Patch 1.19 a stare FM

Wejdź tutaj, jeśli utknąłeś w którejś fanmisji, potrzebujesz pomocy, chcesz wyrazić swoją opinię, podzielić się przemyśleniami na temat własnych lub cudzych FMs.

Moderator: Mixthoor

bari
Paser
Posty: 204
Rejestracja: 21 lutego 2004, 12:05
Lokalizacja: wa-wa

Patch 1.19 a stare FM

Post autor: bari »

Mam pytanko, czy stare FM są w 100% kompatybilne z nowym patchem (1.19) ? .Ostatnio postanowiłem odświeżyć sobie "Deceptive Perception 2: Phantasmagoria", ale nie mogłem kontynuować przygody, ponieważ pewien obiekt (skrzynka) zamiast reagować na "froba" stał niewzruszony :)
Awatar użytkownika
Mixthoor
Złodziej
Posty: 2334
Rejestracja: 12 listopada 2007, 13:15
Lokalizacja: Dojczlandia
Płeć:

Re: Patch 1.19 a stare FM

Post autor: Mixthoor »

Tak, mało tego - wiele misji, które przysłowiowo "cięły", działają bez żadnych przeszkód.
Awatar użytkownika
Flavia
Egzekutor
Posty: 1606
Rejestracja: 07 maja 2012, 15:34
Lokalizacja: Dno Piekieł

Re: Patch 1.19 a stare FM

Post autor: Flavia »

W niektórych FM-kach patch może kolidować z jakimiś skryptami. Akurat do Deceptive Perception i paru innych starszych misji Yandros wypuścił łatki, do nabycia na forum ttlg.
Heroes are so annoying.
bob
Szaman
Posty: 1161
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 10:44
Kontakt:

Re: Patch 1.19 a stare FM

Post autor: bob »

Mixthoor pisze:Tak, mało tego - wiele misji, które przysłowiowo "cięły", działają bez żadnych przeszkód.
Czyli fanmisje działają jak powinny. Czy to samo dotyczy kampanii Thief 2X? To też jest stary projekt, bo z 2005 roku.
Awatar użytkownika
Mixthoor
Złodziej
Posty: 2334
Rejestracja: 12 listopada 2007, 13:15
Lokalizacja: Dojczlandia
Płeć:

Re: Patch 1.19 a stare FM

Post autor: Mixthoor »

Tak, ostatnio ktoś pisał o tym w dziale aktualności. Osobiście również sprawdziłem.
Awatar użytkownika
helmutt
Skryba
Posty: 273
Rejestracja: 27 września 2006, 07:49
Lokalizacja: LUBLIN

Re: Patch 1.19 a stare FM

Post autor: helmutt »

"Old Comrades - Old Debts"
Nie da się skończyć misji.
Jak już jesteśmy w tej piwnicy z zepsutym włącznikiem i beczkami z dynamitem to ściana oznaczona na mapce jako "way out" - nie "wysadza się" po pociśnięciu wajchy. Nawet jak się w tą piramidę z beczek grzmotnie ze strzały ogniowej. Beczki robią "BUM" a ściana która w tym miejscu powinna runąć - stoi
"Hammerite - na metal!"
Awatar użytkownika
Zaratul
Młotodzierżca
Posty: 892
Rejestracja: 13 stycznia 2008, 21:42
Lokalizacja: Poznań

Re: Patch 1.19 a stare FM

Post autor: Zaratul »

Flavia pisze:W niektórych FM-kach patch może kolidować z jakimiś skryptami. Akurat do Deceptive Perception i paru innych starszych misji Yandros wypuścił łatki, do nabycia na forum ttlg.
Nie mogę znaleźć tych patchy.Mogła byś podrzucić linka do nich?
Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?
Awatar użytkownika
Flavia
Egzekutor
Posty: 1606
Rejestracja: 07 maja 2012, 15:34
Lokalizacja: Dno Piekieł

Re: Patch 1.19 a stare FM

Post autor: Flavia »

Heroes are so annoying.
Awatar użytkownika
Zaratul
Młotodzierżca
Posty: 892
Rejestracja: 13 stycznia 2008, 21:42
Lokalizacja: Poznań

Re: Patch 1.19 a stare FM

Post autor: Zaratul »

Dzięki,byłem na tej stronie ale nie widziałem tych skryptów...ogólnie to ta strona coś dawno aktualizowana nie była.
Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?
ODPOWIEDZ