "zrobisz jak chesz" :>
Awatar użytkownika
dario
Arcykapłan
Posty: 1412
Rejestracja: 08 lutego 2007, 09:15
Lokalizacja: Tychy

Re: Najlepsza fan misja 2011 roku (T2) !!!

Post autor: dario »

W sumie jak chcesz to Ty możesz przesłać te informację na pw, nie widzę problemu :-D A tak na serio to osoba która zagląda do tego działu i gra w fan misje wydaje mi się, że jest dobrze poinformowana i jest na czasie odnośnie oddania głosu w plebiscycie :) w sumie poczekajmy jeszcze z dwa tygodnie i zobaczymy czy będzie jakiś progres w oddawaniu głosów - myślę, że będzie ;)
Alla Juventus vincere non è importante. E’ l’unica cosa che conta
Awatar użytkownika
Mixthoor
Złodziej
Posty: 2334
Rejestracja: 12 listopada 2007, 13:15
Lokalizacja: Dojczlandia
Płeć:

Re: Najlepsza fan misja 2011 roku (T2) !!!

Post autor: Mixthoor »

Being Thief v1.1
Recenzja: http://www.thief-forum.pl/viewtopic.php ... 05#p130205
Ocena: 4,0
Opis: Doskonale oddany klimat orginalnego Złodzieja. Cele misji wykonamy w pewnej miejskiej dzielnicy, w kórej otrzymamy możliwość obrabowania banku i wielu lokalnych mieszkań, pomożemy członkom Zakonu Młota w odkryciu źródeł problemów z przerwą dostawy energii elektrycznej, a także udaremnimy złowieszcze plany opętanemu wizją bezdusznej technologii, Karrasowi. Cały projekt, choć solidnie przygotowany, posiada wiele wad i niedoróbek.
-----------
Complicated Cargo
Recenzja: http://www.thief-forum.pl/viewtopic.php ... 55#p130955
Ocena: 2,3
Opis: Kiepska misja, w której jako członek załogi pewnego statku powietrznego będziemy musieli wykraść kilka przedmiotów z określonych budynków w obrębie Miasta. Frustracja i znużenie to dwa doskonałe synonimy dla tego "oryginalnego" etapu. Jednak znalazło się tutaj kilka elementów, które zasługują na pochwałę. Niewiele, lecz zawsze coś...
-----------
Darkstone Gem - P2 Broken Gears
Recenzja: http://www.thief-forum.pl/viewtopic.php ... 28#p130928
Ocena: 5,0
Opis: Jeden z najlepszych pokazów Zakonu Trybów jaki kiedykolwiek widziałem w FM. Garrett budzi się w kompleksie fanatyków metalu. Musi on czym prędzej opuścić ich siedzibę. Plądrując kolejne pokoje i korytarze, nasz złodziej odkryje pewien przerażający sekret, który może doprowadzić do poważnych konsekwencji. Broken Gears jest świetnie zaprojektowanym etapem, w którym klimat z minuty na minutę gęstnieje. Satysfakcja gwarantowana!
-----------
Day Worker v1.2
Recenzja: http://www.thief-forum.pl/viewtopic.php ... 03#p130003
Ocena: 2,6
Opis: Niezbyt wymagająca misja, w której na zlecenie człowieka imieniem Magnius, będziemy musieli z pobliskiego muzeum sztuki wykraść pewien obraz. Niestety poza początkowo nudną fabułą oraz całkiem przyzwoitą oprawą audio-wizualną, misja nie prezentuje niczego, co mogłoby wgnieść gracza w fotel.
-----------
Finals at the Academy
Recenzja: http://www.thief-forum.pl/viewtopic.php ... 03#p130503
Ocena: 4,3
Opis: Akcja rozgrywa się przed historią, którą mieliśmy okazję poznać w pierwszej orginalnej części gry. Garrett czeka na finałowe zadanie, po wynkonaniu któego zosyanie pełnoprawnym Opiekunem tajnego stowarzyszenia, trzymającego pieczę nad wydarzeniami w Mieście i na świecie. Przygotujcie się na dosyć długą i ciekawą podróż przez korytarze Akademii i pradawne katakumby.
-----------
Last Lighthouse Keeper v1.1
Recenzja: http://www.thief-forum.pl/viewtopic.php ... 63#p130063
Ocena: 5,0
Opis: Mroczna i dojrzała fabuła prezentująca losy latarnika, w rezydencji którego Garrett miał zdobyć drogocenny kamień. Niestety nie wszystko poszło zgodnie z planem. Przez jeego nieuwagę zginął niewinny człowiek. Teraz nasz bohater otrzymał szansę odkupienia. Otrzymał również szansę, by wykraść to, po co przyszedł za pierwszym razem...
-----------
Lingering Whispers
Recenzja: ---
Ocena: ---
Opis: Prostota, brzydota, monotonia i związana z tymi elementami frustracja nie pozwoliły mi ukończyć tej FM, by ją rzetelnie ocelnić. Zatem usunąłem ją z kanonu naszego plebiscytu. Kijem przez szmatę tego nie ruszę.
-----------
Off to Milhorn Manor
Recenzja: ---
Ocena: ---
Opis: Kolejne gówno, dla którego nie podjąłem się rzetelnej oceny. Ohyda i żenada w każdym calu!
-----------
Sorrowful Farewell v1.01
Recenzja: http://www.thief-forum.pl/viewtopic.php ... 42#p129142
Ocena: 3,3
Opis: Po zdobyciu magicznego artefaktu w misji "Of the Sinister Awakening", naszym zadaniem będzie infiltracja opanowanego przez Mechanistów pradawnego klasztoru mnichów, będących członkami "Ładu". Etap ten potrafi wprowadzić gracza zarówno w zachwyt, jak i wywowołać u niego znużenie. Na tle wspaniałej melodii, autor przygotował szereg puzzli, łamigłówek oraz innych, zaskakujących elementów.
-----------
Stones and Glass Houses v1.1
Recenzja: http://www.thief-forum.pl/viewtopic.php ... 89#p130589
Ocena: 5,0
Opis: Rozpoczynając rozgrywkę ze "Stones and Glass Houses" miałem ogromne obawy. Poprzedni projekt autora "All Torc" otrzymał ode mnie dosyć niską ocenę. Bałem się, że kolejna mini kampania zaprezentuje podobny poziom rozgrywki. Jakże się myliłem! Jakież wielkie było moje zaskoczenie fenomenem zaprezentowanego wątku fabularnego, oprawy melodyjno-wizualnej, a przede wszystkim grywalnością!
-----------
Trail Of Blood 2
Recenzja: http://www.thief-forum.pl/viewtopic.php ... 25#p130825
Ocena: 4,0
Opis: Wspaniały leśniawy klimat w misji będącej doskonałym uzupełnieniem historii z orginalnej części Złodzieja, prezentującej konflikt pomiędzy Poganami a Zakonem Trybów. I choć graficznie miejscami kuleje (ze względu na tekstury), tak ogólne wrażenie z gry jest wielce satysfakcjonujące.
-----------
Upside Down v1.2
Recenzja: http://www.thief-forum.pl/viewtopic.php ... 12#p129412
Ocena: 4,3
Opis: Uwielbiam misje Zontik'a, ponieważ bawi się on silnikiem Thief'a jak nikt inny. Po raz kolejny stworzył wspaniałą misję, w której jako strażnik będziemy musieli wytropić adeptów gildii złodzieji. "Upside Down" jest totalnie zwariowane i pełne humoru. To hit, którego nikt się nie spodziewał.

*******************
*******************

Ogólne zestawienie
Tytuł FM - Ocena główna - Fabuła / Grywalność / Szata graficzno-melodyjna

Being Thief v1.1 - 4,0 - 4/4/4
Complicated Cargo - 2,3 - 3/2/2
Darkstone Gem - P2 Broken Gears - 5,0 - 5/5/5
Day Worker v1.2 - 2,6 - 3/2/3
Finals at the Academy - 4,3 - 5/4/4
Last Lighthouse Keeper v1.1 - 5,0 - 5/5/5
Lingering Whispers - x - x/x/x
Off to Milhorn Manor - x - x/x/x
Sorrowful Farewell v1.01 - 3,3 - 4/3/3
Stones and Glass Houses v1.1 - 5,0 - 5/5/5
Trail Of Blood 2 - 4,0 - 5/4/3
Upside Down v1.2 - 4,3 - 4/4/5

*******************
*******************

Moje głosy oddaje na:
1) Stones and Glass Houses v1.1
2) Last Lighthouse Keeper v1.1

Miłym zaskoczeniem są:
1) Darkstone Gem - P2 Broken Gears
2) Upside Down v1.2
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Garrett
Posty: 5183
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 21:32
Lokalizacja: Świątynia Nieba z Zaginionego Miasta
Płeć:
Kontakt:

Re: Najlepsza fan misja 2011 roku (T2) !!!

Post autor: SPIDIvonMARDER »

Mały offtop: jeśli forum przyznawałoby jakieś nagrody za szczególne zasługi, to Mixthoor powinien taką otrzymać za jego genialne recenzje FMek :)
Obrazek
matilon
Młotodzierżca
Posty: 851
Rejestracja: 23 grudnia 2009, 13:41
Lokalizacja: Lublin

Re: Najlepsza fan misja 2011 roku (T2) !!!

Post autor: matilon »

Więc, The Last Lighthouse Keeper i Complicated Cargo zasłużyły na moje głosy.
Mógłbym o nich coś napisać, ale koledzy wyżej się rozpisali...
Awatar użytkownika
Ismeril
Akolita
Posty: 139
Rejestracja: 28 sierpnia 2005, 13:32
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Najlepsza fan misja 2011 roku (T2) !!!

Post autor: Ismeril »

A ja już dawno nie grałam :( Muszę nadrobić zaległości. Nim jednak nadrobię to głosowanie na pewno się skończy.

A zatem Panie i Panowie Złodzieje głosujcie, a ja skorzystam z waszej wiedzy przy dobieraniu repertuaru do samotnych, ciemnych, cichych wycieczek w miasto :D
Awatar użytkownika
Dex
Paser
Posty: 257
Rejestracja: 28 września 2008, 14:40
Lokalizacja: Wrocław

Re: Najlepsza fan misja 2011 roku (T2) !!!

Post autor: Dex »

Moje głosy zostały oddane na "Stones and Glass Houses" oraz "The Last Lighthouse Keeper". Misje świetne, uwielbiam wątki fabularne w misjach, tych nie brakowało. To przeważyło szalę.

Dario, dzięki za przypomnienie :)
Awatar użytkownika
krystyn-a
Arcykapłan
Posty: 1331
Rejestracja: 11 listopada 2006, 08:41
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Najlepsza fan misja 2011 roku (T2) !!!

Post autor: krystyn-a »

Oczywiście Sensut, uwielbiam jego misje, i "Latarnik...", miejsce bez znaczenia... obie misje świetne.
:-D
Ludzie budują za dużo murów, a za mało mostów.
Awatar użytkownika
dario
Arcykapłan
Posty: 1412
Rejestracja: 08 lutego 2007, 09:15
Lokalizacja: Tychy

Re: Najlepsza fan misja 2011 roku (T2) !!!

Post autor: dario »

The Last Lighthouse Keeper zdeklasował rywali :o !
Alla Juventus vincere non è importante. E’ l’unica cosa che conta
ODPOWIEDZ