TMA: Tell Tale Heart

Wejdź tutaj, jeśli utknąłeś w którejś fanmisji, potrzebujesz pomocy, chcesz wyrazić swoją opinię, podzielić się przemyśleniami na temat własnych lub cudzych FMs.

Moderator: Mixthoor

Awatar użytkownika
Bluu
Skryba
Posty: 298
Rejestracja: 09 lipca 2011, 13:31
Lokalizacja: Deadwood

TMA: Tell Tale Heart

Post autor: Bluu »

Mam problem: jestem już w laboratorium, zabiłem doktora, położyłem go na stole... i nie wiem, co dalej. Ze stołu zabrałem skalpel, ale nie wiem, co z nim zrobić. Pojechałem też windą na wieżę i zmieniłem generator na nowszy, o pełnej mocy. Ponadto, znalazłem w kostnicy ciało żony doktorka oraz obok niej coś, jakiś kawał mięsa i też nie wiem co z tym zrobić. Doradzi ktoś?
Ten, któremu starczy odwagi i wytrwałości, by przez całe życie wpatrywać się w mrok, pierwszy dojrzy w nim przebłysk światła - Chan
bari
Paser
Posty: 204
Rejestracja: 21 lutego 2004, 12:05
Lokalizacja: wa-wa

Re: T2 FM: Tell Tale Heart

Post autor: bari »

Mam identyczny problem :) pomimo że na ttlg jest info o tym że trzeba użyć gilotyny żeby uciąć łeb, to za chiny ja jej nie potrafię znależć :(
Awatar użytkownika
Flavia
Egzekutor
Posty: 1606
Rejestracja: 07 maja 2012, 15:34
Lokalizacja: Dno Piekieł

Re: T2 FM: Tell Tale Heart

Post autor: Flavia »

Pod windą w laboratorium jest druga. Za Chiny nie wiem, jak się nią steruje, ale jak podniesiecie pierwszą, z drugą jakoś pójdzie. Na dole jest gilotyna, a także gościu, któremu musicie podrzucić steka... jak już go zatrujecie.
Powodzenia.
PS Nie zamykajcie drzwi w kostnicy.
Heroes are so annoying.
Awatar użytkownika
Bluu
Skryba
Posty: 298
Rejestracja: 09 lipca 2011, 13:31
Lokalizacja: Deadwood

Re: T2 FM: Tell Tale Heart

Post autor: Bluu »

Teraz nie wiem skąd wziąć serce, bo widziałem, że winda jadąca na górę od laboratorium prowadzi do miejsca, gdzie do szklanej gabloty trzeba włożyć serce, a na stole ciało.
Ten, któremu starczy odwagi i wytrwałości, by przez całe życie wpatrywać się w mrok, pierwszy dojrzy w nim przebłysk światła - Chan
Awatar użytkownika
Flavia
Egzekutor
Posty: 1606
Rejestracja: 07 maja 2012, 15:34
Lokalizacja: Dno Piekieł

Re: T2 FM: Tell Tale Heart

Post autor: Flavia »

Serce weźmiesz z grobu Frankensteina, który jest w mauzoleum, do którego klucza musisz szukać pod wodą. Nie zapomnij skalpela.
Heroes are so annoying.
Awatar użytkownika
Bluu
Skryba
Posty: 298
Rejestracja: 09 lipca 2011, 13:31
Lokalizacja: Deadwood

Re: T2 FM: Tell Tale Heart

Post autor: Bluu »

A gdzie owy się znajduje? Wybacz, ale jestem cienki w fanmisjach i jeszcze ta blokada językowa...
Ten, któremu starczy odwagi i wytrwałości, by przez całe życie wpatrywać się w mrok, pierwszy dojrzy w nim przebłysk światła - Chan
Awatar użytkownika
Flavia
Egzekutor
Posty: 1606
Rejestracja: 07 maja 2012, 15:34
Lokalizacja: Dno Piekieł

Re: T2 FM: Tell Tale Heart

Post autor: Flavia »

Do wody przejdziesz z Water Pump Station czy czegoś takiego, jak zobaczysz nazwę, to będziesz wiedział ;)
Mauzoleum jest na samej górze, niedaleko wejścia, chyba nawet na tym samym poziomie.
Aby otworzyć kryptę musisz poszukać wajchy na najwyższym poziomie mauzoleum.
Aby dostać się do samego grobu będziesz potrzebował pierścienia Frankensteina, który zabierzesz z przyszłości - maszyna znajduje się na szczycie drabiny niedaleko kamery, kod odczytasz z wyników badań głowy doktorka.
Heroes are so annoying.
Awatar użytkownika
Leming
Złodziej
Posty: 2564
Rejestracja: 17 stycznia 2005, 10:16
Lokalizacja: Statua postępu

Re: T2 FM: Tell Tale Heart

Post autor: Leming »

Jestem w biurze w kostnicy. Mam "General Use Key", przede mną brama. Klucz nie działa.
Kupię Azjatkę - najlepiej Japonkę (może być używana)

Suma całkowitej ilości Informacji we Wszechświecie jest stała i jest równa 0 (zero)
Henry
Arcykapłan
Posty: 1420
Rejestracja: 10 października 2003, 22:15
Lokalizacja: Piła

Re: T2 FM: Tell Tale Heart

Post autor: Henry »

► Pokaż Spoiler
.
ODPOWIEDZ